Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Że co??! Ten też ? :cry::cry: Co za świat. Chociaż nie można dziwić się z uwagi na środowisko. Przecież Holliwood to zwykły burdel. Tam już nikt nie pamięta kto kogo, ile raz , gdzie , za co i dokąd :grin:

Alez skad?!! Jedyny skandal obyczajowy z jego udzialem jaki pamietam, to ponad dekade temu, uzywanie drogich call girls , modelek i innych "gwiazdeczek", w formie zorganizowanego europejskiego klubu ( Francja/Monaco) czy "towarzyskich spotkan" ( po naszemu orgietek). Zdaje sie, ze nazwisko naszego slawnego zawodowego tenisisty tez padlalo w tym kontekscie, wiec moze cos Pantomima bedzie kojarzyl.
Ajezeli chodzi Leo, to nic nie wiem. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To sa prawdopodobnie echa skandalu Weinsteina. Bedzie coraz wiecej zgloszen z Hollywood dotyczacych molestyowania seksualnego z mniej lub bardziej odleglej przeszlosci.

Podobnie myślę.. Ceniłem K. S. ale jeśli człowiek robi takie a nie inne rzeczy to.. szkoda gadać nawet.. i nie można zwalać na wódkę itp.. bo po to człowiek ma mózg żeby myśleć.. a nie być za przeproszeniem świnią.. bo czasem to i te zwierzęta się obraża jeśli mówimy o pewnych zachowaniach.. Najlepsze jest to że nie pamięta co i jak ale pamięta że był nachalny.. mistrzostwo świata..

Kolejni którzy go oskarżają.

http://film.onet.pl/wiadomosci/kole...nie-seksualne-w-kierunku-kevina-spacey/bxxjpz
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie ma sensu zbyt szybko wydawac wyrokow. Malolaty ktorych awanse zostaly odrzucone czesto mowia o molestowaniu przez starszych, a kiedy w gre wchodza alkohol i narkotyki, latwo o nieporozumienie.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Teraz to kazdy chce sie zalapac na 1 strony pismakow.
A jak wiadomo za wywiady na wylacznosc tez niezla kasa moze byc...
Ja jestem zdania ze poki czegos nie udowodnia to jest tylko pieprzenie aby zaistniec...

Jednakze jesli to prawda wzgledem dzieci to jestem zdania ze powinna byc taka kara jak jakis czas temu pewni zlodzieje (wlamywacze) mieli na Florydzie czy gdzies tam s USA. Jak ich czarnuch dymal przez 2 tygodnie czy jakos tak. To sie odechce kazdemu pedofilowi.
 

japish911

New member
Na temat Kevina Spacey'a się nawet nie wypowiadam...Dustina Hoffmana tym bardziej. Śmierdzi mi to za bardzo wyłudzaniem kasy i robieniem szopki wokoło siebie (oczywiście chodzi mi o "poszkodowanych")

Za to interesuje mnie czy widział ktoś już Thora? Jak coś proszę bez spoilerów :D
 

bokciu

Banned
Coś dla Piramidy - tak sobie oglądam drugi sezon Stranger Things, a tu nagle w siódmym odcinku wyskakuje Kai Greene. Ot, taka ciekawostka ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Coś dla Piramidy - tak sobie oglądam drugi sezon Stranger Things, a tu nagle w siódmym odcinku wyskakuje Kai Greene. Ot, taka ciekawostka :wink:

Wiem,wiem :wink:
Kai Greene IFBB Pro - Forum Aktualności - Kulturystyka i Fitness - strona 241 SFD


Atomic Blonde (2017) - IMDb zaliczona.
Ogólnie wypadło spoko,aczkolwiek w pierwszej połowie doznałem kilku nudniejszych momentów.
Według mnie muzyka do niektórych scen była także średnio dobrana.
Sama Charlize zagrała ciekawie,jednak trochę trwało zanim ją polubiłem.
Za krwawą awanturę na klatce schodowej i pościg,które wyglądały jakby przez 10 minut były kręcone na jednym ujęciu (pewnie cięli) duży plus i cycyś malina :-D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Tam tez zeby polecialy . :)
Podobno dwa.

Jungle [2017] z Szpotawym Harrym to jakas nudna lipa. w kazdym razie nie nastwiajcie sie na thriller.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Masz na myśli wydanie UHD ? :wink:

valerian.gif

valerian5.gif

tumblr_onugegBRhw1u6k40so4_540.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie mam odtwarzacza 4k ale jakbym miał to ten film kupiłbym w 4k... to co w kinie zobaczyłem duże wrażenie na mnie wywarło.. Bubafat pewnie sobie kupi to na pewno potwierdzi... chyba że skopią..:bober:
 
Do góry