Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio oglądałem. Świetne kino, nic się nie zestarzało.
Kingsajz wyprzedził swoje czasy o 3 dekady.
Wierzyć się nie chce, jak to wszystko wygląda biorąc pod uwagę, że minęło już ponad 30 lat.
A Figura? Baaajka ; )

Władca Paryża całkiem spoko, ale czegoś w nim brakuje. Moża tak mi się wydaję bo akutrat ja nie jestem miłośniczką Cassela

Pewnie, że "czegoś" w nim brakuje. Amerykańskiego patosu i sieczki ; )
To smutna, mroczna historia. Mroczna w przenośni i dosłownie, wizja ciemna jak dupa węża.
Sam film bardzo ok.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ostatnio z braku czasu nie oglądam żadnych filmów, a jedynie robię podmianki z wersji FullHD na UHD. Wpadło teraz Full Metal Jacket, 300 i Requiem dla Snu. Będzie na kiedyś do odświeżenia :)
 

bokciu

Banned
Władca Paryża - zaliczone.
Bardzo w porządku pozycja, rzekłbym, mroczna, smutna (?) wręcz depresyjna. Na pewno świetne aktorstwo, Cassel wiadomo, ale postacie drugo/trzecio planowe dają radę, no, ale ja jestem miłośnikiem Cassela, więc niemal wszystko z nim mi leży ; )

Wroga publicznego numer jeden, widziałeś?
 

bokciu

Banned
Hehe, że też chciało Ci się szukać tych wpisów potwierdzających zachwyt owym filmem :)
To może Pentameron? Wiem, że niewielka rola, ale jaka genialna ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oj tam, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Wróg Publiczny" i wszystko na temat, a co by nie mówić, przez te 7 lat wątku filmowego sporo było dyskusji.
W zasadzie te najciekawsze dyskusje (w których omawiało się w zasadzie wszystko) skończyły się dobrych pare lat temu, więc masz prawo nie pamiętać ; )

Vincent siłą rzeczy musiał się przewinąć te kilka razy.
Nie jestem też ślepym wyznawcą Cassela (Alby jak już ; ) ), ale szanuje filmy (rolę) które odcisnęły jakieś piętno w kinematografii i tutaj w mojej ocenie Cassel świetnie się zaznaczył, szczególnie jest to dla mnie istotne, jeżeli widzę czym jesteśmy od lat zalewani i w którą stronę to poszło, a przede wszystkim widząc, czym się tu niektórzy podniecają ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A Figura? Baaajka ; )

Pewnie czekasz też na odświeżenie znanego filmu z inną blondi :D
Spokojnie,najpierw ;-)
optusb4360_1.jpg
 

bokciu

Banned
Ja z kolei nie jestem fanem gościa i nie widziałem ani jednego filmu z jego udziałem. Natomiast obejrzałem serial z nim w roli głównej "THE SPY" i uważam go za genialny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armani do dzisiaj twierdzi, że przejście Sashy na emeryturę to jeden z najsmutniejszych dni w jego życiu ;D

Sasha stwierdzila, że dłużej już nie pociągnie, więc zrezygnowała. Nie dziwie się jej.
Po za tym, jest pełna życia, da radę na emeryturze ; )

Ok, idę kończyć (Ruskie) "Attraction 2" skoro już załączyłem (w końcu) projektor ; )

[youtube]RHNafY8ZX4A[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok, idę kończyć (Ruskie) "Attraction 2" skoro już załączyłem (w końcu) projektor ; )

W końcu projektor i skrzynki miały co robić, dla tych dwóch warto.
Biorąc pod uwagę, że to Ruskie, to nie mam pytań.
Sam film, to ni mniej, ni więcej jak druga część Dnia Niepodległości (nie mylić z 1cz.), czyli lipton. 5/10
 
Do góry