Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Jak to nie ma?

Gangs of London - lepiej się zaczyna niż kończy ale i tak całość trzyma przyzwoity poziom
Diabeł wcielony - specyficzny klimat i dobry film
DES - historia ciekawa i dosyć upiorna ale nie ukrywam że 2 razy zasnąłem :D
"Wilki" dziś zaczynam i mam nadzieję że się nie zawiodę na Ridley'u
Polecam również 2 odcinkowy dokument Agenci chaosu - jak to Trump "wygrał" wybory ;-)
https://www.filmweb.pl/serial/Agenci+chaosu-2020-860292
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Z tych co kupili oryginały to myślę, że tylko jest szansa, że kupi Bipo jak gdzieś wyrwie taniej, natomiast co do zamówienia to zapewne Ci którzy nie kupili na BR.. ja tam mam wypasione wersje i to mi wystarczy, a tak swoją droga już dawno nie oglądałem powtórek tych filmów...
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Również posiadam najbardziej wypasione wersję LOTR i hobbita, dlatego kupię oczywiście wersję 4k ale już bez dodatków .. :)

GREELAND
Wczoraj obejrzałem w kinie ww.film i powiem tak jeden z lepszych jak nie najlepszych filmów katastroficznych które widziałem. Po pierwsze fabuła jak dla mnie idealnie wyważona. Nie ciągnie się nie wiadomo ile wątków, można się czasem wzruszyć a nawet przestraszyć .. :)
Wbrew pozorom to fabuła i gra aktorska robi niesamowite wrażenie a samych efektów jest mało.
Jeśli jednak jest scena z efektami to wgniata w fotel, jest taki dynamit w dźwięku że gebusia się cieszy jak u dziecka. Sceny z efektami są bardzo dobrze zrobione ale jak dla mnie czuję niedosyd, chciałbym więcej...:)
Sceny ataku meteorytów będą w atmosie prezentować się przepięknie, już nie mogę się doczekać jak to u siebie jeszcze raz zobaczę...:)

Moim zdaniem świetny film do oglądania na dużym ekranie z dużą głośnością :) Film dostaje 10/10 i gorącą rekomendacje.
Kto nie oglądał to warto, obowiązkowo zakup na płycie do kolekcji w jak najlepszej jakości dźwięku i obrazu.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
To i ja się wybiorę do kina, Bipo rozumiem, że mało ludzi było w kinie ?

Byłem tylko ja na sali, nie wiem jakim się to opłaca...włączyli mi światło jak wszedłem na salę bo tak telefonem sobie świeciłem :) Już któryś raz z rzędu mam prywatny seans, w zeszłym tygodniu byłem na Mulan również sam. Tylko ja chodzę na seanse poranne w Multikinie w środy lub czwartki.
 

bokciu

Banned
A ja z ciekawości włączyłem serial Sukcesja dopiero po obejrzeniu pierwszego odcinka usłyszałem w radiu że zgarnął dużo nagród.
Już po pierwszym odcinku mi się spodobał bardzo , świetna gra aktorska i ogólnie polecam

Właśnie skończyłem pierwszy sezon i muszę rzec, iż mnie wciągnął. Zatem na dniach zabieram się za drugi - ponoć jeszcze lepszy.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja jeszcze też nie oglądałem tego filmu GREELAND ale słyszałem, że dobry tylko tych efektów trochę pożałowali. A tematyka jak na efekty wyśmienita. Zobaczę to sam ocenię.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Byłem tylko ja na sali, nie wiem jakim się to opłaca...włączyli mi światło jak wszedłem na salę bo tak telefonem sobie świeciłem :) Już któryś raz z rzędu mam prywatny seans, w zeszłym tygodniu byłem na Mulan również sam. Tylko ja chodzę na seanse poranne w Multikinie w środy lub czwartki.
Ale to oznacza, że w ciągu dnia też będzie ok. Dzięki.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,pamiętasz jedynkę ? :wink:
[youtube]0Rsa4U8mqkw[/youtube]

Sprawdzi się,ale po kilkunastu latach oglądania świrów w internecie,pewnie nie zrobi już takiego wrażenia :wink:
 

DrWredman

Active member
Wojna o prąd - Netflix. Polecam.

Jak zelektryfikowano świat. Znamy tylko Edisona, a okazuje się, że inni też mieli swój znaczny wkład w rozwój elektryczności.
 
Do góry