Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Podobnie jak ja, mało kopii było i musiałbym w najgorszym okresie (świątecznym) do dużej galerii jechać, czyli dodatkowe 3h w plecy.
Całe szczęście lada dzień będzie, to nadrobię.

Teraz za Kinga na HBO się zabieram - Outsider daje radę.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Też zaliczyłem najnowszego Terminatora.
Jestem fanem serii, nie będę obiektywny, ale:

1. Żenująca obsada, ojciec tej wymoczki (o czym póżniej) Enrique Arce (aktor z Dom z Papieru) i o zgrozo, ostatniego shitu pt. "Kobiety Mafi 2" gdzie? W Terminatorze! Przez chwilę nie wiedziałem, czy oglądam budżetowy tasiemiec, czy kultowy film. Równie dobrze mogli dać Adamczyka, lub Karolaka.

2. Nowy Terminator, czyli Rev-9, następny poroniony pomysł dla nastolatków, gdzie mu do Roberta Patricka vel T-100 (część 2), a jeżeli już, to babeczki pokroju Kristanna Loken vel Terminator T-X (część 3).

3. Dalej, czyli niejako główna bohaterka - Natalia Reyes (Dani), ja się pytam, czy to jest Świat Disneya, czy Terminator? Pod kogo te filmy są robione, pod nastolatków? Może i fajna kobitka, ale nie tutaj!

Gwiazdy - Hamilton, świetnie, jedyna łącząca całą serię. Rola średnia, ale obecność bezcenna.
No i gwoźdź programu, Arni, cóż mogę dodać, Terminator został... ojcem.

Wymiękłem.

Czy film mi się podobał? Tak i nie. Można to było zrobić o wiele lepiej, ale jak widać, nic już nie będzie takie samo, dla mnie Terminator skończył się na części 3 i niech tak zostanie.

Obejrzałem go wczoraj. I muszę przyznać że dla mnie jest to najlepsza część po T2.
Co do Twoich uwag to muszę się z Tobą zgodzić. Obsada fakt mogła by być inna ale chyba takie mamy czasy że kobitki noszą spodnie a chłopy rurki niestety ale to temat na inną rozmowę. Co do tego terminatora rev9 to mnie też to się nie podoba, wolałbym robota coś ala Arni tylko potężniejszego co by się mechanicznie naparzali i było słychać trzask gniecionej blachy coś jak w Real Steel :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie już wisi plakat.
Zaimponuję kumplom po piwie :D
fan_untitledterminator_blog_201801.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, u mnie te 4 poniższe wisiały niczym świętość.
Zdobyć je, szczególnie za małolata i to jeszcze gdzieś na wycieczce zagranicznej, to ho ho ; )

9f85cf343625414ebde4808c29e646ef.jpg
[/url][/IMG]
9ad7f23f511a3f11a6f904b5c769afd8.jpg
[/url][/IMG]

b6e5ba024d68c360b74b4e59ddbe366e.jpg
[/url][/IMG]

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Heh gdzie nowym PSY 3 do filmów Vegi. Ja.mowilem że jest wprost na odwrót.
Całkiem innym klimat
Vega wali rozwałkę a tu jest jakaś reflekxja
 

wucash

Active member
Bez reklam
Wczoraj oglądałem "Monument" Jagody Szelc. Film jest pracą dyplomową 20 aktorów łódzkiej szkoły filmowej. Film zrobił na mnie duże wrażenie i jest jednym z lepszych w ostatnim czasie. Nie jest to film dla każdego, jest dosyć ciężki, metaforyczny, symboliczny ale gra aktorska i zdjęcia są na najwyższym poziomie. Gdybym miał opisać gatunek to jest na pograniczu dramatu psychologicznego i horroru.
Debiut Jagody Szelc "Wieża, Jasny dzień" też mi się podobał ale "Monument" zdecydowanie bardziej. Bardzo jestem ciekaw kolejnych filmów tej Pani.
 
Do góry