Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już sie nie nabiiaj. Zawsze to wyłączam. Najnormalniej w swiecie zapomniałem. Po prostu za dużo się dzieje, wszystko ostatnio w pośpiechu i nie mam głowy do takich rzeczy. :)

A tam, już się nie tłumacz. Siedzę w knajpie (czyt. barze mlecznym) na obiedzie, zerkam na forum z nudów co tam Piruś wymodził i mało się nie popłakałem ze śmiechu, czasem nie wiele trzeba :D

Sent from my S9 Diamonds Special Edition using Tapatalk
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
@Bubafat, w końcu obejrzałem The girl with all the gifts. Blu przyleciał z UK. Pamiętam, że kiedyś coś o tym filmie pisałeś. Mi bardzo podszedł (ciutke zakończenie dziwne tylko - chociaż w sumie logiczne). Audio, video, zdjęcia, surround, fabuła, muza, klimat, aktorstwo - naprawdę solidnie. Więc jak ktoś lubi takie klimaty, polecam :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
@Bubafat, w końcu obejrzałem The girl with all the gifts. Blu przyleciał z UK. Pamiętam, że kiedyś coś o tym filmie pisałeś. Mi bardzo podszedł (ciutke zakończenie dziwne tylko - chociaż w sumie logiczne). Audio, video, zdjęcia, surround, fabuła, muza, klimat, aktorstwo - naprawdę solidnie. Więc jak ktoś lubi takie klimaty, polecam :)
No i dobrze.
W ramach nagrody konserwy


 

bubafat

Active member
Bez reklam
Raccoon.
Ale takie same artworki w EU?
Wrzuciłem jako ciekawostkę. Mnie to konserwy nie bardzo interesuja, poszedłem zobaczyć elektronika. Bardzo mi sie spodobala wyprzedaż Oledów (77 calowe wszystkich marek w jednym miejscu) no i przy okazji można było zobaczyć niedostępne w Europie modele TV.
Wakacje dopiero zaczynam. To znaczy miałem zacząć dzisiaj, ale zaspałem, więc jeszcze 2 dni w BKK i dopiero trochę poskacze po wyspach. Mam nadziej że pogoda dopisze, bo narazie w kratkę, a wątroba już niemłoda ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wcześniejsze całkiem spoko były, można się pośmiać :) a teraz jeszcze dochodzi Olga :) a to Misia pierwszy sort :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gość jest super, ale te kinowe pozycje nie przemawiają do mnie.

Lubię go za takie akcje ;)

[youtube]CwzjlmBLfrQ[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida ja będę miał właśnie wersję dla dorosłych na HBO po 24 będzie film puszczany :)
Armanig Jego nie da się lubić..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Raccoon.
Ale takie same artworki w EU?
Wrzuciłem jako ciekawostkę. Mnie to konserwy nie bardzo interesuja, poszedłem zobaczyć elektronika. Bardzo mi sie spodobala wyprzedaż Oledów (77 calowe wszystkich marek w jednym miejscu) no i przy okazji można było zobaczyć niedostępne w Europie modele TV.
Wakacje dopiero zaczynam. To znaczy miałem zacząć dzisiaj, ale zaspałem, więc jeszcze 2 dni w BKK i dopiero trochę poskacze po wyspach. Mam nadziej że pogoda dopisze, bo narazie w kratkę, a wątroba już niemłoda ;)
Takie same :)

To udanego wypoczynku :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niech Vega lepiej zrobi film o kościele i tym co się tam wyprawia.
W jego wydaniu, to by było coś ;)
Z tymi malinami, to też bez przesady. Już wolę ten cały Botoks, jak połowę gniotów jakie widziałem w tamtym roku, na które szkoda nawet klawiatury.
 
Do góry