Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przyznać się kto by potrenował z Kapitan Marvel
https://moviesroom.pl/newsy/filmy/t...jej-intensywny-trening-przed-powrotem-do-mcu/

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

A nie masz z innej kamery ? ;)

Szybcy i wściekli 9
Właśnie wyszedłem z kina i powiem wam tak: nastawilem się przed seansem, że w tym filmie głupota będzie gonić głupotę dlatego film oglądało mi się naprawdę dobrze.
Gdyby wycięli tą scenę pościgu w dżungli wraz z samolotem i pościg z ciężarówką po mieście był by to bardzo dobry seans nawiązujący mocno do pierwszej części. Pomimo tego kosmosu bo to zrobili dla beki i nawet im to wyszło. Wszyscy się zbijali, że jeszcze tam ich nie było więc ta da....są. to następne dwie części podobno ostatnie będą w innej galaktyce i czasoprzestrzeni a co...:)

W sali,której byłem (Cinema City) mieli coś skopane z projem (widocznie rozmazana lewa strona obrazu) i nagłośnieniem (przynajmniej 2x zanikł dźwięk na ułamek sekundy).
No chyba,że dostali taką wersję ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Of kors ;)

P.S.
Widziałeś limitkę Lawrence'a z Arabii ? :-D
Polish-20210715-213526405.jpg
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj zarzuciłem nowego Bodygarda. Głupie to dla mnie. Jedynka była lepsza.
Teraz oglądam Skylines. Fantastyka. Od biedy można obejrzeć.
Na wieczór zostanie The Vault.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
A gdzie tam. [emoji57]
I tak teraz trochę przyśpieszyły premiery. Na szczęście. Ale niektóre i tak max 20min można obejrzeć. Selekcję trzeba robić. Coraz częściej. [emoji6]
 

venomas200

New member
Bez reklam
Oglądam Rojst pierwszy sezon obejrzałem w dwa dni, teraz jestem w połowie drugiego. Oba sezony super, aczkolwiek do Klangora troszkę brakuje

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

gerus6

Active member
Bez reklam
"Your Honor" jeden z lepszych seriali 9/10 (Sikorka mówi, jeszcze takiego nerwowego filmu nie widziała;))
 
Do góry