Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
Dla mnię również fabuła to się skończyła na 3cz. transów. 4 cz. to jedna wielka rozpierducha, cóż z tego że dodali atmos skoro film po pewnym czasie staje się nudny..
A z twojej recenzji widzę że jest tak samo... film dla fanów mocnej rozpierduchy. ... :) Ps. czytaj dla mnie.. :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Udało mi się zaliczyć klasyka, bo chyba tak można nazwać "Bugsy" z Warrenen Beatty. W obsadzie też Keitel i Kingsley.
Słyszałem o tym filmie wiele razy, ale jakoś nie miałem okazji.
Bardzo przyzwoite kino gangsterskie lat 90-tych, polecam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Detroit jest całkiem Ok. Kingsman. Meeeh. Jeden wystarczy.

Mam podobne odczucia co do nowego Kingsmana ;)
W sumie oglądałem ostatnio coś tam jeszcze,ale były to bardziej średniaki,więc nie ma co polecać czy opisywać ;)
Detroit czeka na napisy...
Ale widzę,że za chwilę startuje Dunkierka i Mother,którą tak zachwalałeś :grin:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trudno - najwyżej odsprzedam.. jak coś to pewnie sąsiad za 50 % odkupi .. :) pierwsza mu się podobała to drugą też będzie chciał zobaczyć.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A ja dzisiaj najnowszego Spajderciaka będę atakował...

A ja będę leciał na księżyc. Zostawić coś tam od ciebie ? :hihi:

Nie możesz napisać że obejrzałeś ? A jak nie obejrzysz bo prądu braknie, woda zaleje ci piwnice, śnieg spadnie na auto ? To nie obejrzysz, a teraz 100 tyś użytkowników musi wejść, stracić cenne kb na telefonie czy na laptopie i zobaczyć że będziesz oglądał film :cry: marnujesz kb informacją która nikomu nie jest potrzebna :krol::spam:

:p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo ja jestem mega optymistą i wierzę, że obejrzę...😜 a napiszę tylko tyle... dzieciaki już dwa razy w ciągu 10 dni oglądały i są zadowolone. Cel został osiągnięty.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
A ja obejrzałem ostatnio: Berlin Syndrome (2017)

I powiem, że się nie nudziłem.

Film trzymający lekko w napięciu i ciekawa historia. Mam nadzieje, że nie zdradzę tu fabuły i napiszę tylko, że film jest o uzależnieniu ofiary od oprawcy, tzw. Syndrom Sztokholmski.

[youtube]Y8tpKbrN9Uo[/youtube]
 

bokciu

Banned
A ja obejrzałem ostatnio: Berlin Syndrome (2017)

I powiem, że się nie nudziłem.

Film trzymający lekko w napięciu i ciekawa historia. Mam nadzieje, że nie zdradzę tu fabuły i napiszę tylko, że film jest o uzależnieniu ofiary od oprawcy, tzw. Syndrom Sztokholmski.

[youtube]Y8tpKbrN9Uo[/youtube]

Zgadzam się - dobry film. Z bardzo podobnych produkcji, poruszających temat rzeczonego syndromu, jest jeszcze nieco starszy i równie dobry "3096 dni".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj Spajderciaka najnowszego – jeśli chodzi o sprawy techniczne (obraz) jest fajny i myślę, że każdy będzie zadowolony, (dźwięk) również jest ok., jest dosyć dynamicznie, efektów dźwiękowych też trochę słychać w głośnikach surandowych, ale jak dobrze pamiętam ostatnia cz. Niesamowitego Spajderciaka w tym aspekcie była lepsza, ale na 100% żeby być pewnym musiałbym sobie przypomnieć. Jeśli chodzi o 3d porównywalne do tego co było wcześniej, ale na mega efekty 3d nie ma co się nastawiać …
Sam film mogę napisać, że jest fajny (pomimo, że ja fanem zbytnio nie jestem tej postaci), ale nie żałuję dwóch godzin spędzonych przed ekranem tv. Jest dość dużo humoru, który dostarczają nam różne postacie i naprawdę można się pośmiać.. Ale nie byłoby super bohatera jakby nie było tego złego.. a w tym filmie zły grany przez M. Keatona, który świetnie zagrał swoją rolę i myślę, że pokazał to w wielu scenach jakie miał w najnowszym Spajderciaku. Grzechem byłoby nic nie napisać o moim ulubieńcu czyli … R.D. Jr. świetnie jest wykorzystany – jak dla mnie jest Go tyle ile potrzeba żeby był i co ważne nie robi się z tego kolejny Iron Man, a wprowadza „młodego” w świat Marvela. Sceny akcji jak na mój gust niczego nowego nie wnoszą – podobne rzeczy widzieliśmy w tego typu filmach.
A na zakończenie napiszę, że w dalszym ciągu nie mogę jakoś zaakceptować aktorów (wizualnie), którzy tę postać grają.. i tym razem również „dzieciak” nie pasuje mi do tej roli, ale to kwestia gustu.. może kiedyś to się zmieni.. Najważniejszy jest fakt, że film jak każdy inny Spajderciak spodobał się dzieciom.. I jak to w Marvelach po napisach jest scenka..

Wucash - Nienawistna Ósemka, Django to świetne filmy i ciężko jest inne porównywać do tych dwóch... :) Fajnie , że takie filmy są... i oby jak najwięcej takich filmów powstawało.
 
Ostatnia edycja:
Do góry