Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
ten pierwszy obrazek to chyba "Abe" ( to taka postać z plejsteszyn 1 i teledysku Get freaky ) pływający w morzu Camerona i Avatara
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Bubafat tak jak piszesz... A ja dzisiaj Thora atakuje w kinie...😆
No to dobrej zabawy zycze.

Za świeży Good Time na BD się zabierasz ? ;)
Nie ma czasu. Wczoraj bylo za duzo wina do obiadu i deseru i kino zaliczylo obsuwe, ktora trzeba dzisiaj nadrobic, bo weekend zajety. Zas dzisiaj zapowiada sie ekstremalnie busy dzien.
Ale mam ten film na liscie. Daj znac jak tam Shovel Face daje rade.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem najnowszego Thora… wg mnie lepszy od wcześniejszych dwóch części ponieważ chyba ktoś zrozumiał, że taka postać jak Thor nie może być brana na poważnie.. i robić z niego na siłę super bohatera, a do tego super poważnego. W trzeciej części mamy komedię fantasy – żart goni kolejny i w sumie robi nam się podobny film do Strażników z galaktyki.. gdzie fabuła jest odepchnięta na drugi- trzeci plan, a przy okazji bardzo przewidywalna, a widz ma dostać śmieszny film, który ma rozbawić publiczność np. poprzez dialogi … i to robi.. można się pośmiać i to nie jeden raz… Sam Thor ten wielki – napakowany Misiu w jednej chwili okazuje się taką pierdołą gdzie życie dało mu popalić i z którego widzowie mogą się pośmiać, a w drugiej chwili mamy jednak tego bohatera, który coś robi dla rodziny i wszechświata, który sprawia jednak wrażenie na swoich przeciwnikach. I jest to naprawdę fajne połączenie żartu z ważnymi sprawami, które otaczają co jakiś czas bohaterów w tym filmie. Jest dużo efektów specjalnych ale jak dla mnie całkiem spoko zrobionych.. choć pewnie Ci bardziej wymagający zapewne coś znajdą.. i widać też jest różnicę w portfelu tzn. ilość $ jaką mieli w trzeciej części w stosunku do np. pierwszej części. Jeśli chodzi o grę aktorską to jak dla mnie oczywiście wiele aktorów dało radę i wypadli fajnie choćby Chris H. czy też Jeff G. – świetna rola tego aktora. Kończąc, Thor R. spełnił moje oczekiwania choć końcówka filmu mogłaby być lepsza… ale generalnie jest humor, jest niezła muzyka, fajne kostiumy, fajne kolory, jest kilka niezłych scen, niezłe efekty, a Ci co lubią rozpierduchę też coś zobaczą w tym filmie jeśli chodzi o ten aspekt. A najważniejsze jest to, że po całym ciężkim dniu naprawdę można się zrelaksować i przenieść się w inny świat, a przy okazji pośmiać się. A czasem tego właśnie oczekujemy od filmu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja wczoraj pyknąłem sobie 4 odcinki Stranger Things ;)
Jak to fajnie znów przenieść się do Hawkins.Świetna sprawa.W ogóle,niezłe filmy lecą u nich w telewizji :grin:
https://www.theterminatorfans.com/w...0/Stranger-Things-Season-2-The-Terminator.png
https://www.theterminatorfans.com/w...gs-Season-2-The-Terminator-Police-Station.png
https://www.theterminatorfans.com/w...ger-Things-Season-2-The-Terminator-Tanker.png

Zostało mi jeszcze 5 odcinków,a oprócz tego widzę jakiś zimowy kryminał na BD,no ale nie samymi serialami i filmami człowiek żyje... ;)
Trzeba sobie też w coś pograć :mrgreen:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Może znajdz sobie dziewczyne? To pograsz, pooglądasz i pobzykasz:hihi::bober:

Lolek, od juta o 21:00 na National Geographic jakiś serial w klimatach Iraku i misji.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Obejzany?

Mi wystarczylo streszczenie przez rodzicow i obejzenie do momentu zobaczenia psa. Zaraz po tym wylaczylem. :)

Nawet przyzwoity :) Ostatnio Netflix dużo wrzucił ekranizacji Kinga. Ta chyba jedna z lepszych.
Omijajcie szerokim łukiem Amityville: Awakening niezjadliwe....

Wind River bardzo fajny, zimowy klimat, akcja toczy się powoli i na koniec rozpierducha :D Dodatkowy plus, że historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Atomic Blonde - prawdę mówiąc spodziewałem się gorszego filmu a tu nawet pozytywne zaskoczenie, duży plus za odwzorowanie końcówki lat 80tych. Charlize nawet dała radę.

Może dziś w końcu na Thora się uda wybrać... :D
 

pantomima

Banned
co kto lubi :D mnie wymęczył a ten gatunek lubię i szukam czegos nowego, tu nic nowego nie ma...

Ale rozmawiamy o filmie Amityville: Przebudzenie z 2017 roku ?
Bo jesli tak to trzymam sie swojej wersji ;)

Rowniez lubie ten gatunek i faktycznie posucha straszna ostatnio .

Moge Ci polecic "Krucyfiks" , jesli jeszcze nie ogladales - jest calkiem wporzadku , no i koniecznie The Possession of Michael King (2014) ;)
 
Do góry