Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten z pewnością chałką nie jest ;)
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) - Filmweb

To dla tych którzy jeszcze nie widzieli, a powinni...

Zacytuje sam siebie, bo film już opisywany przeze mnie. Również polecam

http://www.hdtv.com.pl/forum/1360689-post24201.html

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - zaliczone.
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) - Filmweb

Nie wiem co za idiota skategoryzował ten film jako komedie, bo to czysty dramat.
Nie ma tu śmierci, biedy, chorób. Jedynie smutna rzeczywistość.

W kontekście ostatnich dyskusji nt. telefonów - wręcz obowiązkowa pozycja.
Polecam zerknąć, może niektórzy przejrzą na oczy ; )
Chyba, że wolą scenariusz z końcówki filmu ; )
Aha, wszystko się dzieje w jednym pomieszczeniu. W zasadzie sam dialog.
Jak ktoś szuka rozpierduchy, to nie ta bajka.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W tym roku jak narazie bryndza, Tzn generalnie widzialem pare fajnych filmow, ktore mi sie podobaly, niektore niekoniecznie w guscie akademii.
Dla mnie, jak narazie, tegoroczny nr 1, to Mother! ale to kontrowersyjny wybor, co czyni go atrakcyjnym raczej wylacznie w domenie bukmacherow. ;)
"Ostatnie trzepanie Greka" ;), ktory tak sie podoba tym, ktorzy szukaja artyzmu w kinie, widzialem, ale jest on dla mnie zbyt stylistycznie odtworczy, aby dostapic zaszczytu pudla. Po sukcesie Lobstera nominacja wydaje mi sie jednak murowana.
Sezon filmowy jeszcze najwyrazniej przed nami, a chwilowo jeszcze wieksza bryndza. Aktualny wybor w moim klinie , poza ogladanymi filmami to: Bad Moms 2, Dady's Home 2, Autism Friendly (zapalone swiatla, jakby ktos nie wiedzial) - My Little Pony i o polnocy Rajtuzki i Pelerynki.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
+ 200 mało znaczących filmów co rok... co ? :wink:

Te dwieście mało znaczących pozycji jest wielce ważne, gdyż na ich tle jesteśmy w stanie wyłonić te dobre. ;) Gdybyś całe życie posiadał jeden telewizor i samochód, nie byłbyś w stanie ocenić czy są kiepskie czy też nie. Wszystko oparte jest na wiecznych porównaniach. :)

Zacytuje sam siebie, bo film już opisywany przeze mnie. Również polecam

http://www.hdtv.com.pl/forum/1360689-post24201.html

Jeśli już mowa o tego typu filmach i akcjach osadzonych w jednym pomieszczeniu, należy przywołać "Rzeź" Polańskiego z 2011 roku. Świetny komediodramat z genialną obsadą.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Te dwieście mało znaczących pozycji jest wielce ważne, gdyż na ich tle jesteśmy w stanie wyłonić te dobre. ;) Gdybyś całe życie posiadał jeden telewizor i samochód, nie byłbyś w stanie ocenić czy są kiepskie czy też nie. Wszystko oparte jest na wiecznych porównaniach. :)

Też kiedyś miałem zajawkę na codzienne oglądanie "nowości" ale to uja warte i strata czasu ;)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ja nie mam czasu nawet tutaj zaglądać a co dopiero filmy.
Skończyłem Watahe i uważam że 2 sezon lepszy niż 1. Z Belfrem myślałem z gołą inaczej ale zaczyna się cis dziać. I to wszystko co oglądałem ostatnimi czasy

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry