Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Jak w kinie bieda , to zostają Ci jedynie profesjonalistki i cichodajki ,BKK na 3 dni .
Jaki Ty jesteś cool jezzy !
No mi nie imponujesz, chłopakom raczej też nie , bo siedzą cicho .
Jedynie Piramida jest pod wrażeniem tych Twoich przypadków .

Nie wpadłeś jeszcze na to, że większość już ma dosyć tego Twojego pierdole..a .

Miałłł :)

Najwyrazniej kontekst mojej wypowiedzi Ci umknał. Chyba, ze słedzisz ten watek latami, po cichu.
Zakładam jednak, ze bystrzak z Ciebie i napewno domyslasz sie, jak wysoce cenie sobie opinie moich dobrych nieznajomych, na moj temat.
A moze konstruktywnie zaproponujesz jakąs dobra NOWA pozycje kinowa? A noz trafisz w czyjes filmowe gusta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co nie chwalisz się nic Bravia Core ? Obraz jak z płyty UHD...
No tak,dźwięk mógłby być lepszy ;)
Screenshot-20211203-155433.png
 
Ostatnia edycja:

SNiP3R

Member
Ja właśnie jestem po seansie "The Last Duel" z Matem Damonem i Adamem Driverem. Mogę polecić wszystkim ten świetny film. Gorąco polecam.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Dzięki Piramida, biorę się za rozpakowywanie folijek :)
-Wiem że juz wszyscy widzieli, ale ja dopiero wczoraj, po wyczekaniu wersji superhiper w końcu obejrzałem Diune na proju, z volume -17 czyli głosno było :)) Film nie zawiódł moich oczekiwań, świetny obraz i dzwięk (a już szczególnie Głos) robi wrażenie - będzie stał na honorowym miejscu na półce obok Blade Runnera 2049 (który to niektórym sie nie podoba :D ) i innymi wybitnymi dziełami. Czekam na drugą część-niestety dopiero za dwa lata- ale to nic w porównaniem do Avatara :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki Piramida, biorę się za rozpakowywanie folijek :)
-Wiem że juz wszyscy widzieli, ale ja dopiero wczoraj, po wyczekaniu wersji superhiper w końcu obejrzałem Diune na proju, z volume -17 czyli głosno było :)) Film nie zawiódł moich oczekiwań, świetny obraz i dzwięk (a już szczególnie Głos) robi wrażenie - będzie stał na honorowym miejscu na półce obok Blade Runnera 2049 (który to niektórym sie nie podoba :D ) i innymi wybitnymi dziełami. Czekam na drugą część-niestety dopiero za dwa lata- ale to nic w porównaniem do Avatara :)


Może warto z jeden kupić taki film, aby zobaczyć jak to jest jak się takie folijki zdziera z filmów :) Miłego oglądania życzę, film świetny.

No ba, na cały ekran. Chyba nie myślałeś, że pójdę i kupię następną płytę z Wolfem ; )

Aramnig jak coś się lubi to nie ma ile lub który.. tak dla przykładu ja w przypadku LOTR miałem zwykłe wydanie na dvd, potem rozszerzone na dvd, potem zwykłe na BR i rozszerzone na BR :) można ? :p

Podobnie jest w muzyce , znam ludzi, którzy jedno wydanie płyty mają z kilku stron Świata od różnych wytwórni, pytanie się bardziej nasuwa, na ile to coś się podoba... Widać dla Ciebie ten film , nie koniecznie na Ciebie "działa", aby wydać powiedzmy 140 zeta, mając nawet film na BR. A za granicą pewnie byś kupił taniej. Tak jak wielu to robi..
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Lolek nie martw się, dużo folijek już sciągnąłem, kolekcja pudełkowa jest i rośnie, filmów i koncertów mam dwie szuflady i kilka półek- ale przed kupnem trzeba przetestować czy warto kupić :)
 
Do góry