Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
A to dobre ? ;)
punisher-poster-netflix-1009922.jpg

Wadą nerflixa są seriale które sie zaczunają długo... I tym razem jest to samo. 3 odc i nie ma nic z tego co było w trailerze. No nic, ale nie zniechęciłem sie i oglądam dalej.
 

wucash

Active member
Bez reklam
No leca, ale kto dzisiaj oglada telewizje, albo chce placic za platne kanaly, na ktorych 1/3 rzeczy
juz ogladal a 1/3 by nie chcial?

Dokładnie, ja bardziej informacyjnie bo z zapowiedzi zapamiętałem logo BBC2.
A Mr. Robota mimo że mam na NC+ to i tak ściagam.... wiem mogę nagrać.... :D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dokładnie, ja bardziej informacyjnie bo z zapowiedzi zapamiętałem logo BBC2.
A Mr. Robota mimo że mam na NC+ to i tak ściagam.... wiem mogę nagrać.... :D
Ja tez z niecierpliwosci musialem sciagac S2, czy GoT (Sky Atlantic mial opoznienie w stosunku do US), dlatego ciesze sie ze S3 jest w Amazonie w terminie 0-day.
Przy okazji podaje prawdopodobnie dzialajacy life hack na przedluzenie introductory price 2.99 o kolejne 6 m-cy. Pisze prawdopodobny, bo odkrylem to przypadkiem, a czy dziala, przekonam sie za miesiac.
Nalezy skancelowac rodzaj platnosci na miesiac przed uplywem okresu promocyjnego, Amazon zablokuje usluge i skanceluje subskrypcje, jednoczesnie proponujac Ci ponowne zapisanie sie na promo. Mnie wymienili karte kredytowa przed uplywem daty waznosci z uwagi na wprowadzenie bezdotykowych transakcji, i przyslali upgrade'wana z nowa data waznosci, ktorej zapomnialem zmienic. System mnie wyrzucil, po czym ponownie zaprosil, proponujac kolejne 6 m-cy promo. Kiedys, dawno temu, slyszalem o podobnych akcjach na inne uslugi, wiec moze tak byc, ze hulaj dusza piekla nie ma i da sie przedluzac subskrybcje na promocyjnych warunkach jeszcze przez kolejne sezony. Dla samego The Man in the High Castle, Grand Tour, czy American Gods sie oplaca. choc maja tam znacznie wiecej seriali a teraz wlasnych filmow fabularnych, a nawet ekskluzywnie komplet meczy z finalow ATP, jak ktos jest pasjonatem tenisa
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
No leca, ale kto dzisiaj oglada telewizje, albo chce placic za platne kanaly, na ktorych 1/3 rzeczy
juz ogladal a 1/3 by nie chcial?

Chcesz przez to powiedziec ,ze kazdy tak jak Ty wiekszosc wolnego czasu poswieca tylko na wypady do kina ? Prosze Cie..

Kazdy oglada dzisiaj telewizje , placi anonament za mniej lub bardziej atrakcyjna taryfe , a tylko jednostki wsrod calej spolecznosci chodza do kin, a jeszcze rzadziej chodza z taka czestotliwoscia jak Ty .


Nie to ze poczulem sie w jakis sposob urazony haha, ale glupoty opowiadasz z ta telewizja oplata itp.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Chcesz przez to powiedziec ,ze kazdy tak jak Ty wiekszosc wolnego czasu poswieca tylko na wypady do kina ? Prosze Cie..

Kazdy oglada dzisiaj telewizje , placi anonament za mniej lub bardziej atrakcyjna taryfe , a tylko jednostki wsrod calej spolecznosci chodza do kin, a jeszcze rzadziej chodza z taka czestotliwoscia jak Ty .
Nie to ze poczulem sie w jakis sposob urazony haha, ale glupoty opowiadasz z ta telewizja oplata itp.
Malo ktory z moich znajomych oglada telewizje, zadne z ich dzieci. Niewielu chodzi do kina. Bo latwiej jest zobaczyc cos dzieki sieci, niekoniecznie "nielegalnie" Mam nadzieje, ze slyszales o VoDach w ktorych mozna ogladac nowosci kinowe czasem w dniu premiery kinowej, czasem przed nia. I nie pisze teraz o Itunes. Nawet moja "kablowka" (Virgin Media) ma VoD-a.
Co do ceny, o najwyrazniej nie jestes swiadomy ile kosztuje pelen pakiet Sky'a. Malo kto chce placic dzis 100e/m-c za TV.
Telewizja to anachronizm.
Nie wszyscy poswiecaja czas serialom telewizyjnym, a ktos, kto lubi filmy popularno-naukowe, przyrodnicze, historyczne, czy generalnie dokumentalne, nie potrzebuje zywej telewizji. Ja przez dekade uzywalem wtyczek XBMC (kodi) dajacych dostep do poukladaych tematycznie tresci, tj w/w typopw filmow, czy vortali informacyjnych i technologicznych. Dzisiaj jest tego znacznie wiecej, Masz Google Curiosity, TED-a, Smishsonian, czy rozne mniejsze vody, gromadzace interesujace materialy. Nie mozna nie wspomniec o YT, ktore jesli tylko znasz angielski, daje Ci nieograniczona ilosc interesujacyh tresci tego typu. Nie samy kinem czlowiek zyje.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Malo ktory z moich znajomych oglada telewizje, zadne z ich dzieci. Niewielu chodzi do kina. Bo latwiej jest zobaczyc cos dzieki sieci, niekoniecznie "nielegalnie" Mam nadzieje, ze slyszales o VoDach w ktorych mozna ogladac nowosci kinowe czasem w dniu premiery kinowej, czasem przed nia. I nie pisze teraz o Itunes. Nawet moja "kablowka" (Virgin Media) ma VoD-a.
Co do ceny, o najwyrazniej nie jestes swiadomy ile kosztuje pelen pakiet Sky'a. Malo kto chce placic dzis 100e/m-c za TV.
Telewizja to anachronizm.

