Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bramowicz1

Member
Bez reklam
No szkoda, że nie zagrał w trzeciej części, oglądając ją zastanawiałem co się mogło stać z granym przez niego Tonnym.

Zastanawiam się czy nie obejrzeć Pushera (2012). Chyba był nawet w 3D>
Wiem, że to Remake z nie najlepszymi ocenami ale ciekawe jest to, że odtwórcą roli Milo jest również Zlatko Buric, aczkolwiek nie wygląda już jak w oryginale.

bokciu oglądałeś może: Bleeder (1999)? Dobrze o nim piszą i oceny nie są złe.
Trochę trudno mi go znaleźć ale jeszcze spróbuje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem Kobieta sukcesu, szału nie ma, ale i tak lepszy film od Planu B, bo w tym wypadku to przynajmniej dotrwałem do końca.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
A tam pierdolety, pierdolety. Dawajcie mi tu konkrety!!

Tymczasem jadę z Madsem Mikkelsenem, trochę przejrzałem jego filmografię i jest jeszcze kilka wartych filmów do obejrzenia z jego udziałem, szczególnie tych nagradzanych i nominowanych.

Polecam: Wybawiciel (2014), Polowanie (2012), Pusher 1,2, , Błyskające światła (2000), Jabłka Adama (2005)

Warto jeszcze obejrzeć: Michael Kohlhaas (2013), Tuż po weselu (2006), Praga (2006), Zieloni rzeźnicy (2003)

Polubiłem go i nie pominę te produkcje.
Niektóre ciężko znaleźć, zwłaszcza w dobrej jakości, jednak da się i tekst również więc będzie kilka seansów.
A Valhala Cie zanudzil?


Tymczasem wracam do BKK, sprawdzam repertuar kina, a tu taka niespodzianka pomiedzy blockbusterami, gorąca premiera Listy Schindlera.

 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co się obijasz?
:D

[youtube]jrLhP5sK2wI[/youtube]

Akurat, sie obejzy... glupich strzelanek nigdy za wiele.

Bo "Czarna Lista" - drugi sezon siegnal dna kiczu i przestalem ogladac. Wczoraj zaczalem proby z Anime na netflixie ale cos slabo z tym. Narazie nic nie ogladam.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Venom w UHD zaliczony. Spodziewałem się gniotu, a tu miłe zaskoczenie. Film był naprawdę ciekawy jak na swoją kategorię. Dobry obraz, świetny dźwięk :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, coś dla Ciebie:
"Gangsta" (jest na HBO)
https://www.imdb.com/title/tt6438030/

Masz tu wszystko co tak wielbisz, patologie, bluzgi, gangsterkę, świetny montaż, dragi, muzyke, generalnie film zrobiony kozacko i z jajem.
Co tu się nie dzieje, taki misz masz Gommory/Suburry z porytą Adrenaliną ze Stathamem i stylem Luca Bessona. Nie każdemu się spodoba, ale w swoim gatunku świetnie wyszło.

[youtube]Va0YjPTh6tE[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Piramida, coś dla Ciebie:
"Gangsta" (jest na HBO)
https://www.imdb.com/title/tt6438030/

Masz tu wszystko co tak wielbisz, patologie, bluzgi, gangsterkę, świetny montaż, dragi, muzyke, generalnie film zrobiony kozacko i z jajem.
Co tu się nie dzieje, taki misz masz Gommory/Suburry z porytą Adrenaliną ze Stathamem i stylem Luca Bessona. Nie każdemu się spodoba, ale w swoim gatunku świetnie wyszło.

[youtube]Va0YjPTh6tE[/youtube]

Nu co Ty, Armani? On już nie jest tym dresiarzem i gangsterem. Już jest porządnym kolekcjonerem, posiadaczem Xboxa, kolekcjonuję filmy 4k i ma telewizor. Ty widziałeś jego kolekcje 4K? Miodzio.
Proszę Pana, to już nie jest ten Piramida z 5-6 łat wstecz. :razz:;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida, coś dla Ciebie:
"Gangsta" (jest na HBO)
https://www.imdb.com/title/tt6438030/

Masz tu wszystko co tak wielbisz, patologie, bluzgi, gangsterkę, świetny montaż, dragi, muzyke, generalnie film zrobiony kozacko i z jajem.
Co tu się nie dzieje, taki misz masz Gommory/Suburry z porytą Adrenaliną ze Stathamem i stylem Luca Bessona. Nie każdemu się spodoba, ale w swoim gatunku świetnie wyszło.

Ty,dobre.Muszę sprawdzić :grin:

Nu co Ty, Armani? On już nie jest tym dresiarzem i gangsterem. Już jest porządnym kolekcjonerem, posiadaczem Xboxa, kolekcjonuję filmy 4k i ma telewizor. Ty widziałeś jego kolekcje 4K? Miodzio.
Proszę Pana, to już nie jest ten Piramida z 5-6 łat wstecz. :razz:;)

I jeszcze zmienił klocki na kolor "babcinego kredensu" :grin:
 
Do góry