Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Coraz bliżej do GOT z czego osobiście bardzo się cieszę i myślę, że nie tylko mi ten serial sprawia dużo przyjemności z oglądania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem ile będą kosztowały wszystkie części tego serialu w jednym pakiecie ... niedługo będzie wiadomo..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty to masz łeb ;) Jak pomyślę, że za pieniądze które mi poszły na filmy, a najwięcej kupowałem, jak były grubo ponad 100zł, to nie wiem czy dziś nie wolałbym za te pieniądze patrzeć na 77" Oleda, albo paroletnie jakieś Clio, albo przez 4 lata jeżdzić na wakacje po 5k każde, albo kupić projektor 4K, albo HiEndowy PC i 55" Oleda, albo...albo, a dooobra... :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig bo za późno poznałeś mnie i Piramidę, chociaż Piramida niechętnie się dzieli linkami... Teraz możesz odłożyć na Clio, pojechać nim na Chorwację i na HiEndowym lapku oglądać remuxy 4k:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Venomas
Napisz do Piramidy, on kupił Oleda Manta i jest zadowolony, podobno nie ma opcji go wypalić, a czerń jest tak głęboka, że dziewczynka z the ring się w nim zgubiła i nie wyszła.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig bo za późno poznałeś mnie i Piramidę, chociaż Piramida niechętnie się dzieli linkami... Teraz możesz odłożyć na Clio, pojechać nim na Chorwację i na HiEndowym lapku oglądać remuxy 4k:D

Piramidę, to ja znam od maleńkości i wiesz dlaczego taka ksywa?
Bo jak miał parę latek, to zamiast bawić się autkami jak rówieśnicy, to układał ze starych dysków piramidy, a jak coś się gibało, to z płaczem szukał pendrajwów i wtykał w dziury, co by te budowle równowagę trzymały ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ty to masz łeb ;) Jak pomyślę, że za pieniądze które mi poszły na filmy, a najwięcej kupowałem, jak były grubo ponad 100zł, to nie wiem czy dziś nie wolałbym za te pieniądze patrzeć na 77" Oleda, albo paroletnie jakieś Clio, albo przez 4 lata jeżdzić na wakacje po 5k każde, albo kupić projektor 4K, albo HiEndowy PC i 55" Oleda, albo...albo, a dooobra... :D

A proponowałem listę na sprzedaż filmów zrobić, troszkę by się zwróciło.. clio albo fiesta jak znalazł by było... :)
 
Do góry