Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,Ty wybredna bestio :) ,która "średnio" lubi Marvela,filmy fantasy,animacje Disneya,Szybkich i wściekłych,nowego Bonda,Craiga,Stathama,Diesela,Johanson,komedii z Aniston,dramatów skandynawskich z "dziwnym" językiem oraz Blazzersów :)...Mam coś dla Ciebie.Thriller,sprawy biurowe,no i Twoja ulubienica Rachel :)
[youtube]Zg5zSVxx9JM[/youtube]

A ja poproszę "Victoria" :)

P.S.
Henio,jak tam młodemu idzie w "GTA V" ?
Hahaha :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,Ty wybredna bestio :) ,która "średnio" lubi Marvela,filmy fantasy,animacje Disneya,Szybkich i wściekłych,nowego Bonda,Craiga,Stathama,Diesela,Johanson,komedii z Aniston,dramatów skandynawskich z "dziwnym" językiem oraz Blazzersów :)...Mam coś dla Ciebie.Thriller,sprawy biurowe,no i Twoja ulubienica Rachel :)

Tak mi mów ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o określenie "mocne kino" ,ktorego użył Caparzo,podsumowując Johna Wicka,to lekko przesadził...No chyba że chodziło Jemu o "mocne kino" w swoim gatunku :)
Nie zgadzam się jednak z tym,że są to filmy dla samych 12 latków.
Może i minęła moda na takie kino..ale co,jak nasi ojcowie w latach 80s/90s oglądali takie filmy,to byli naiwnymi dzieciakami,którzy wierzyli że Arni i Sylwek w prawdziwym życiu także by sobie poradzili z kilkunastoma/kilkudziesięcioma przeciwnikami naraz ? :).
Dla 12-latkow to sa takie filmy jak Payback (z M.Gibbsonem), do ktorych mozna wracac, bo maja cos do zaoferowania, nawet dekade, czy 2, pozniej.
Tymczasem zabicie szczczeniaka - prezentu od zmarlej zony i jedynej rzeczy jaka po sobie zostawila.... Wow. Mmmmocne zawiazanie konfliktu.


Nasi ojcowie to raczej ogladali H. Bogarta, C.Eastwooda, G.Hackmana, A. Delona i faktycznie nie tylko ilosc kul w magazynku sie zgadzala, ale mozna tez bylo czasami mowic o realizmie postaci, czy historii. Tymczasem pojawil sie Harry Callahan, a pozniej przyszly lata 80 i wszystko sie zmienilo.
Nie narzekam, ze z komiksu zrobiono glowny filar kina amerykanskiego, dopoki rozmiekcza on mozgi wylacznie hamburgerom. Kiedys byl on dzieciecym zwierciadlem swiata, teraz stal sie glownym nurtem, przeznaczonym dla doroslej publicznosci. Ubolewam nad tym, ze Hollywod nieustannie odswierza i eksportuje to gowno, w 7 roznych smakach, w caly swiat, zabierajac ekrany kin filmom wartym obejrzenia. Kidultyzm i zidiocenie spoleczenstwa osiagnelo juz alarmujacy, a wlasciwie nieodwracalny poziom. Wydaje mi sie iz rozumiem istote kultury masowej, ale ciezko mi scierpiec, ze dorosli ludzie podniecaja sie i mowia prawie wylacznie o bajkach. Ten watek jest tego najlepszym przykladem. Bez obrazy. Nie jest moim celem osmieszanie innych, czy komentowanie mozliwosci intelektualnych i apetytu poznawania realnego swiata, Po prostu ironia, to jedyne co moge czasem zaoferowac jako konstruktywna forme krytyki.
HABA HABA HABA
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,to wszystko co wymieniłem na początku wcześniejszego posta,okraszone oczywiście muzyką Hansa Zimmera :)

Bubafat,z tego co pamiętam,to Johnowi ukradli jeszcze ulubiony samochód,wbili mu się na chatę i go pobili...
Już nie przesadzaj i nie doszukuj się w takich filmach wystarczających powodów do zemsty :)

Co do naszych ojców,to czy ja napisałem że Oni zaczęli oglądać filmy dopiero w latach 80' ? :)

Jeśli chodzi o spajdercieci,to racja,za dużo ostatnio tego (też ze względu na największą frekwencję małolatów w kinach),jednak dobrze że jeszcze można znaleźć bardziej "wartościowe" filmy :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dobra milosniku dramatow.
Masz. Ty zdaje sie lubisz takie. Nie ogladalem jeszcze.
Troche mnie martwi ten "Kiwis classic" ;)

[youtube]t_wvnY6exTg[/youtube]


Dla przypomnienia. Najlepszy film tego typu z M.Gibsonem

[youtube]zN69_DFySJA[/YOUTUBE]

oraz najlepszy trailer filmu tego typu z M.Gibsonem

[youtube]Cc_GV0FTlXQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubcio,dawaj napisy PL i oglądam :)

"Payback" już za bardzo nie pamiętam.Muszę sobie odświeżyć,tak jak i niektóre filmy z Willisem :)
Chociaż ten drugi miał tych akcyjniaków/sensacyjniaków sporo więcej...Gibson bardziej kojarzy mi się z komediami kryminalnymi...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
No widzisz celowo dalem taki trailer nie zdradzajacy gagow.
Ciagle zapominam o barierze jezykowej.
Szkoda, bo ten drugi z Get the Gringo straci w zwiazku z tym caly humor.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Teoretycznie gdyby psa zabili, a on nie wyciągnął by z garażu fajnej walizki, to potem przyszło by kilku i zrobili z niego kotlety... Nie rozumiem jak można się czepić akurat o tego psa? (mówie ogólnie nie do bubafat, bo na forach wytykają tego właśnie psa) Tam i tak była by wojna nawet gdyby pies żył..
A co do psa jako prezentu to nikt z was może nie znalazł sie w podobnej sytuacji, gdy dostajecie coś od bliskiego a on zaraz umiera.... A co dopiero jak umiera a tu przychodzi prezent.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Caparzo,pytałeś się o soundtrack do "John Wick".Nie słuchałem go (poza filmem).Później jednak obczaję,gdyż coś mi się kojarzy że było kilka fajnych kawałków...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Było było :) nuta jest dobra, fajny kawałek jak laska śpiewa, kiedy Jasiek w klubie wbija nóż w gardło i ten jego przeszywający wzrok ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja troszkę z innej bajki polecę film, nie ze względu na rozpierduche i efekty a fabułę mianowicie; Whiplash. Oglądałem go już 3 razy, jak dla mnie świetny film ukazujący ile trzeba poświęcić aby osiągnąć mistrzostwo.... :) Jeśli ktoś lubi taki klimat polecam.
 

jarjar82

New member
Anija ...ja Strażników Galaktyki lubię tylko i wyłącznie za fenomenalną składankę rocka lat 70'

https://www.youtube.com/watch?v=rA4xYJujoqg

..zdzieram tą płytę od miesiąca ..w pracy w domu..niesamowicie optymistyczny ładunek :) a film ...przyzwoity, dużo FX i fajna obsada ...tyle

tak przelatując wasze posty ..J.Wick tez mi nie siadł totalnie...nie że sam w sobie był zły..on cierpi na syndrom Johna Cartera..czyli wszystko po części już było :/ ale za to Mściciel z Castoramy już ucieszył ...takie kino mojej młodości :)) Pomijam że Danzel W. to jeden z moich ulubionych aktorów....

Teraz prośba (podwójna ) jaki OST polecacie ...mega emocje...bogactwo dźwięku ..coś co łapie za łep wchodzi do środka i przez kolejne dni nie chce wyjść ???? Macie swoje typy.....ja tak zdzierałem OST z Oblivionu ...ale powoli się nudzi....

Druga sprawa to też pytanie o OST, ale w formie takiej jak mega super mix ze Strażników Galaktyki..czyli nie sama akusyka..a konkretne utwory.

swoją drogą ja ten mix wzbogaciłem swoimi wrzutkami ....np. kawałki z Żelazny Orzeł I....Top Gun ...Szybki jak błyskawica...ehhh łezka się kręci w oku ...cholera gdzie te fabuły ...gdzie tacy krwiści aktorzy :(
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Poczułem się przywołany do tablicy ws. Jasia Knota ;)
No więc niedawno odświeżyłem sobie seans i w ogólnej ocenie film jest taki sobie, po prostu dobrze zrealizowane kino akcji na przyzwoitym poziomie.
Moje początkowe opinie wynikały z rozczarowania, spodziewałem się zbyt wiele, do tego doszedł seans w sali Skody ;)
Teraz obejrzałem zupełnie na chłodno, ze szklanka w ręku i było ok., już nawet nie przeszkadzało mi, że zawsze wychodził cało i był "nieśmiertelny", w końcu to Knot, a wiadomo, że czasem nie łatwo go zgasić.
Ostatecznie seans na plus, dobra realizacja, trochę humoru, muza miła dla ucha, ciekawe efekty specjalne.
Jest to prostu jeden z tych filmów, gdzie określenie "rozrywka" pasuje idealnie ;)
To tyle z mojej strony.

Piramida, musimy teraz znaleźć jakąś inną pozycję do naszych sporów :(:lol:

ps. Pan z Castoramy, na zbliżonym poziomie- ROZRYWKA bez zbędnego rozkminiania, co, kto i dlaczego. krew ma się lać, sceny mają być.... :)
:D Nu to ja też dodam "ognia do oliwy". Nie mogę pozwolić żeby Ty w samotności był "wyzwany do tablicy". :) "Ze szklanka w ręku" ???? :D:D:D To było dobre! Właśnie , ze ten Jasia Gniot po innemu nie można oglądać. :D Pamiętasz jak ten Pan od mordobicia kpił z Hobbita? I co najgorsze , dalej kpi.:x. "Henry", postaw ten "film" na jednej półce z "Bitwa o LA" i td. Tam jego miejsce. ;-)
Ja to kocham doprowadzać Piramidusa do "szalu", a i tak nic nie wychodzi. :p Ma po prostu stalowe nerwy , prawdziwy Nordycki charakter i niezłomne poczucie humoru. Trudno.
A i tak ten Jżon Wicci dla mnie jest filmem który nie zabiorę w "podroż ostateczną." Po prostu go...o. I nic tego nie zmieni. Jedyne co mi szkoda w tym filmie , to pieska. ;-)
P.S. Armani, sorry , totalny brak czasu. Już spakowane. We wtorek ( daj Boże) wyśle. Sorry.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Naślę na Ciebie Johna,który podbije Ci Oko Saurona.
Hahaha :)

OOO!! Jesteś kolega. Jak zdrówko po walce z Khalidov? Zdrówko w porządku??:D
30 sekund, qoorwa, 30!! W razie czego wołaj do pomocy.:D Jego już napewno mogę poprosić o pomoc, żeby równe szanse byli :popcorn:
 
Ostatnia edycja:
Do góry