Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Zmusili" mnie do oglądania serialu Kruk... ;)
Wieje tandetą,jak na TVNie czy Polsacie :grin:
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
The Cloverfield Paradox typowo na oglądanie podczas sprzątania lub robienia czegoś innego.soe nadaję.
Dziś Salut 7 i to już dobra propozycja taka Grawitacja po rusku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się z powyższym, muzyka jest z filmu jest dobra. Nawet jak ktoś nie lubi jazzu i podobnych klimatów (np. ja:)) to ścieżka dźwiękowa może się podobać.

Wtedy taki film , a właściwie muzykę w takim filmie jeszcze bardziej doceniamy, kiedy niby nie jest w klimatach odbiorcy, a pomimo tego powoduje, że chce się posłuchać takiej muzyki.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wczoraj całkowicie przypadkowo włączyłem Opiekun (The Fundamentals of Caring) na Netflix. Dziwne, że nie znałem tak dobrego filmu. Jak komuś się podobał francuski Nietykalni, to Opiekun jest pozycją obowiązkowa. Jest to film od Netflix, więc pewnie nie leciał w kinach.

Tapnięte z S9+
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida to kiedy oglądamy Ligę sprawiedliwości dzisiaj odebrałem - dodatki spoko :) jedne z lepszych z ostatnich kilkunastu filmów jakie kupiłem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego to do soboty byśmy poczekali :) W tygodniu to u mnie z czasem nie za bardzo.. na oglądanie filmów .. jeszcze jakbym nie był w kinie to pewnie bardziej byłoby realne, że w tygodniu bym obejrzał.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Bubafat już znalazł ponad 1000 Easter Eggs-ów :D

Nie podpuszczaj, bo i tak nie mam czasu nawet tu zaglądać, a co dopiero pisać. Wygospodarowałem za to dzisiaj chwilę czasu, aby zajrzeć do wyjątkowego kina, w którym na tylnej ścianie, zamiast okienka do sali projekcyjnej, wiszą dwa potężne subwoofery. Nie jest to oczywiście najważniejsza cecha tego kina, ale o tym niebawem. :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kolego to do soboty byśmy poczekali :) W tygodniu to u mnie z czasem nie za bardzo.. na oglądanie filmów .. jeszcze jakbym nie był w kinie to pewnie bardziej byłoby realne, że w tygodniu bym obejrzał.

Ale wiesz,że wtedy naliczą mi już 40 dni kary za nieterminowe oddanie filmu ? ;)

Nie podpuszczaj, bo i tak nie mam czasu nawet tu zaglądać, a co dopiero pisać. Wygospodarowałem za to dzisiaj chwilę czasu, aby zajrzeć do wyjątkowego kina, w którym na tylnej ścianie, zamiast okienka do sali projekcyjnej, wiszą dwa potężne subwoofery. Nie jest to oczywiście najważniejsza cecha tego kina, ale o tym niebawem. :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

No to czekamy :grin:
Widzę,że nowy fonik ;)

[youtube]l-1kO_P_M-8[/youtube]
[youtube]G9fXbkiKfmY[/youtube]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Cholerny Tapatalk ma automatyczną sygnatura. Zapomniałem wyłączyć i nie mialem okazji zauważyć, bo nowego telefonu uzywam właściwie tylko do cykania fotek przy słabym świetle, a na necie klikam z innego, na lokalnym numerze.
Ładna ta Odyseja. Tylko coś czuję że czarny będzie faktycznie ciemnoszary. ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Cholerny Tapatalk ma automatyczną sygnatura. Zapomniałem wyłączyć i nie mialem okazji zauważyć, bo nowego telefonu uzywam właściwie tylko do cykania fotek przy słabym świetle, a na necie klikam z innego, na lokalnym numerze.
Ładna ta Odyseja. Tylko coś czuję że czarny będzie faktycznie ciemnoszary. ;)
Dlatego interesowało Cię porównanie do S7E :D Zadowolony jesteś z nowego nabytku?

Tapnięte z S9+
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dlatego interesowało Cię porównanie do S7E :D Zadowolony jesteś z nowego nabytku?

Hmmm . To chyba jakąś pomyłka.
Co do nowego nabytku, to tak :))))
Natomiast jeśli pytasz o telefon, to niekoniecznie. Tzn generalnie ok, ale jak dla mnie nieporeczny. Wolę bardziej kanciaste. Tak że offtop w tym kierunku nie ma sensu.



Sent from my S10+ using Tapatalk :D

Już sie nie nabiiaj. Zawsze to wyłączam. Najnormalniej w swiecie zapomniałem. Po prostu za dużo się dzieje, wszystko ostatnio w pośpiechu i nie mam głowy do takich rzeczy. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry