Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Panowie, trochę mnie nie było, bo dużo obowiązków. Między innymi nowa rzecz - pisanie recenzji. Zatem...

...zapraszam do obszernej recenzji filmu Wonder Woman. Poruszona jest w niej również - w ograniczonym zakresie - tematyka rywalizacji DCEU z MCU. Ponadto, materiał zawiera szczegółową analizę polskiego wydania 2D + 3D w plastikowym pudełku.

Link: Wonder Woman - MEGA recenzja filmu i wydania Blu-ray [3D+2D, opakowanie plastikowe] - Filmozercy.com

Zapraszam i pozdrawiam,

Raccoon :)


Sorry , ale tego typu bajki nie bardzo zasluguja na glebsza analize , recenzje .
Bo co tu recenzowac..
 

bokciu

Banned
Panowie, trochę mnie nie było, bo dużo obowiązków. Między innymi nowa rzecz - pisanie recenzji. Zatem...

...zapraszam do obszernej recenzji filmu Wonder Woman. Poruszona jest w niej również - w ograniczonym zakresie - tematyka rywalizacji DCEU z MCU. Ponadto, materiał zawiera szczegółową analizę polskiego wydania 2D + 3D w plastikowym pudełku.

Link: Wonder Woman - MEGA recenzja filmu i wydania Blu-ray [3D+2D, opakowanie plastikowe] - Filmozercy.com

Zapraszam i pozdrawiam,

Raccoon :)

To chyba nie jest film, który zasługuje na obszerną recenzję i jakiekolwiek analizy...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Racco, Ty tak społecznie czy za kasiorę? To, tak jakby recenzować głośniki Manty.
Mam nadzieję, że to drugie, bo zupełnie nie zasługuje na takie elaboraty.
W wolnej chwili przeczytam coś tam wypocił, ale zlituj się, to nie Ojciec Chrzestny.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Panowie, ujmę to tak: "Poważna analiza niepoważnego filmu" ;)

Rozumiem Wasze podejście do kina superhero (ja akurat lubię) - spodziewałem się i takiej reakcji. Ale jak coś trafia do netu, trzeba być gotowym na komentarze - przede wszystkim negatywne :)

Podchodzę na luzie - kto chce, przeczyta. Kto nie chce, nie przeczyta :)

Wrzuciłem też do tekstu sporo o AV. Niestety bez UHD i bez pełnego Atmosa (nie posiadam :/).

W każdym razie, jak ktoś się potwornie nudzi, zapraszam ;)

Kolejna będzie najprawdopodobniej recka Króla Artura 3d - tak, wiem, recenzje słabe, ale podchodzę bez oczekiwań i uprzedzeń.

PS. Armanig, nie, za kasę nie. Głównie z potrzeby dzielenia się opinią. Bonus taki, że film w gratisie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
[QUOTE='[Raccoon] Bonus taki, że film w gratisie.
[/QUOTE]


To pochyl się nad Blade Runnerem lepiej, tu już można się pokusić o kilka słów więcej, a i film do kolekcji Ci wpadnie :D

Ps. Ja nie neguje twórczości, bo nie czytałem. Być może to dzieło Twojego życia, ocenimy ;)
Zestawiłem jedynie ww. pozycje w kontekście objętości tekstu i stąd wnioski.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
@Raccoon.
Nie zniechecaj sie. Czytanie jest dla tych, ktorzy chca. Przymusu nie ma. Jak Ci przyjdzie z tego zyc, to wtedy mozesz cwiczyc lapidscnosc stylu. Faktem jest, ze opisales dosyc szczegolowo caly film, wiec dla kogos kto go nie ogladal, to bylaby zolta kartka. Szczesliwie jest to dostatecznie dlugo po premierze kinowej i kto chcial ten juz film obejrzal. Wiekszosc tez pewnie rozumie czym jest recenzja techniczna wydania, czy analiza dotyczaca genezy i warstwy produkcyjnej, ktora zaserwowales. Szczegolowego opisu sporej czesci fabuly mogles sobie darowac.
Jako autor masz do tego pelne prawo, ale mysle ze to jest ten element, ktory moze byc sola w oku, zwlaszcza dla tych ktorzy ortodoksyjnie podchodza do recenzji filmowych, albo ktorym ten film nie przypadl do gustu.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja jak obejrze jakiś gówniany film to mi sie nawet komentować niechce. A jak dobry to co tu pisać? Ostatnio miałem dr. Stranga na blu... W połowie wymiękłem.

Oglądałem dziś logana. Dla mnie dobre kino, 8/10. Nie jest mientki jak cała reszta xmenów.
I co mam więcej pisać? Każdy ogląda to co chce. :popcorn:
 

wucash

Active member
Bez reklam
Ja jak obejrze jakiś gówniany film to mi sie nawet komentować niechce. :
czasami warto żeby ostrzec innych :p osobiście wolę przekonać się sam ale korzystam z rencenzji przy wyborze z kilku tytułów w danym dniu...
[Raccoon] Szacun za kawał roboty, szczerze to nie dałem rady przeczytać całej ale dla ciekawych tematu pewnie w sam raz. W ostatnim czasie czytałem kilka recenzji (na razie kinowych) Blade Runner'a 2049 i nawet te przydługie przeczytałem w całości. A więc nie martw się dla fanów gatunku napewno strzał w 10 :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale ja mówie że dla mnie serial John Wick to dobre kino a lolo mówi że gówniany to komu dasz wiare? Przeczytasz recenzje lub opis filmu ( który na filmwebie akurat pisał idiota bo ma sie nijak do filmu) i sam decydujesz czy warto, to jest oczywista oczywistość :)
A tutaj zdania są podzielone. Ilu lidzi tyle opini, najdłuższe to są te lolka :D
 

wucash

Active member
Bez reklam
na forum to już mniej więcej wiem kto co lubi :)
a na serio to mówię o recenzjach a nie postach pod tytułem na Filmweb'ie bo te rzeczywiście często odzwierciedlają stan emocjonalny/psychiczny piszącego :-D
 
Do góry