Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Ja właśnie po drugim "zawiesiłem" oglądanie... ale nie odpuściłem, czekam na całość ;)

W tzw. międzyczasie obejrzałem kolejną polską produkcję- Znaki i jest całkiem, całkiem.
Fabuła nie jest zbyt skomplikowana i oczywiście do wielu rzeczy można się doczepić, ale solidna produkcja.

No i kolejny plus za akcję w moich okolicach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To może w między czasie, kino ambitne ; )

Venom - zaliczony
https://www.filmweb.pl/film/Venom-2018-519906
Jako, że jestem fanem Marvela od niepamiętnych czasów, nie mogłem odpuścić.
Film jak film, co tu dużo pisać :D
Dla mnie to dalej ta sama sieczka. Czyli fani będą zadowoleni.
Bez odbioru.

Btw. Zauważyłem, że filmy Marvela zazwyczaj (jak nie zawsze) mają średnią ocen na poziomie 7/10. Czy to dobre, czy to złe, bez znaczenia. Ja proponuje założyć osobną kategorię na tych wszystkich portalach, bo to zupełnie nie ma sensu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To może w między czasie, kino ambitne ; )

Venom - zaliczony
https://www.filmweb.pl/film/Venom-2018-519906
Jako, że jestem fanem Marvela od niepamiętnych czasów, nie mogłem odpuścić.
Film jak film, co tu dużo pisać :D
Dla mnie to dalej ta sama sieczka. Czyli fani będą zadowoleni.
Bez odbioru.

Btw. Zauważyłem, że filmy Marvela zazwyczaj (jak nie zawsze) mają średnią ocen na poziomie 7/10. Czy to dobre, czy to złe, bez znaczenia. Ja proponuje założyć osobną kategorię na tych wszystkich portalach, bo to zupełnie nie ma sensu.
Zawsze trzeba traktować takie filmy w osobnej kategorii. Sam tak robię dla samego siebie :D Np. Kac Vegas u mnie to spokojne 9/10, bo dawno nie było tak dobrej komedii. Gdy jednak damy obok Zieloną Mile albo Shawshank to trzeba by zjechac ocenę komedii na 6/10. Więc traktuje to jako 9/10 w kategorii komedii, a nie ogólnej jakości filmu pod innymi względami :D To samo z Marvelem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To może w między czasie, kino ambitne ; )

Venom - zaliczony
https://www.filmweb.pl/film/Venom-2018-519906
Jako, że jestem fanem Marvela od niepamiętnych czasów, nie mogłem odpuścić.
Film jak film, co tu dużo pisać :D
Dla mnie to dalej ta sama sieczka. Czyli fani będą zadowoleni.
Bez odbioru.

Btw. Zauważyłem, że filmy Marvela zazwyczaj (jak nie zawsze) mają średnią ocen na poziomie 7/10. Czy to dobre, czy to złe, bez znaczenia. Ja proponuje założyć osobną kategorię na tych wszystkich portalach, bo to zupełnie nie ma sensu.

Armanig, ale chyba o tej porze nie katowałeś sąsiadów oglądając marvelka poprzez amplituner :)


A propo samych Marvelów to wg mnie do tych filmów trzeba podchodzić z odpowiednim nastawieniem i dla wielu , jeśli ludzie biorą pewne rzeczy za pewnik to takie filmy całkiem przyjemnie się ogląda i jest to odskocznia od tych poważniejszych filmów, które nawet czasem potrafią coś głębszego swoim przekazem nam uświadomić.
Tylko co by nie mówić "fanatyków" marvelów są miliony ludzi na całym świecie, świetnie to się sprzedaje i jednak pomimo wszystko duża grupa osób nawet z tego forum całkiem nieźle się przy nich "bawi".

I każdy będzie miał swoje zdanie, które należy uszanować, bo wszyscy mają do tego prawo. Dla jednych to całkiem dobra rozrywka, dla drugich taki, a nie inny film .. :) Tak jak ze wszystkimi innymi rzeczami..

Ostatnio czytałem na innym forum jakie to brzydkie są Rav 4 (specjalnie dla Kolegi Piramidy to piszę) :) i można się zgadzać albo nie, ale fakty są takie, że nawet w tym naszym"bogatym" kraju takie "brzydkie" Ravki (o Świecie nie wspominam) sprzedają się świetnie..są bardzo lubiane przez ludzi.. i aby takową jeździć to przynajmniej ze 140-150 tysi trzeba wyskoczyć, a potem utrzymać. Moja żonka jeździła przez dobrych kilka lat i również była bardzo zadowolona z tego auta..

I z filmami jest podobnie tak jak kiedyś pisałem, czytałem opinie o Wilku z WS, że to słaby film bo nie było w nim wilków :) większego idiotyzmu nie słyszałem, ale ludzie są różni.. że tak powiem..całe szczęście, że mi wilków nie trzeba było w tym filmie.. bo film jest świetny.. a Leoś mega... aktorsko...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zawsze trzeba traktować takie filmy w osobnej kategorii. Sam tak robię dla samego siebie :D Np. Kac Vegas u mnie to spokojne 9/10, bo dawno nie było tak dobrej komedii. Gdy jednak damy obok Zieloną Mile albo Shawshank to trzeba by zjechac ocenę komedii na 6/10. Więc traktuje to jako 9/10 w kategorii komedii, a nie ogólnej jakości filmu pod innymi względami :D To samo z Marvelem.

Dla mnie Zielona mila w stosunku do Kac vegas to inna galaktyka :) ja nawet nie umiem w jakiś sposób porównać tych filmów.. ale na tym polega odmienność poglądów.. :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A po jakiego grzyba porównywać??? Kac Vegas jest lepszą komedią, Zielona lepszym dramatem. Porównujesz Ferrari i Hummera?

Niby dwa filmy czy dwa auta, ale porównywanie nie ma sensu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I jak dla mnie również aktorsko też nie ma sensu porównywać tych filmów.. co nie zmienia faktu, że jak ktoś ma chęć to ma takie prawo :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tam lubię Marvele :-D
W ostatnim czasie są one na dość przyzwoitym poziomie jak na swój gatunek (jedne bardziej,inne mniej) choć zdarzają się i chałki - Fantastyczna Czwórka z 2015 r. ;)

Lolek,powiedz lepiej co tam ostatnio podsłuchałeś w metrze,czy na bazarku :-D
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam lubię Marvele :-D
W ostatnim czasie są one na dość przyzwoitym poziomie jak na swój gatunek (jedne bardziej,inne mniej) choć zdarzają się i chałki - Fantastyczna Czwórka z 2015 r. ;)

Lolek,powiedz lepiej co tam ostatnio podsłuchałeś w metrze,czy na bazarku :-D

Na razie cisza nic ciekawego nie usłyszałem.. nawet filmów nie komentują :-(
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mieliśmy ostatnio wojnę z 3C,która mówiła,że DC jest lepsze,ale poskładaliśmy ich :-D

Nie ma co sie dziwic jak wyskoczyles w pelnym uposarzeniu.
fat+deadpool.jpg
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ja tam lubię Marvele :-D
W ostatnim czasie są one na dość przyzwoitym poziomie jak na swój gatunek (jedne bardziej,inne mniej) choć zdarzają się i chałki - Fantastyczna Czwórka z 2015 r. ;)

Lolek,powiedz lepiej co tam ostatnio podsłuchałeś w metrze,czy na bazarku :-D
Podpisuję się całkowicie pod tym wpisem. Ostatnie Marvele trzymają poziom są bardziej dojrzałe
 
Do góry