Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj Spajderciaka najnowszego .

Kurde a ja nie byłem na księżycu, tylko miałem spotkanie z Czarkiem taką gadającą małpą. I nie wiem jak żyć bo sie cały czas zastanawiam jak małpy mogą mówić. To jest film w którym zatarły się efekty i każda małpa wygląda jak żywa, efekty 10/10 ! Natomiast sama fabuła troche skulała... Jakieś wojsko potem drugie wojsko? Co kto jak dlaczego i po co? A małpy dalej swoje. 7.1 fanie chodzi, prz akcji sub pracuje. Film troche długi ale dobrze się ogląda.
Tak czy siak, małpy mistrzostwo,szczególnie orangutan i goryle. Cezary też jak prawdziwy
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi też się podobały małpy.. zaje.. musi to wyglądać na projektorze (z ekranem ze 120 cali).. Tak jak napisałeś momentami małpy jak żywe.. pięknie zrobili..
 

wucash

Active member
Bez reklam
Wucash - Nienawistna Ósemka, Django to świetne filmy i ciężko jest inne porównywać do tych dwóch... :) Fajnie , że takie filmy są... i oby jak najwięcej takich filmów powstawało.

Nie jestem pewny czy się dobrze zrozumieliśmy - oba wymienione powyżej to dla mnie absolutna czołówka dlatego napisałem że za wysoka poprzeczka dla rzeczonego Godless :) i zgadzam się oby jak najwiecej podobnych :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko zrozumiałem ... mi chodziło tylko o to, że dla mnie te dwa filmy są świetne.. :- ) i chciałem to podkreślić.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Demie tez miała kiedyś 17 lat. :)

310.jpg


Do Justice League dołącza nowy bohater. Wygląda znajomi.
Zdjęcia z planu.

[youtube]_6xbsZgLEtU[/youtube]
 
Do góry