Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A do Bubafata przyjechał Zorro :D
attachment.php
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Wojna światów to już w DTS miało super dźwięk a teraz Atmos powinno być super.
Ciekawe tylko jak z tym ziarnistym obrazem sobie poradzili, bo jak zostanie to słabe te 4K bedzie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnią część Gwiezdnych Wojen wczoraj obejrzałem na BR i pod względem technicznym niczym się nie różni od poprzednich, czyli na porównywalnym poziomie jest jakość obrazu jak i pod względem dźwiękowym, który to dźwięk du.... nie urywa.. Ale i tak Ci co lubią top zapewne do swojej kolekcji ostatnią część sagi przytulą.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Coś chyba nie do końca pykło :
https://www.imdb.com/title/tt6199572/?ref_=tt_urv

Moglo byc gorzej, gdyby zrobili Carringtoma ( tego z dolnego Slaska) z Karolakiem w roli glownej.
Ale chyba niewiele gorzej. ;)


Ostatnią część Gwiezdnych Wojen wczoraj obejrzałem na BR i pod względem technicznym niczym się nie różni od poprzednich, czyli na porównywalnym poziomie jest jakość obrazu jak i pod względem dźwiękowym, który to dźwięk du.... nie urywa.. Ale i tak Ci co lubią top zapewne do swojej kolekcji ostatnią część sagi przytulą.

To moze powinienes obejrzec z UHD BR, bo jednak w kwestii luminancji chwilami zaszaleli. ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek.
No co Ty opowiadasz?!?
Ile to Disney kosztuje ? 5 czy 6 euro miesiecznie. Kosztu VPN-a nie licze bo I tak trzeba/warto miec. Dziexi beds zadowolone I pray okazaki angielskiego sie naucza.
A wersje 3D widziales?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
NA BR w Polando tylko wersja 2d.. 3d nigdzie nie widziałem, a ja filmy kupuje wyłącznie w Polsce... :) Jeden film tylko kupiłem bodajże w Irlandii, nie pamiętam na 100%, stare czasy.. Ty oglądałeś w3d ?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek.
Nie ogladalem ale widzialem, ze istnieje taka wersja w przyrodzie.
z napisami eng/ger/ita (by sharphd). Zresztą pewnie teraz jest już home edition od Piramidy z PL dub/sub.



A to pamiętasz ? :wink:
Screenshot-20200515-093556.png


A Ty, Piramida, pchasz to badziewie i pchasz, bez opamiętania, az się pudelko calkiem zapchalo.

https://drive.google.com/file/d/1HDzUbIoR-9SdLgWOnRmqagYEMCMN4svY/view?usp=drivesdk

Ale nic to. Startuje wlasnie projekt Szuflada 2, to Ci quota wzrośnie. ;)

https://drive.google.com/file/d/1HVn8RtXFg0GA4765qatgSolS9qTndxxN/view?usp=drivesdk

Muszę tylko baterie do UPS-a gdzieś zorganizować. ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie tykam remuxow.
BTW nadmiar na pudelku to 30 ;) niestety juz zapchany.
Trzymanie 2 pudelek i pojedynczych niezabezpieczonych dyskow, mija sie z celem stad tez nowy projekt.
Tak wiec drugie pudelko (6x4TB) bedzie musialo znalezc nowy dom wzglednie combo pudelko + przystawka (5x4TB+5x0). ale najpierw musze sie zbackupowac i upewnic ze wszystko dziala.
Tymczasem pora na film

[youtube]JWAGXeYTZU8[/youtube]
 
Do góry