Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Lekko żygać mi sie chce tym avengers, może dlatego że poprzednia część była przesadzona. Nie specjalnie czekam :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale daliscie sie podpuscic.
To wszystko wycinki z dotychczasowych filmow.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niesamowita, ciekawa historia - opowiedziana i zagrana bardzo nieciekawie.

Nie jest może aż tak źle... są lepsze momenty, ale film powinien być krótszy. Wtedy by się obronił.

I pierwsza scena ma super audio. Plus zakończenie z opisem jak się ta historia skończyła (bo film na faktach jakby ktoś nie wiedział).

Reasumując, w tv i na jeden raz - super. Na bd niekoniecznie. Aktualnie w mm i s za 49 zeta :)

Ciekawy jestem jak to będzie ale po 23 będę wszystko wiedział :)
 

db86

New member
Wczoraj się pofatygowałem do kina na Zjawę. Bardzo dobre kino,rewelacyjne zdjęcia ale czy wystarczy na Oscara dla DiCaprio tego nie jestem tak pewien. No i podobała mi się cisza podczas seansu.....jak makiem zasiał przy pełnej sali. Zero komentarzy za głową wszyscy skupieni na filmie :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Bubafat możesz wrócić już. Już sie nie gniewam :)
Postawisz piwo i jest ok hehe

Coś cisza, każdy coś ogląda :p
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Od godziny nie mozemu zdecydowac sie na film, bo w tv keci Up in the air. Bardzo fajjny film, mam go na plycie i ogladam co roku, ale nie mozemy go wylaczyc :)
No i padlo na Suburre. Dobranoc
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niezłomny obejrzany powiem trak na Br nie kupiłbym tak jak wiele w ostatnim czasie filmów, które oglądam w tv ale jak ktoś ma możliwość obejrzenia to ja osobiście polecam ... troszkę przy długi ale może reżyserka chciała bardziej ukazać to jak się znęcano nad Amerykaninami w obozach... ale generalnie raz warto obejrzeć i końcówka jest zaskakująca w stylu jak to było w filmie Snajper :)


Obejrzałem tez Fujary na tropie - kilka razy się uśmiałem - generalnie też film na raz w tv,,,,
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zaliczone całe Peaky Blinders. Zaliczony Dallas Buyers Club.

Zaczynam właśnie oglądać serial Gomorra :)

PS. Oglądał ktoś serial Falling Skies (Wrogie Niebo)? Warto?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Teraz leci na TNT HD. Producent to Spielberg. Scenarzysta od Szeregowca Ryana. Ale faktycznie odpuszczę. Za dużo oglądania, za mało czasu.

A po 2 odc. Gomorry jest nieźle :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

venom200

Member
Most szpiegów zaliczony, niesamowicie mnie zmęczył ten film.
Film sam w sobie nie jest zły, niby ma trzymać w napięciu, ale mi tego napięcia klimatu właśnie brakowało.
Przewidywalny aż do bólu.
Lolek ja niezlomnego obejrzałem też i nie jest to zły film, na pewno bardziej podobał mi się niż ten Bridge of the spie
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubcio,cieszę się,że cieszysz się moim szczęściem :) Mam nadzieję,że cieszysz się także,gdy ja cieszę się Twoim :)
Brązowe spodnie mogę Ci na trochę pożyczyć.Zaraz przebieram się za Deadpoola i wychodzę na dwór :)

Lolek,taki fan Marvela jesteś i się nie kapnąłeś,że to były mixy z wcześniejszych filmów ?...Buuuuuuu :)

Co do kina Bollywood,to owszem,lubię obejrzeć,ale tylko od czasu do czasu... Jakimś takim optymizmem i pozytywną energią bije w niektórych pozycjach..."Bahubali : The Beginning" już kiedyś opisywałem.Fakt,spory rozmach jak na kino indyjskie,chociaż CGI trochę odstawało...

Bubafat,jak tam "Suburra" ? :)

Raccoon,ostatni odcinek pierwszego sezonu "Gomorry" jest zayebisty :)
Czekam na kolejne...:)

Tymczasem...
Bourne zaczyna powoli szaleć...:)
[youtube]_gBnmKOixDM[/youtube]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Suburra ok, ale wole serialowa Gomorre. Niecierpliwie czekam, a wlasciwie to wszyscy czekamy rodzinnie na kontynuacje.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Suburra - obejrzany w miniony weekend, mocny film, świetna muza....
a Gomorra przede mną ;)

Coś ten nowy Bourne średnio wygląda, czekam na cały film aby się przekonać czy bliżej mu będzie do pierwszych części czy do ostatniej odsłony z Rennerem ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bourne w końcu nie wygląda jak "chłopczyk" :),ale nie wiem czy nie zrobią z tego zbyt "hamerykańskiego" filmu...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Suburra - obejrzany w miniony weekend, mocny film, świetna muza....
a Gomorra przede mną ;)

Coś ten nowy Bourne średnio wygląda, czekam na cały film aby się przekonać czy bliżej mu będzie do pierwszych części czy do ostatniej odsłony z Rennerem ;)

Spoko KOlego trzeba obejrzeć film po takim króciutkim materiale to nawet nie można powiedzieć co to będzie.. a w razie czego dvd często gęsto po 30 zeta :)
 
Do góry