Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Krycufiks też mi nie podszedł :D :D oceniłem go jeszcze niżej niż tegoroczny Amityville... tak jak pisałem wcześniej co kto lubi. Zgadzam się w 100% że w horrorach posucha straszna. Już nawet nie chodzi o to żeby sie bać (chociaż tego oczekuję) ale żeby było coś świeżego... Z ostatnich pozycji podobalo mi się Mięso (Raw) ale to bardziej dramat psychologiczny niż horror.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kevin Spacey dla Netflixa jest w obecnej chwili skonczony. Zobaczymy co dalej z serialem House of Cards.

https://www.google.ie/amp/s/amp.the...etflix-fires-kevin-spacey-from-house-of-cards

Natomiast spekuluje sie co do potencjalnego aresztowania H.Weinsteina, z tym ze ten aktualnie przebywa poza granicami USA.
Pewna aktorka zlozyla obciazajace go zeznania, zarzucajac mu dwukrotny gwalt w 2010r.

Mało tego jeszcze jego rzeczniczka odeszła od Niego i jakiś sponsor czy coś w tym stylu..

Może znajdz sobie dziewczyne? To pograsz, pooglądasz i pobzykasz:hihi::bober:

Lolek, od juta o 21:00 na National Geographic jakiś serial w klimatach Iraku i misji.

Wiem miałem Ci właśnie pisać - ubiegłeś mnie:- ) muszę zobaczyć jak to jest z powtórkami.. bo wcześniej jest Wataha i potem mam 30 min wolne i jest Belfer a to seriale nieliczne, które oglądam ale jakoś pogodzę.
 

pantomima

Banned
Krycufiks też mi nie podszedł :D :D oceniłem go jeszcze niżej niż tegoroczny Amityville... tak jak pisałem wcześniej co kto lubi. Zgadzam się w 100% że w horrorach posucha straszna. Już nawet nie chodzi o to żeby sie bać (chociaż tego oczekuję) ale żeby było coś świeżego... Z ostatnich pozycji podobalo mi się Mięso (Raw) ale to bardziej dramat psychologiczny niż horror.



Ty glownie nacisk kladziesz na to, aby dany horror Cie wystraszyl (tego oczekujesz jak sam napisales). Ja z kolei mam troche inne oczekiwania .

Wezmy naprzyklad taki horror jak "Wilkolak" , "Omen" , gdzie akcja tych filmow rozciaga sie od sredniowiecza az po czasy wiktorjanskie ,czy
"Jezdziec bez glowy ", "Dracula" z K. Reeves - nie sa to pozycje ktore wywolaja w czlowieku taki lek , ze bedzie sie bal zejsc w srodku nocy do kuchni by wyszamac cos z lowodki , przegryzc , ale sa to pozycje ktore genialnie oddaja klimat tamtej epoki , a mi wlasnie na tym najbardziej zalezy , na klimacie .
Rozumiesz ? ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obcy przymierze obejrzany jeśli chodzi o sam film to pisałem swoje odczucia po tym jak wróciłem z kina - dla mnie film ok.. Natomiast jeśli chodzi o aspekty techniczne nikt się nie zawiedzie zarówno obraz jak i dźwięk wymiata i na pewno nie jest gorzej niż to miało miejsce w Prometeuszu. Caparzo możesz w ciemno kupować. :) będziesz zadowolniony..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja byłem w kinie więc kupie tak czy siak. Narazie nie mam ciśnienia i walić bez sensu kase na coś co i tak stanieje o połowe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,ale dla Ciebie prawie każdy film jest ok,więc to żaden wyznacznik ;)

Czasem pisze że są świetnie a jak jest ok to znaczy że wg mojej opinii nikt się nie zawiedzie.. a słabe filmy już miałem i pisałem.. jak choćby Avengers ostatni.. Myślę że słabo będzie w Mrocznej wieży ale kupuje ten film - obejrzę i odsprzedaje - mam już kupca :- )

Natomiast jeśli chodzi o sam film i oceny to wiesz dla mnie to tylko film i nic więcej... doktoratu z tego nie będę robił. Te które kupuje filmy dla mnie są ok - w większym lub mniejszym stopniu mi się podobają. Całą resztę oglądam w tv.. wiec wg mnie nie są warte kupienia .. A jak zauważyłeś z tego co ostatnio pisze nawet te które kupuje już się tego nazbierało i dochodzę do wniosku że coraz mniejszy sens jest kupowania filmów bo do wielu z nich ja już nie wrócę bo czasu na to nie ma żeby każdy film chociaż drugi raz obejrzeć....to trzeba by było nic nie robić tylko filmy oglądać a przecież każdego miesiąca coś tam wchodzi nowego choćby na HBO czy C+ nie wspominając właśnie o nowych pozycjach na BR. Albo wyjście z tego jest żeby kupować jak będa tańsze a nie przy premnierach.. wtedy jednak mniej szkoda.. na razie jeszcze nad tym nie myślę na 100% ale na pewno przyjdzie taki dzień że coś zmienię w tym kierunku bo zaczyna to iść w kierunku jak to było przy dvd.. gdzie leżą i nikt tego już nie będzie oglądał ewentualnie coś się kiedyś tam obejrzy..
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Nie tylko Ty ale również jest wielu przeciwników :- ) bohaterów... z Marvela.
Ja pomimo wielu braków w pozycjach marvela zawsze oglądam z ryjem otwartym jak dzieciak. To jest wszystko pozostałością po komiksach z lat 90 tm.semic. Zostało w sercu jednak wiele z tamtych lat. Pierwszy i drugi spiderman 91 rok WOW. Pełen kolor i historia rodem z imperializmu zaciągnięta. To były w sumie wujowe czasy ale człowiek wszystko doceniał wtedy. Teraz te nasze szkodniki mają wszystko pod dostatkiem i w doopach im się poprzewracało.
Ps kto czytał komiksy z TM Semic?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

venomas200

New member
Bez reklam
TM Semic? Niestety...za to Kajko i Kokosza oraz Tytusa, to owszem.
Tm Semic to bylo wydawnictwo .Kajko i kokosza też czytałem . Tytusa Romka i Atomka również. Ale pierwszy Spider man to było coś wielkiego. Jako dzieciak podejmowalem się.każdej możliwej pracy aby kaske na komiksy zarobić. Wstawalem o 7 rano w wakacje i biegiem do kiosku bo był 7 i po komiks bo dostawa z wydawnictwa byla. A miałem daleko 2 KM z buta

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Sunim3241

New member
Co roku obiecuje sobie zrobić maraton filmów Marvela, ale szczerze nie wiem od którego zacząć. Zwłaszcza, że co roku wychodzą nowe, niektóre wydarzenia dzieją się podczas filmów innych bohaterów i do tego co roku dochodzą ze 2 nowe filmy. Nie wspominam już nawet o serialu Agenci Tarczy. Oglądanie chronologiczne wydarzeń universum jest ogromnym bólem.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
O tak, komiksy i lata 90 to moja bajka :)
Czytało się wszystko co pochodziło z TM Semic: Spiderman, Superman, Batman, Punisher, X-Men, Transformers, Green Lantern. Później doszły Mega Marvele...
Do tego oczywiście nasze rodzime: Hans Klos, Kapitan Żbik, Kajko i Kokosz, Kajtek i Koko, Gucek i Roch (Christa był zajefajny), Tytus, Romek i Atomek (Papcio Chmiel również rządził), komiksy Baranowskiego (o Profesorku Antresolku itp.), Przygody Kleksa i nasz na pół polski Thorgal...
Przygody Ais z futurystycznej serii "Bogowie z kosmosu" Polcha - majstersztyk, i i wiele mniejszych dzieł naszych rysowników jak "Skradziony Skarb", "Figurki z Tilos", "dziedzictwo Inków", "Czarna Róża", "Legendy Wyspy Labiryntu", "Zagłada Atlantydy"
Było tego wiele więcej.


Z zagranicznych oczywiście Asterix, Szninkiel, Valerian, Funky Koval


W sumie to zastanawiam się do dzisiaj, czemu Thorgal nie ma wciąż ekranizacji... Tam wiele części mogłoby powstać...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
O tak, komiksy i lata 90 to moja bajka :)
Czytało się wszystko co pochodziło z TM Semic: Spiderman, Superman, Batman, Punisher, X-Men, Transformers, Green Lantern. Później doszły Mega Marvele...
Do tego oczywiście nasze rodzime: Hans Klos, Kapitan Żbik, Kajko i Kokosz, Kajtek i Koko, Gucek i Roch (Christa był zajefajny), Tytus, Romek i Atomek (Papcio Chmiel również rządził), komiksy Baranowskiego (o Profesorku Antresolku itp.), Przygody Kleksa i nasz na pół polski Thorgal...
Przygody Ais z futurystycznej serii "Bogowie z kosmosu" Polcha - majstersztyk, i i wiele mniejszych dzieł naszych rysowników jak "Skradziony Skarb", "Figurki z Tilos", "dziedzictwo Inków", "Czarna Róża", "Legendy Wyspy Labiryntu", "Zagłada Atlantydy"
Było tego wiele więcej.


Z zagranicznych oczywiście Asterix, Szninkiel, Valerian, Funky Koval


W sumie to zastanawiam się do dzisiaj, czemu Thorgal nie ma wciąż ekranizacji... Tam wiele części mogłoby powstać...
Tak to ja pamietam ale raczej w latach 80. W 90 to już były inne rzeczy "na tapecie". ;)
 
Do góry