Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przełęcz to jeszcze większa bajka jak filmy z Van Damme.
Zresztą nie widziałem tego filmu jeszcze i już widzę, że bomba.
Poziom o niebo lepszy jak te z gatunku w ostatnim roku.
:)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przelecz ocalonych?

Najlepszy film wojenny ostatnich kilku lat... Bedziecie sie smiac ale utkwil on mi tak samo jak szeregowiec, kampania, most za daleko itp. Wrzucilbym go do tego samego worka bardzo dobrych filmow.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Przelecz ocalonych?

Najlepszy film wojenny ostatnich kilku lat... Bedziecie sie smiac ale utkwil on mi tak samo jak szeregowiec, kampania, most za daleko itp. Wrzucilbym go do tego samego worka bardzo dobrych filmow.
100% racji. [emoji106]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przelecz ocalonych?

Najlepszy film wojenny ostatnich kilku lat... Bedziecie sie smiac ale utkwil on mi tak samo jak szeregowiec, kampania, most za daleko itp. Wrzucilbym go do tego samego worka bardzo dobrych filmow.
+1 :) Zawiodłem się za to na Dunkierce. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
+1 :) Zawiodłem się za to na Dunkierce. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego.
Na Dunkierkę wiele ludzi szło z niewiadomo jakimi oczekiwaniami. Porównanie z Szeregowiec Ryan czy właśnie Przełęcz Ocalonych. Dunkierka to inaczej zrobiony film. I dobrze. Opowieść z ziemi, powietrza i wody. Dla mnie super. I dźwięk.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przełęcz ocalonych,to film dla gimnazjalistów :D

O, krytyk filmowy odezwał się:) To dla czego nie oglądasz? :p
RA, w twoim mniemaniu , jaki film w ostatnie , powiedzmy 10 łat, został bardzo niedoceniony?
Dla mnie ten. Niesamowity klimat, wszechobecna szarość, beznadziejność, krach i totalny brak nadziej na lepszą przyszlość, dobra gra aktorów. The best w gatunku apokalipsy. Oglądałam już chyba z 6 razy. Jak dla mnie, bardzo niedoceniony film.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dunkierka dla mnie zbyt nudnawa.

Gdyny nie ten caly marketing to byloby bardzo slabo. Przelecz ocalonych zdecydowanie lepsza, aczkolwiek te japonce w bunkrach troche zbyt sztuczne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przełęcz ocalonych,to film dla gimnazjalistów :D

No kurna, zawsze jak widzę początek tej komedii (poniżej film) nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Zresztą ten film na YT, jest od Ciebie ; )

Najpierw absurdalna telenowela, potem cyrk na kółkach. No i ta końcówka. Żenada.
Fakt, jest pompa i widowisko, ale te filmy które koledzy wymieniają, dla mnie przynajmniej, to zupełnie inna liga. Ja bym nawet nie śmiał porównywać, ale rozumiem dlaczego może się podobać.
Jest show, patos i dobre (a, że śmieszne) widowisko, to i jest widownia.

Dunkierka? Dunkierka, to zupełnie inna para kaloszy. Z czym do ludzi? Dla mnie o niebo lepsza pozycja.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1395703-post26585.html


http://www.hdtv.com.pl/forum/recenzje-bluray/133071-przelecz-ocalonych-2016-a.html

[youtube]gRPy4nGmdrU[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
O, krytyk filmowy odezwał się:) To dla czego nie oglądasz? [emoji14]
RA, w twoim mniemaniu , jaki film w ostatnie , powiedzmy 10 łat, został bardzo niedoceniony?
Dla mnie ten. Niesamowity klimat, wszechobecna szarość, beznadziejność, krach i totalny brak nadziej na lepszą przyszlość, dobra gra aktorów. The best w gatunku apokalipsy. Oglądałam już chyba z 6 razy. Jak dla mnie, bardzo niedoceniony film.
Ja mam takie wydanie :)
7bbe083eb7f2240ca65ca3eaef54a6d1.jpg
 

bubafat

Active member
Bez reklam
O, krytyk filmowy odezwał się:) To dla czego nie oglądasz? :p
RA, w twoim mniemaniu , jaki film w ostatnie , powiedzmy 10 łat, został bardzo niedoceniony?
Dla mnie ten. Niesamowity klimat, wszechobecna szarość, beznadziejność, krach i totalny brak nadziej na lepszą przyszlość, dobra gra aktorów. The best w gatunku apokalipsy. Oglądałam już chyba z 6 razy. Jak dla mnie, bardzo niedoceniony film.

Savron.
The Road zajmuje u mnie honorowe miejsce w szafce z ublubionymi. A niedaleko na tej samej polce stoi druga pozycja J.Hillcoata - Proposition . Nie wiem jak mogl tak spierd%&* Triple 9.... :(

Piramida Ja wiem, ze kochasz wloskiego ogiera, ale pozycja zaproponowana przez Savrona bije wszystkie swiezutkie 4 klasyki Sylwka razem wziete. :)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wolę sobie odświeżyć/obejrzeć coś starszego w UHD ;)

Wiesz , lubię Ci, ale coraz więcej zaczynam wątpić w to że Ty cokolwiek oglądasz:). Chyba że tylko zbierasz filmy,okładki i zostałeś się w erze VanDamo-Terminatore-Brusowych klimatach,co tez nie jest tak kiepskim pomysłem.:p
RACCOON , bardzo fajne wydanie. Jak będziesz pozbywać sie, to ja pierwszy;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zresztą ten film na YT, jest od Ciebie ; )

Pamiętam :grin:

Piramida Ja wiem, ze kochasz wloskiego ogiera, ale pozycja zaproponowana przez Savrona bije wszystkie swierzutkie 4 klasyki Sylwka razem wziete. :)

Ja wiem,że Ty go średnio lubisz,bo jak leciał film z Sylwkiem,to za małolata,chowałeś się za firankę :grin:
A tak serio,Droga była całkiem niezła :wink:
Jedzie do mnie Planet Earth II.Zobaczymy,co tam tak zachwalałeś :wink:

Wiesz , lubię Ci, ale coraz więcej zaczynam wątpić w to że Ty cokolwiek oglądasz:). Chyba że tylko zbierasz filmy,okładki i zostałeś się w erze VanDamo-Terminatore-Brusowych klimatach,co tez nie jest tak kiepskim pomysłem.:razz:

Właśnie o to chodzi,abyś wątpił :grin:
 
Do góry