Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ostatnią część Gwiezdnych Wojen wczoraj obejrzałem na BR i pod względem technicznym niczym się nie różni od poprzednich, czyli na porównywalnym poziomie jest jakość obrazu jak i pod względem dźwiękowym, który to dźwięk du.... nie urywa.. Ale i tak Ci co lubią top zapewne do swojej kolekcji ostatnią część sagi przytulą.

Oglądałem ten gniot wczoraj w 3D. 3D spoko, wstawkę miałem z Atmosem, ale sufitu to w tym filmie nie ma.
Ogólnie te gwiezdne wojny nowe to straszny syf...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oglądałem ten gniot wczoraj w 3D. 3D spoko, wstawkę miałem z Atmosem, ale sufitu to w tym filmie nie ma.
Ogólnie te gwiezdne wojny nowe to straszny syf...

Zawsze to będzie kwestia gustu, natomiast Producenci na pewno są zadowoleni....budżet na film mieli $275 000 000, a zarobili $1 074 144 248. :)
Co do atmosa to w kinie też nie było szału.. O tyle w dobrej sytuacji jesteś, że jak Ci nowe filmy SW nie podeszły to kasy na nie nie wydałeś, ja tam byłem w kinie na wszystkich i kupiłem wszystkie na BR i nie żałuje.. :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre, a jakby Lolek się z nami dogadał kilka lat temu to teraz za kasę blurayów miałby podstawki audiofilskie pod kable głośnikowe:D

Ty się śmiej, ja jestem ciekawy, jakby Piramida był sąsiadem Lolka i dwa razy w tygodniu podrzucałby Lolkowi nowości. Coś czuję, że szybko by rura zmiękła.

Pewnie gdyby Lolek miał synów, to też szybko by tacie wytłumaczyli, że nie ma sensu płacić za grę 200zł, jak u wujka sąsiada ma za darmo ; )

Lolek by wziął kalkulator, wyliczył, że kilka tysi w rok jest do przodu, kupił żonie extra prezent, czy dołożył do jeszcze lepszych wakacji, usiadł z drinkiem na leżaku i stwierdził kontemplując... no w sumie :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na razie podgląda :grin:
giphy.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo Tobie lepiej podchodzą filmy za kasę,niż te za darmo :D

Co zrobić... większa moc mają :)

Ty się śmiej, ja jestem ciekawy, jakby Piramida był sąsiadem Lolka i dwa razy w tygodniu podrzucałby Lolkowi nowości. Coś czuję, że szybko by rura zmiękła.

Pewnie gdyby Lolek miał synów, to też szybko by tacie wytłumaczyli, że nie ma sensu płacić za grę 200zł, jak u wujka sąsiada ma za darmo ; )

Lolek by wziął kalkulator, wyliczył, że kilka tysi w rok jest do przodu, kupił żonie extra prezent, czy dołożył do jeszcze lepszych wakacji, usiadł z drinkiem na leżaku i stwierdził kontemplując... no w sumie :D

Armanig to jest kwestia poglądu i podejścia do pewnej sprawy w tym wypadku filmów, pisaliśmy o tym tyle razy, więc szkoda czasu o tym pisać kolejny raz. Pisałem również nie raz, ze filmy kupuje wyłączne w Polsce i tak jak wspomniałem, tylko jeden film zakupiłem spoza Polski. Mam znajomych, niewielu , ale mam, którzy w inny sposób oglądają filmy niż ja, a pomimo tego nie biorę od nich, bo zasady człowiek ma po to, aby ich nie łamać bez względu na wszystko... chyba, że to coś by zagrażało, zdrowiu, życiu lub bezpieczeństwu mojemu czy mojej rodziny.

Natomiast pełna zgoda kasy idzie od diabla na to, więc troszkę mniej teraz kupuje niż wcześniej, a w zamian za to więcej płyt cd kupuje, bo te słucham X razy, a film raz, dwa razy...więc sens tego jest średni, lekko mówiąc..

Dziewczynki też lubią czasem pograć na kompie :), ale przede wszystkim mają się uczyć , bo to jest najważniejsze, aby potem w przyszłości mieć prościej i nie musieć nad pewnymi rzeczami się zastanawiać..

PAKOLO - to miałbym tych podstawek cały salon :), ale nie kupiłbym ich, wolałbym na co innego tę kasę przeznaczyć. Podstawki w żaden sposób mnie nie kręcą, a przede wszystkim nie wydaje kasy na coś co uważam, że jest mi zbędne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry