Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Spokojny dla sąsiadów ten czas "Oscarowych" premier na Blu-ray...:) Same dramaty...
Z chęcią obejrzę kolejne (Steve Jobs,Trumbo,Spotlight,Creed,Room,The Big Short,Carol,The Danish Girl,Concussion..),jednak już trochę tęsknię za rozpierduchą...hahaha :)
No może "głośniej" będzie w "In The heart of the Sea" i w tym "Goosebumps"...

Bubafat,co Ty tam oglądasz,pisząc że tyle ciekawego kina dookoła...? :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida
Nie mam ostatnio czasu na ogladanie.. Dobrze ze w koncu weekend i mozna uderzyc do kina. Moze wreszcie Big Short obejrze. A w KD wysypalo, jak sam dobrze wiesz ;)
Polecam Jobsa, chocby dlatego ze to najbardziej niedoceniony film w tym roku. Mam awersje do tematu i bohatera, ale imho Boyle pokazal klase. Najwyrazniej przyjeta formula w hamburgerlandzie sie nie sprzedala. W pierwszej wolnej chwili planuje powtorke, tym bardziej, ze nikt z domownikow tego filmu nie ogladal. Jak tesknisz za rozpierducha to bodajze w Goosbumps masz lomot. Nie ogladalem jeszcze bo wytypowalem ten film jako material testowy dla nowego ampa, na ktory czekam.

No i zaliczylem Jobsa ponownie tym razem podobal mi sie chyba bardziej,
Nie zdjecia, nie gra aktorska, czy muzyka, ale narracja, pomysl na pokazanie historii jest wg mnie najmocniejsza strona filmu.
Uznanie dla Sorkina za scenariusz.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A zaliczył ktoś In the heart of the sea? Dwa pytania: czy dobry film i jak z av? Będzie pozywka dla home theatre?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,ja generalnie lubię dramaty,tylko kilka ostatnich obejrzanych filmów,było właśnie z tego gatunku.W dodatku jak patrzę na zapowiedzi Blu-ray (luty/marzec),to praktycznie kolejne dramaty...Później z kolei wystartują Spajderciecie a tych bardziej "przyziemnych" filmów nie będzie widać...
No ale w tamtym roku było chyba podobnie...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj sobie spokój z tym "Mortdecai", to dno i kilu mułu.
Po tym filmie położyłem lagę na Deppa, ale na szczęście w "Pakt z diabłem" szybko się zreflektował.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Skoro tak to olewam ... to jutro sobie obejrzę film Niezłomny .. myślę że ten dużo lepszy będzie...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Skoro tak to olewam ... to jutro sobie obejrzę film Niezłomny .. myślę że ten dużo lepszy będzie...
Niesamowita, ciekawa historia - opowiedziana i zagrana bardzo nieciekawie.

Nie jest może aż tak źle... są lepsze momenty, ale film powinien być krótszy. Wtedy by się obronił.

I pierwsza scena ma super audio. Plus zakończenie z opisem jak się ta historia skończyła (bo film na faktach jakby ktoś nie wiedział).

Reasumując, w tv i na jeden raz - super. Na bd niekoniecznie. Aktualnie w mm i s za 49 zeta :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Skubany taki dobry ? ;)

Ale co tam...prawdziwe kino dopiero się zaczyna...:razz::mrgreen::-D;)
Za kilka dni Deadpool otwiera kinowy sezon Spajdercieci :mrgreen::D:wink:

[youtube]YAZnyE-I7dg[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kino typowo rozrywkowe ,tak jak "Transformers" i bohaterski Shia...:)
Chociaż akurat "Deadpool" kierowany jest do starszej widowni ("R"-ka).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak wygląda Armanig ale wiesz nie koniecznie tak musi pozostać :)
Co do aktora tez go lubię - zagra jeszcze w SW VIII :)
 
Do góry