Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale ja mówie że dla mnie serial John Wick to dobre kino a lolo mówi że gówniany to komu dasz wiare?

Pajacujesz to pajacuj ale mnie w to nie mieszaj.
Prosze cie, nie wsadzaj swoich bzdurnych slow w moje wypowiedzi

Ja wypowiedz armaniga zrozumialem 180° inaczej no ale pewnie mi sie tylko wydaje xD
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sorry , ale tego typu bajki nie bardzo zasluguja na glebsza analize , recenzje .
Bo co tu recenzowac..

Ja tam uważam że recenzje filmów są potrzebne bo każdy coś dla siebie wybierze... a jednak trochę ludzi chodzi do kina na takie filmy czy też kupują je na BR... bez względu czy nam dany film się podoba czy też nie.. w przeciwnym wypadku można by było powiedzieć, że jak mi się dany film nie podoba to najlepiej niech nie wychodzi na BR czy dvd.. a to raczej nie o to chodzi.. to jest kwestia co się lubi... i nadmieniam, że nie dlatego napisałem ten post, że chodzi o ten konkretny film, ale to dotyczy każdego filmu... jeśli są ludzie chętni na obejrzenie takiego czy innego filmu..

Raccoon szacun :) bo tak jak Bubufat napisał to jest dla tych którzy chcą przeczytać i nikt nie zmusza... ja przeczytam.. i jak będziesz kolejne opisywał bez względu na rodzaj filmu to wklejaj linki. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Małpy obejrzane.
Nawet wyszła im ta część. Miło się oglądało. Za to żoną nawet nie chciała podejść do filmu. Powiedziała że Animal Planet to zawsze włączyć można. A ja do niej jak można k. Nie lubić Cezara.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie do końca horror ale momenty ma. Starszy film. Akcja w kosmosie. Wczoraj odebrałem z poczty. Rewelacyjne audio. Jednym słowem: Pandorum :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

wucash

Active member
Bez reklam
Mam dwa czekujace - Before I wake oraz Amytyville: The Awakening... tylko obawiam się co to będzie... ostatatnio zaliczyłem Krycyfiks i oczy krwawiły... moje :D
 
Do góry