Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Obejrzałem sobie Bahubali: poczatek (2015) - IMDb
Ogólnie bardzo mało oglądam filmów Bollywood,no ale ten po zwiastunie mnie zaciekawił...
Jak to bywa w indyjskiej kulturze filmowej,było trochę śpiewu i nierealnych scen,jednak scenografia i niektóre efekty slow-motion wyglądały zayebiście.
CGI sporo odstawało od topowych produkcji amerykańskich,jednak tutaj przynajmniej nie było cenzury.
"Bahubali: poczatek" jest najdroższym jak dotąd filmem indyjskim (budżet 40 mln $).
Mi osobiście nawet się podobało,szczególnie wspomniana scenografia :

https://www.youtube.com/watch?v=F67EVY_sg4E
https://www.youtube.com/watch?v=qhrqReXIrZA

Oczywiście na Blu-ray wygląda to o wiele lepiej i tych scen,dających ucztę dla oczu,jest dużo więcej :wink:
Trailer jak ktoś nie widział :
https://www.youtube.com/watch?v=VdafjyFK3ko
Trailer wygląda ciekawie, chociaż wątpię, żeby film był równie dobry ;-P w każdym razie wygląda to jak mix pod tytułem Danny Boyle meets Quentin Tarantino meets Ridley Scott meets Zack Snyder ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trailer wygląda ciekawie, chociaż wątpię, żeby film był równie dobry ;-P

To fakt,w zwiastunie nie pokazali tych niektórych "gorszych" momentów :wink:


Everest (2015) - IMDb zaliczony (w 2D).
Pierwsze 3/4 filmu,pomimo ładnych widoków,jak dla mnie średnie z plusem...
Końcowe 30 min. podwyższyło jednak dosyć poziom,poprzez dodanie dramaturgii i lepszej gry aktorskiej.
Jako że film ocenia się za całokształt,finalnie uważam go za dobry :wink:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To fakt,w zwiastunie nie pokazali tych niektórych "gorszych" momentów :wink:


Everest (2015) - IMDb zaliczony (w 2D).
Pierwsze 3/4 filmu,pomimo ładnych widoków,jak dla mnie średnie z plusem...
Końcowe 30 min. podwyższyło jednak dosyć poziom,poprzez dodanie dramaturgii i lepszej gry aktorskiej.
Jako że film ocenia się za całokształt,finalnie uważam go za dobry :wink:

Jesteś "Syn Marnotrawny' :) Witam Szanownego. Nie mogę iść spać nie przywitawszy Szanownego.
Podpisuje się pod napisanym. To dobry film. Widoki naprawdę piękne. Po prostu ten film trzeba oglądać z dystansem. Bez oczekiwania "niemożliwego". Twarde 8/10.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja bym dodał jeszcze, że na ogólny odbiór (przynajmniej u mnie) była świadomość, że to nie żadna fikcja, a prawdziwe wydarzenia...
Bez dwóch zdań warty obejrzenia
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lubię takie filmy i miejmy nadzieje, że "klimat" będzie jednak inny od SA.
Coś na wzór Epicentrum, fabuła niech będzie tylko dodatkiem.
Bez gwiazdorów, zbędnych wątków czy "humoru".
Czyli mówiąc wprost, czyste demo technologiczne ; )
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Pisałem Ci Savron 2 strony wcześniej kiedy premiera ; )
Caparzo, widziałeś już Sicario?

Ja byłem w kinie, i szeroko polecałem go zaraz po wizycie ;) a potem polecałem ścieżkę dzwiękową ;)
dla mnie to mocne kino 9/10 bez zbędnego biadolenia, lizustwa i dziecinady. Była by 10 gdyby nie ta aktora któa mi akurat działała na nerwach ;) Lubie takie kino ;)


Zauważyłem trailer filmu katastroficznego Fala - choć wydaje mi się że SA jednak lepszym filmem był jak ten... ale trzeba będzie zobaczyć..

https://www.youtube.com/watch?v=ImS7JIKe_WQ

Jak mniemam, w filmie tym po połowie filmu zacznie się coś dziać, najpierw bedą przez pół gadać co się stanie, potem jak się wyleje to kto miał zginąć to zginie i film sie skończy ;) nie spodziewam sie rewelacji, ale takie filmy mają ten sam motyw i "dramaturgie" jak mówi Borowczyk ;) i klepane są tak samo. A na końcu przeżyje para młodych ludzi którzy się w sobie zakochają i będą sie bzykać :popcorn: Czy w którymś filmie tak nie było ?? Nawet w Zapowiedzi z Mikołajem Klatką kosmici zabrali dzieci na inną planetę ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Fala" jest to zupełnie inny film niż "San Andreas".
Tam nie ma przeładowania efektów.Jest pokazana tylko ze 3 razy (przez kilka sekund) płynąca ogromna fala i to wszystko.
No ale przynajmniej nie ma tam tylu absurdów i dziwnych zbiegów okoliczności jak w SA.
Postawiono także bardziej na dramat,ale bez przesady...
Montaż momentami słaby - TV PULS gdzieniegdzie zalatywało.
Ogólnie jak dla mnie średniak/średniak z minusem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jeśli chodzi Ci bardziej o same "spektakularne" efekty video,to w tym zwiastunie jest ich zawarte jakieś 3/4 z całego filmu...:)
 

db86

New member
Jeśli ktoś był w kinie na Legend i jemu się podobał to dziś na Discovery o 22.40 będzie dokument "Historia braci Kray". Mi się film osobiście podobał więc sobie i to oglądnę z ciekawości.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jeśli chodzi Ci bardziej o same "spektakularne" efekty video,to w tym zwiastunie jest ich zawarte jakieś 3/4 z całego filmu...:)

To ja powiem szczerze że wolę jednak w takich filmach jak coś więcej się dzieje ... niż to co jest tylko w tym trailerze... poczekam zapewne aż będzie na HBO lub w C+


Myślę, że jednak lepszy będzie to c chyba Ty kiedyś zapodałeś


http://www.imdb.com/title/tt2304933/
 
Do góry