Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Gdzie widziałeś drugi sezon? Na netflixie mam tylko 13 odcinków, które obejrzałem i informację, że nowy odcinek 4 kwietnia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Soprano zaraz przy Breaking Bad, to moja czołówka z ostatnich 10 lat. Naturalnie widziałem i szeroko tu opisywałem.
Nie liczę lat 80-90-tych, bo tam mieliśmy Miami Vice i całą plejadę niezapomnianych hitów, potem długo, długo nic i dostaliśmy seriale chociażby Netflixa czy HBO.

Ty jako fan Escobara nie ogladales Gommory?
El Chapo pewnie tez nie ogldales z netflixa? Mozna powiedziec ze to kontynuacja "escobara".

No właśnie wydawało mi się, że wszystko oglądałem, ale teraz patrzę i nie kojarzę.
Trzeba obejrzeć.
Do Gommory, to już się zabieram od dawna i jakoś mi nie po drodze, teraz mam na HBO, to sprawdzę.

Armanig
Gdzie widziałeś drugi sezon? Na netflixie mam tylko 13 odcinków, które obejrzałem i informację, że nowy odcinek 4 kwietnia.

Dostałem cynk i się obejrzało wcześniej ; ) ale jak już 4 kwietnia na Netflixe, to poczekaj.
 

tomektre

New member
Jakby ktoś nie mógł spać dziś w nocy to polecam: ,,Zostań, jeśli kochasz'' na TVP 2. Trochę inne klimaty, jakby ktoś oglądnął, niech tu oceni film.:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig jak na spowiedzi, kto oprócz Piramidy, Buba i mnie, śmie tutaj dilować?

Przełamałem się dzisiaj i na Canal+ zaliczyłem La La Land. Żyje i nawet jestem pozytywnie zaskoczony. Chyba zacznę słuchać Jazzu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig jak na spowiedzi, kto oprócz Piramidy, Buba i mnie, śmie tutaj dilować?

Pogadamy z Nim po Świętach :grin:
429ZkZ.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig jak na spowiedzi, kto oprócz Piramidy, Buba i mnie, śmie tutaj dilować?

Przełamałem się dzisiaj i na Canal+ zaliczyłem La La Land. Żyje i nawet jestem pozytywnie zaskoczony. Chyba zacznę słuchać Jazzu.

W tym filmie muzyka jest najlepsza.... a posłuchać jazzu na pewno nie zaszkodzi.
 

tomektre

New member
Zgadzam się z powyższym, muzyka jest z filmu jest dobra. Nawet jak ktoś nie lubi jazzu i podobnych klimatów (np. ja:)) to ścieżka dźwiękowa może się podobać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Król rozrywki (2017) - Filmweb

Tak jak nie przepadam za musicalami, tak ten mnie prawie zachwycił...A konkretnie kapitalna ścieżka dźwiękowa nie wpisująca się w tamtą epokę, plus choreografie.

Piękne kino, również jestem zachwycony!
Do tego świetne audio (!), świetne kawałki (!), choreografia, tip top.
Mega pozytywny film.

Świetny kawałek z filmu:
[youtube]CjxugyZCfuw[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja właśnie obejrzałem The Party [2017]. Już się kiedyś za to nawet zabrałem, ale padłem że zmęczenie i zapomniałem. Kozak.



To już drugi, obejrzany przeze mnie w krótkim czasie, film kobiety reżyserki, który robi ponadprzecietne wrażenie. Wstyd się przyznać, ale żadnego filmu tej pani nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:

tomektre

New member
Ja wczoraj obejrzałem w Imię prawdy, ale szału nie było. Chociaż "Neo" dał radę w roli prawnika.

Końcówka może zaskakiwać, ale pierwsza godzina filmu jest nudna.
Z Keanu jest fajny film pt. ,,Kto tam?'' - w sumie nie wiem czemu zdecydował On się tam zagrać:)
Ogólnie film wciąga, jest momentami śmieszny i straszny. Nie jest to arcydzieło, ale można oglądnąć.
 
Do góry