Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Kler zaliczony ;) jakby to nie brzmiało :p
Film wg mnie bardzo dobry, 8 spokojnie. Gra aktorska głównej czwórki miód malina. Bałem się troszeczkę, że przesadzi i będzie Drogówka w habicie albo ala' Vegeta ale jest idealnie. Temat ciężki, film smutny (ale są "momenty", że sala wybucha śmiechem).
Sala kinowa bez wolnego miejsca, biorąc pod uwagę, że piszę z Tarnowa czyli "czarnego" zagłębia to jest satysfakcja. Oby 2 miliony stuknęły jak najszybciej.... Niech przewieje te głowy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może ktoś będzie miał ochotę ;)
IMG_20181003_103318.jpg
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja przezornie zarezerwowałem bilety z ponadtygodniowym wyprzedzeniem, bo zapewnie wiara sie rzuci , a graja na malych salach. Tymczasem Venom sie zaczyna
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dajcie znać jak venom się prezentuje, czy warto iść do kina i kupić na BR czy druga opcja wystarczy..?

Jak by Ci tu powiedziec lolek, zebys wreszcie zrozumial.
IMHO na kazdy film warto isc do kina, jak sie nie ma duzego ekranu w domu, a czy warto sobie zawracac glowe filmem dla 10-latkow, to juz inna kwestia. Dla mnie film byl infantylny, z humorem ponizej poziomu leprechauna (sala raz sie zasmiala). Technicznie wypasik. Odwazne zdjecia i kozacki poscig, czyt musisz plyte kupic, bez wzgledu na recenzje. Nie wiem za co kategoria wiekowa 15A, bo zolte majty zjadl raptem jedna, czy dwie glowy, a krwi nawet kropli sie nie polalo przez caly film. Najstraszniejsze byly zeby Tomka.
Ja zabralem sie do tego z glowa, tzn poszedlem do Imaxa na reclinery, dzieki czemu moglem przekimac pierwsze pol godzinki, ale w sumie moglbym sie obudzic na postcreditsowe filmiki, bo finalna kreskowka, to zdecydowanie najbardziej zabawna partia calego przedstawienia, a dodatkowo Woody Harelson jako Cletus Kasady (aka Carnage).
Jak z doniesien prasowych wiadomo, nowym Jokeram ma byc inny swietny "twarzowy" aktor Joaquin Phoenix, wiec na jego film pojde juz wyspany.

A'propos Woodego H. przypomnialo mi sie, ze Zombieland 2 szukuja.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubufat do kina warto chodzić pełna zgoda, tylko wiesz jak ja miałbym bliziutko do kina to spoko, ale niestety do Imaxa kawałek mam.. a jak doliczę , że po pracy bym jechał to jeszcze korki dochodzą.. więc czasu schodzi na sam dojazd.. a jak film jest powiedzmy średni to jak dla mnie mogę odpuścić wyjazd do kina.. chyba, że nie kupowałbym takiego filmu na BR to wtedy co innego.. ale w tym wypadku na BR kupię, więc poczekam aż będzie można kupić Venoma w sklepie. Myślałem, że troszkę krwi będzie w tym filmie ... :)

Dzięki..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy ktoś z Was był na Klerze? Warto się wybrać?

Dzisiaj fajną recenzję w gazecie czytałem tego filmu, bo Gość z dystansem podszedł do oceny całości filmu. A ja lubię jak podchodzi się z głową do filmu, a nie z emocjami.. nawiązał troszkę do Drogówki, gdzie oczywiście napisał, że Kler to nie druga Drogówka.. ale ... na pewno jest problem i ważne aby wyciągnąć z tego wnioski odpowiednie - oczywiście..
 

JanVid

New member
Czy ktoś z Was był na Klerze? Warto się wybrać?

Byłam :) ))) Warto! Polecam! ... jeden z lepszych polskich filmów ostatniej dekady :eek:k:
... film nie jest taki jak recenzują go jego przeciwnicy, gdzie na podstawie trailerów częściowo zakłamujących fabułę w stronę Pit Bull-ów czy Botoksu P. Wegi wydają "sprawiedliwe osądy". Film porusza wielowątkowy "pewien problem" który jest chorobą nie tylko kleru lecz całego społeczeństwa, reżyser przedstawił psychologiczny dramat bohaterów pierwszo i drugo planowych w mistrzowski sposób skłaniając na koniec widza do zadumy i zastanowienia się. Nie jest to film o klerze lecz o nas samych ........ "polakach-katolikach" !!!
Jestem pod wrażeniem reżyserii p.Smarzowskiego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry