Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Whitney - każdy zna, każdy słyszał, królowa była jedna.... smutna historia ale moim zdaniem warto zobaczyć. Parę razy ciary przechodzą, każdy kto dorastał z ta muzyką nawet nie będąc jakimś wielkim fanem powinien zobaczyć.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Sicario Day of The Soldado 2018

Polskie wydanie Monolith z dosyć mocno obciętym audio.

Kod:
Disc Label:     Sicario 2: Soldado - Sicario: Day of the Soldado (2018) [Blu-ray]
Disc Size:      43,123,659,765 bytes
Protection:     AACS
Extras:         50Hz Content
BDInfo:         0.7.5.0

PLAYLIST REPORT:

Name:                   00000.MPLS
Length:                 2:02:20.333 (h:m:s.ms)
Size:                   32,225,937,408 bytes
Total Bitrate:          35.12 Mbps

VIDEO:

Codec                   Bitrate             Description     
-----                   -------             -----------     
MPEG-4 AVC Video        27979 kbps          1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

AUDIO:

Codec                           Language        Bitrate         Description     
-----                           --------        -------         -----------     
DTS-HD Master Audio             English         1872 kbps       5.1 / 48 kHz /  1872 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz /  1509 kbps / 16-bit)
Dolby Digital EX Audio          English         640 kbps        5.1-EX / 48 kHz /   640 kbps
DTS-HD Master Audio             Polish          1886 kbps       5.1 / 48 kHz /  1886 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz /  1509 kbps / 16-bit)
Dolby Digital EX Audio          Polish          640 kbps        5.1-EX / 48 kHz /   640 kbps

SUBTITLES:

Codec                           Language        Bitrate         Description     
-----                           --------        -------         -----------     
Presentation Graphics           Polish          13.328 kbps

Materiały dodatkowe:

MPEG-4, HD (1920x1080) LPCM 2.0 angielski (1536 kbps)
napisy: polskie.

- Kolejna Historia Sicario (00:08:26)
- Zabójca i Żołnierz: Obsada i Postacie (00:14:04)
- Prawdziwa Wojna: Jak Powstawał Film (00:15:34)

Na plus polska ścieżka audio, jednak i tu tylko 16 Bit ze słabym bitrate.
Na plus jest też wyższy bitrate video, ciekaw jestem jak to wypadnie na przeciętnym kinie domowym.

Tak na marginesie w wydaniu z Lionsgate też audio 16 Bit z niewiele większym bitrate, wyjątkiem jest dysk Ultra HD z Atmosem.

Pewnie lepszego wydania z polskim tekstem to się nie doczekamy.

Ps. Dysk do ogarnięcia w sieci. Pisać na PW.
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Whitney - każdy zna, każdy słyszał, królowa była jedna.... smutna historia ale moim zdaniem warto zobaczyć. Parę razy ciary przechodzą, każdy kto dorastał z ta muzyką nawet nie będąc jakimś wielkim fanem powinien zobaczyć.
A ja się już jakiś czas do tego zabieram. Może się w końcu przekonam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

koperwas

New member
Czy ktoś byłby tak łaskaw i zgrał z Netflixa w wersji HD film Kolacja z Arszenikiem (The Last Supper)? Z Netflixa da radę zgrać film na komp w wersji HD? Bo jeśli tak to może kupię.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na Shield działa bez problemu. To samo telefon, a z niego strumień bezpośrednio do jakiejkolwiek przystawki z chromecastem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To co to masz za plan za 28zł?
Rozumiem, że to też jakieś kombinacje, czyli konto w Turcji, VPN i te sprawy? ; )
Tak, 5 minut roboty i spokój potem. Bez żadnych kont nowych itd. Wszystkie ustawienia dotyczące urządzeń, napisów itd. zostają, bo profil cały czas ten sam. Do tego dzielę się z "rodziną" kontem za co dostaję 2x13 zł :D Netflix za dwa ekrany wychodzi mnie 0-2 zł w zależności od kursy tureckiej waluty.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, 5 minut roboty i spokój potem. Bez żadnych kont nowych itd. Wszystkie ustawienia dotyczące urządzeń, napisów itd. zostają, bo profil cały czas ten sam. Do tego dzielę się z "rodziną" kontem za co dostaję 2x13 zł :D Netflix za dwa ekrany wychodzi mnie 0-2 zł w zależności od kursy tureckiej waluty.


Tak myślałem ; )
Plus na pewno, że zostają listy ulubionych itp. ale to dalej 28zł vs 10zł.
Nie każdy też ma możliwość dzielenia się kontem.
Nie zmienia to faktu, że pewnie znajdą się tacy, co kupią konto za 10zł (tutaj też UHD 4-ekrany), rodzinie sprzedadzą 3 ekrany po 12zł, a sami jeszcze zarobią na tym 26zł/msc. oglądając przy tym Netflixa za free : )
Oczywiście, pół żartem pół serio, ale założę się, że znajdą się i tacy ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak myślałem ; )
Plus na pewno, że zostają listy ulubionych itp. ale to dalej 28zł vs 10zł.
Nie każdy też ma możliwość dzielenia się kontem.
Nie zmienia to faktu, że pewnie znajdą się tacy, co kupią konto za 10zł (tutaj też UHD 4-ekrany), rodzinie sprzedadzą 3 ekrany po 12zł, a sami jeszcze zarobią na tym 26zł/msc. oglądając przy tym Netflixa za free : )
Oczywiście, pół żartem pół serio, ale założę się, że znajdą się i tacy ; )
Tylko tutaj co miesiąc nowe konto trzeba przesyłać. U mnie rodzina ustawiła polecenie przelewu i co miesiąc w tym samym dniu dostaje 13 zł na konto. Na początku płaciłem Polską cenę i też się opłacało. Netflix u mnie to mus.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Płonący wieżowiec - pod względem jakości obrazu i dźwięku film jest bardzo dobry, a jak ktoś będzie oglądał na atmosie to powinien mieć jeszcze lepiej. Sam film, powiem krótko jest to pozycja typowa na sobotni wieczór, ale powiem szczerze, że delikatnie nawet trzymał w napięciu w niektórych momentach pomimo, że wiadomo było od początki jak to wszystko się zakończy. Na pewno się nie uśnie przy tym filmie:), a główny bohater jak dla mnie bardziej przekonywujący w takich rolach niż inny „łysy „ z serii filmów np. Transporter :) Dodatki, krótkie ale można obejrzeć.. Generalnie niby nic wielkiego ale nie nudziłem się podczas oglądania…
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,idę nadrabiać zaległości.Ciekawe,czy trafi się coś dobrego... ;)

Jak na razie,jakieś średnie te nowości,także Tomek,nie zawiedź mnie... :wink:
F2719786-601-A-4995-8-BA6-A7-E4-D256359-F.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widziałem,jak gratulowałeś Tomkowi dobrych filmów :-D
https://vgif***/gifs/144/vgif-ru-18855.gif

[youtube]2wcj6SrX4zw[/youtube]
 
Do góry