Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Już dawno nie miałem tak filmowego weekendu, zaczęło się od niezbyt udanej ekranizacji Nesbo, a skończyło na Mój Vincent, rewelacyjnie malowany film - w przenośni i dosłownie.

@Buba, z ekranizacji Nesbo obejrzyj Łowcy głów z Jaime Lannisterem, jeśli oczywiście jeszcze nie oglądałeś.
Po tysiąckroć lepsza adaptacja niż Pierwszy śnieg.

ps. ale jest nadzieja, że coś dobrego się jeszcze pojawi, Villeneuve jakiś czas temu wziął się za inną powieść Nesbo- The Son.
Mam nadzieję, że wyjdzie z tego połączenia coś ciekawego.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Już dawno nie miałem tak filmowego weekendu, zaczęło się od niezbyt udanej ekranizacji Nesbo, a skończyło na Mój Vincent, rewelacyjnie malowany film - w przenośni i dosłownie.

@Buba, z ekranizacji Nesbo obejrzyj Łowcy głów z Jaime Lannisterem, jeśli oczywiście jeszcze nie oglądałeś.
Po tysiąckroć lepsza adaptacja niż Pierwszy śnieg.

ps. ale jest nadzieja, że coś dobrego się jeszcze pojawi, Villeneuve jakiś czas temu wziął się za inną powieść Nesbo- The Son.
Mam nadzieję, że wyjdzie z tego połączenia coś ciekawego.
No widzialem oba. Nie ma porownania. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
..może złe słowo użyłem :) mi bardzo ten serial odpowiada i pierwszy odc. spoko.. będzie się rozkręcał.. a za tydzień też pierwszy odc. drugiego sezonu belferf..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale te dwa powiem Ci że osobiście uważam za udane.. przy jedynce Belfera myślę że nikt nie wiedział kto zabił dziewczynę - niemalże do ostatniej chwili :- )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci szczerze że jeśli była taka osoba co wiedziała to naprawdę szacun z mojej strony
ja chyba ze 3 razy zmieniałem zdanie kto będzie tą osobą ;-) sami aktorzy dostawali scenariusz na 1 odc. :- ) dosyć nietypowo ale może w tym konkretnym serialu miało to sens...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No jak tak dalej bedziesz nakrecal, to pewnie i ja zaraz bede wiedzial, kto zabil, pomimo iz filmu nie ogladalem, bo ktos zacznie ynteligentnie komentowac.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co chwile jak piszą głupoty że Afleck to i tamto i to było zdanie z kontekatu a potem dementowali.

Tyś jest cały jak z kontekatu :D

A Ty Lolek, to jakieś ADHD forumowe dziś dostałeś.
Wszędzie Cię pełno, nad Zegrze szorować było, póki pogoda ładna, a nie pierdołami na forum się zajmować ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Planeta malp obejzana.
Super produkcja. Bez tych dzisiejszych wymyslnych fabul, efektow specjalnych itp. Jak dla mnie film zrobiony w stylu standardowego starego klasyka familijnego.

Kino familijne obowiazkowe, aby na spokojnje z rodzinka obejzec. Wyczekiwalem i nie zawiodlem sie.

Tetaz tylko wyczekac Hitmans bodyguard i Star Wars i rok mozna zamykac.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
"Planeta Małp" , to dobry "film"? Seeeeeeerio?:twisted:

Kolejny z fobiami. Jeden nie lubi koni a teraz drugi malp :)

Ja jak pale to tylko glupa :)

2_147_cb.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tyś jest cały jak z kontekatu :D

A Ty Lolek, to jakieś ADHD forumowe dziś dostałeś.
Wszędzie Cię pełno, nad Zegrze szorować było, póki pogoda ładna, a nie pierdołami na forum się zajmować ;)

Armanig łódka już stoi u Gościa i odpoczywa.. do następnego sezonu ..szkoda bo pogoda się robi ale już mleko wylane....
Wczoraj troszkę z kilkoma osobami dyskutowaliśmy.. piątek odrobiłem.. :) A Ty przez sobotę i nie dzielę nic nie oglądałeś??

Bubufat ja zawsze uważam że nie będzie takiego co wyskoczy przed szereg i napisałby coś co spowoduje że serial szlak trafi - mam na myśli jego oglądanie.. A w przypadku tego serialu ma to znaczenie szczególne..

A powiedz grają juą u Ciebie najnowszego Thora- a? Ale Ty i tak pewnie na taki film to nie pójdziesz .. :- )


Lolo wg Ciebie III cz Planety małp również jest najlepszą ? Ja małpy też lubię :- )
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo wg Ciebie III cz Planety małp również jest najlepszą ? Ja małpy też lubię :- )

Czy najlepsza to nie wiem, powiedzmy ze jest calkiem inna. Moze to byc osobny film nie zwiazany z poprzednimi czesciami.

Oczy nie beda ci latac od lewej do prawej, efekty nie wgniota fotel, muzyka nie przyprawi o gesia skorke ale i tak powinienes byc zadowolony z tego filmu (ma w sobie to cos). Nie moglem sie doczekac wiec obejzalem z Amazona, poczekam az wyjdzie na BD i jeszcze raz obejze moze wtedy dzwiek i obraz zrobi lepsze wrazenie w tej wersji co ogladalem jakas dziwna sciezka dzwiekowa byla DTS ES Matrix 6.1
 
Ostatnia edycja:
Do góry