Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

dread

New member
Bez reklam
Odświeżona trylogia "Mumii" (BD/UHD) już za rogiem (oficjalna premiera za 6 dni) ;-)

Kangury już mają.
W pierwszej części ponoć rzeczywiście jest nowy transfer (i DTS:X) co wcale nie było takie pewne patrząc na Tożsamość Bourne'a na UHD. Dołączone BD z kolei to są te same płyty z poprzednich wydań tych filmów.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma na Netflixie ; )

Gdzie indziej jest :wink:


Armanig,to co dzisiaj oglądamy ? :wink:

To ? :
giphy.gif


czy to ? :
GET-OUT-5.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo oceny tego filmu są druzgocące ale zamówiłem choć mam już Gościa który odkupi po tym jak ja obejrzę .. ale chce zobaczyć jakie to jest arcydzieło..

Czuję że Kungfu Panda 3 będzie lepsza dla mnie .. która w sobotę obejrzę. :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Bieganie po murze strasznie cieniutkie ;) natomiast Get out! jak dla mnie super. Wg Filmwebu to horror i tu się nie zgodzę bo bardziej thriller i to trzymający w napięciu do końca. Coś świeżego w tym gatunku. A bileciki na Alien Covenant już kupione na sobotę :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wielki Mur - zaliczony.
Tyłka nie urywa, ale audio bardzo ok.
Trudno ten film do czegoś porównać - to nie mój gatunek, ale gdybym miał zestawić z Hobbitem (też stwory), to biorę Mur.
Tak gdzieś do połowy ok. Ta szarża robi wrażenie, jest widowisko, a w połączeniu z audio dzieje się. Nie żałuje seansu, stworki od czasu do czasu też wskazane, a te przynajmniej wyglądały sensownie.
Motywy z hałasującymi strzałami (śmiga po pokoju wszystko) do tego konkretne tupnięcia niskimi i klarowne audio = na + ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No wiesz co ? Jak mogłeś zacząć oglądać przed planowanym czasem ? :mrgreen:
Mam podobne wrażenia do Twoich,czyli bardzo dobre audio,w tym fajnie świszczące strzały,w niektórych momentach konkretne tupnięcia oraz kilka ciekawie wyglądających ataków dużej ilości zwierzaczków.
Mi osobiście podobały się jeszcze kostiumy oraz motywy z płonącymi kulami :wink:
Sama fabuła niestety cieniutka.
Druga połowa również w moim odczuciu gorsza.
Obraz w miarę ok,chociaż widzę,że wersja EUR ma mniejszy bitrate video (ja oglądałem wydanie USA - przynajmniej tak pisali) ;-) :
image.png
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo oceny tego filmu są druzgocące ale zamówiłem choć mam już Gościa który odkupi po tym jak ja obejrzę .. ale chce zobaczyć jakie to jest arcydzieło..


Możliwe, że będzie słabe ale ja do tego typu filmów podchodzę inaczej.

Wyłączam myślenie, głośność większa niż zwykle i liczą się wybuchy, strzelanie, potwory świst gwizd itp. Fabuła, zawsze ta sama więc nie trzeba się skupiać :)

Brakuje mi filmów z porządną pierduchą.



Czuję że Kungfu Panda 3 będzie lepsza dla mnie .. która w sobotę obejrzę. :smile:

A ja czekam na SING - tyle demówek, trailerów co się naoglądałem w sumie przez nie cały film znam już na pamięć ale nie mogę się doczekać.



Piramida twój licznik coś zawiódł:
(4.12%) - 8 days remaining
:(:(:(:(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No wiesz co ? Jak mogłeś zacząć oglądać przed planowanym czasem ? :mrgreen:

A Ty widzę faktycznie punkt 20.00 zacząłeś.
Film trwa jakieś 1:43, piszesz 21:46, 3min. pociłeś posta i błędy usuwałeś i jak w pysk trzelił 21:46 jest post. Zegarmistrzowska precyzja, nadałbyś się do brudnej precyzyjnej roboty ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już mi się napisów nie chciało oglądać.Przewinąłem tylko na ich koniec,aby zobaczyć,czy nie ma dodatkowej sceny :wink:

To co teraz oglądamy ? :grin::mrgreen:
 
Do góry