Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wierzę,przeczytałeś :shock::-D
Podobno jutro premiera Diuny na BD/UHD w Polandii.
Ja zastanawiam się,czy oglądać Eternals,czy też poczekać na płytę ;)
Zdrówka !!!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Btw. Gdzie jest Bokciu?

Tu widziałem go ostatnio ;)
group-of-young-people-at-a-spring-break-beach-party-picture-id171572809
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eternalsi dostępni są także w wersji IMAX,ale proporcje obrazu się zmieniają (np. w Shang-Chi są stałe).
Ciekawe ile sobie policzą...
disney-cena-w-Polsce.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Według mnie,wygląda gorzej niż na HBO Max,ale lepiej brzmi ;)

"Według ustaleń Živé.sk ze środowiska operatorów telekomunikacyjnych, HBO Max ma zostać uruchomiony na Słowacji 22 lutego 2022 roku . To znaczy za 39 dni. Jest bardzo prawdopodobne, że w tym dniu ruszą inne kraje naszego regionu"
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jakość w Diunie oceniłbym 8/10 oglądane na Samsungu 75q95t. HDR i cgi robią robote, natomiast obraz nie jest taką igiełką jak Gemini Man, 1917 czy Joker. Ja do tej pozycji będę wracał dla ścieżki dźwiękowej bo jest rewelacyjna.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Mogliby zarzucić jakiś nowy film w 60 FPS.

Coś dla lubiących kolorki i obraz na prawie całym ekranie ;)
Można już oglądać w 4K,a na dniach pojawi się wersja płytowa...
[youtube]IIyZi4zEbn4[/youtube]

Kiedyś oglądałem animacje z ambilightem.
Przy innych gatunkach raczej miałem go wyłączonego,chociaż scena z pochodnią w Avatarze,utkwiła mi w głowie (to w sumie też animacja ;)).
[youtube]bLLoOMHKgC4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jakość w Diunie oceniłbym 8/10 oglądane na Samsungu 75q95t. HDR i cgi robią robote, natomiast obraz nie jest taką igiełką jak Gemini Man, 1917 czy Joker. Ja do tej pozycji będę wracał dla ścieżki dźwiękowej bo jest rewelacyjna.
Gemini Man komputerowy obraz. Wyostrzony na maxa. Jak dla mnie nie kinowy. Jest jeszcze parę filmów czy seriali z takim obrazem ale to nie dla mnie. Tego nie lubię.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Masz rację Stelvio co do Gemini Man. Mnie irytuje fakt, że w dobie 4k czy nawet raczkującego 8k nadal reżyserzy bawią się w zaszumianie, ziarnienie obrazu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakość w Diunie oceniłbym 8/10 oglądane na Samsungu 75q95t. HDR i cgi robią robote, natomiast obraz nie jest taką igiełką jak Gemini Man, 1917 czy Joker. Ja do tej pozycji będę wracał dla ścieżki dźwiękowej bo jest rewelacyjna.

8a to nie ma tragedii, oby na BR było też przyzwoicie. Najlepiej w Szybkich 9 jak tylko włączyłem film na BR i zobaczyłem ten obraz to pomyślałem sobie 60 zera poszło, ale potem już było lepiej, nie będę pisał o co chodzi, bo może ktoś jeszcze nie oglądał.
A ja powtórek coraz mniej oglądam w zeszłym roku chyba 3y:). A ostatnie moje 3 filmy na BR i nawet nie oglądałem dodatków:p A Ci co mnie znają to wiedzą, że filmy również kupuje dla dodatków. A teraz się już nie chce..:D
 
Do góry