Mowisz o V...O....D ?? hahaha kolejny raz , prosze Cie - nie miej mnie za impecyla
!(i nie tylko mnie ).Akurat rzadko korzystam z tej uslugi.(uwierz mi na slowo , moja platforma rowniez posiada opcje vod'a).


Nie zrozumiales mnie - Ty jestes typowym kino maniakiem(jestes jednostka, nawet tu na tym forum w tym watku, nie ma drugiego takiego ), z racji czego wychodzisz z zalozenia ze zwyczajna telewizja jest Ci zbedna... Tobie zapewne tak , ale ludzie nie tylko telwizja zyja a jesli nawet to nie tylko i wylacznie premierami/nowosciami kinowymi .

Co do Sky Tv to fakt - gdybys mi nie powiedzial, nie wiedzialbym ile faktycznie wynosi oplata . Natomiast swiadomy bylem tego , ze nie jest ona adekwatna co do oferty programowej .
Moja siostra mieszkajaca obecnie w Londynie calkiem niedawno zrezygnowala z tej platformy .


Nie swiadczy to jedak o tym , ze Telewizja to anachronizm.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
@Bubafat

To moja najkrótsza recenzja :)
Nie licząc Sinistera, który był jako "wstępne" do redakcji ;)
Więc spokojnie - nie ma dużo czytania :) wyciągam wnioski ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
@Raccoon
No właśnie widzę. Nauczony doświadczeniem, nie zabrałem sie za poprzednią z marszu, a dopiero po zgromadzeniu odpowiedniej aprowizacji. Nie ulatwileś sprawy, a niektórzy to chyba muszą wrócić do szkoły, aby zrozumieć wszystkie Twoje referencje.
Pozostaje mieć nadzieje, że ta obecna będzie lżejsza. ;)

@Pantomima.
Doczytaj sobie Edit poprzedniego poatu
BTW.
Czy "impecyl"to jakaś lekka odmiana, czy skrzyżowanie imbecyla z impertynetem? ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
@Raccoon
No właśnie widzę. Nauczony doświadczeniem, nie zabrałem sie za poprzedniej z marszu, a dopiero po zgromadzeniu odpowiedniej aprowizacji. Nie ulatwiles sprawy, a niektorzy to chyba muszą wrócić do szkoly, aby zrozumieć wszystkie Twoje referencje. ;)
Pozostaje miec nadzieje, ze ta obecna będzie lżejsza. ;)

@Pantomima.
Doczytaj sobie Edit poprzedniego poatu
BTW.
Czy "impecyl"to jakaś lekka odmiana, czy skrzyżowanie imbecyla z impertynetem? ;)


Doczytalem , juz nie edytowalem . Imbecyl - juz lepiej ? ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Szkoda. Już liczyłem że skorzystam z owoców Twej slowotworczej kreatywności.
Piramida chyba komedię z kuternogą i bezrękim ogląda, a reszta imprezuje po wystawie.
Pora wrzucic jakieś filmidlo.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
@Raccoon
Nie ulatwiles sprawy, a niektorzy to chyba muszą wrócić do szkoly, aby zrozumieć wszystkie Twoje referencje. ;)

Bez przesady, ogolna "wrazliwosc" na popkulture wystarczy. A i tak wymagana do zrozumienia autora nie jest.

Poza tym o Ciebie sie akurat nie martwie. Mysle, ze w temacie _referencji_ to mam do Ciebie jak Lewandowski do Ronaldo. Niby obaj odpowiedni poziom, ale jednak Zlota Pilka trafia tylko do jednego ;) hyhy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bez przesady, ogolna "wrazliwosc" na popkulture wystarczy. A i tak wymagana do zrozumienia autora nie jest.

Poza tym o Ciebie sie akurat nie martwie. Mysle, ze w temacie _referencji_ to mam do Ciebie jak Lewandowski do Ronaldo. Niby obaj odpowiedni poziom, ale jednak Zlota Pilka trafia tylko do jednego ;) hyhy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

RACCOON, bardzo dobra recenzja. Przeczytałem do końca. Masz talent. Bez wazeliny.
Oczywiście nie zgadzam się z oceną tego gniotu, co nie ma nic wspólnego z recenzją. Czekam na następną.:)
Zapraszam na kolacje:D
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
@Savron
Bardzo dziękuję :) a kolację to możemy kiedyś prawdziwą zrobić w Wawie :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie ma sprawy. Kiedy tylko zechcesz. :)
Wiesz na jaką główną dla mnie odpowiedz czekałem w tym filmie: dla czego chcieli nas , jako gatunek, zniszczyć? Nie doczekałem się.
Zwróciłeś uwagę, na scenę w której Devid zmienia fryzurę? Bo już wtedy miał wszystko zaplanowano i czekał na przybycie statku z drugim robotem, aby dokonać zamiany. ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja bardzo liczylem na to, ze Shaw po Prometeuszu uzyska odpowiedzi na swoje pytania... a oni ja zabili. Zabili tez Inzynierow. I dupa. End of story. Lipa...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry