Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bramowicz1

Member
Bez reklam
Dla mnie ten film to kompletna porażka, jedna wielka kpina z twórczości Nesbo.
Zresztą jak można było obsadzić tę paskudę w roli Raquel...

Paskuda, może i z niej jest, ale aktorka dobra.

A Pierwszy śnieg może wybitny nie był ale i tak oglądało mi się to lepiej od nie jednej amerykańskiej produkcji.

Ekranizacji Nesbo jest mało, polecam obejrzeć Łowcy głów.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Moja opinia jest taka, a nie inna, ponieważ przeczytałem wszystkie książki Nesbo wydane w Polsce, na filmie byłem chyba w dniu premiery i jakież bylo moje rozczarowanie... nic się kompletnie nie kleiło, fabuła totalnie do d....
Jednym pozytywnym akcentem była gra Harrego... czyli tzw. Miśka ;)

Łowcy głów przy Pierwszym śniegu uznać należy za film wybitny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moja opinia jest taka, a nie inna, ponieważ przeczytałem wszystkie książki Nesbo wydane w Polsce, na filmie byłem chyba w dniu premiery i jakież bylo moje rozczarowanie... nic się kompletnie nie kleiło, fabuła totalnie do d....
Jednym pozytywnym akcentem była gra Harrego... czyli tzw. Miśka ;)

Łowcy głów przy Pierwszym śniegu uznać należy za film wybitny.

Heniu powiem tak dla mnie średni film, na pewno na BR w życiu takiego filmu bym nie kupił. Dla żony, która czytała książkę - stwierdziła , że to słaby film.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Prawie wszystkie, które kupiłem na BR to przynajmniej dobre filmy dla mnie .. ;-) ale szukać tytułów nie mam czasu , wszystko w tym wątku jest napisane , plus w dedykowanych wątkach dla konkretnego filmu, bo o każdym filmie pisze kilka /kilkanaście zdań.. ewentualnie po wyjściu z kina pisze swoje odczucia, a wtedy już po zakupie na BR piszę tylko o aspektach technicznych danego filmu. A w tej chwili już nawet nie poprawiam listy z filmami, bo bardziej lajtowo podchodzę do tego i nie chce mi się uzupełniać... bo tak bez szukania byłoby można wkleić listę filmów..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hellboy-2019-movie-poster.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja też czekam na ten plik do druku Sicario2. Duży, porządny, na 2m druku.
Gdzie to można kupić, już nie chce za darmo, zapłacę ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie. Ten jest genialny, w sam raz na całą ścianę.
Dla mnie może reklamować nawet teletubisie, ważne, że sama grafika mi się podoba.
Ja to druknę po obrysie na sztywnym PCV - tak gdzieś 2m szerokości, zrobię odstęp od ściany, podświetlę, naboje prawdziwe przykleje, łańcuchy... prrrrr, bez przesady ; ) ale taki 3d wielowarstwowy bym machnął.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Rób jak chcesz.Ja osobiście bym go nie powiesił.No chyba,że miałbym już ze 40 innych (z tym kolegą to oczywiście żart ) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry