Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przestan.
Nie Tobie ani mi jest oceniac wybory czlonkow Akademii Filmowej.

Już przestaje, naszykuj się ;)

Tak zdecydowali bo mieli ku temu mocne przeslanki i koniec dyskusji .

Bo to ciumoki są, ktoś kto interesuję się kinematografią od kilkudziesięciu lat, dobrze wie, że wybór był żenujący (czy jak kto woli, co najmniej dziwny). Zresztą, dla mnie Oscary są tyle warte co Eisa. Koniec dyskusji.

Dyskutowac natomiast mozna w temacie DiCaprio .

To miło, że można.

To wybitny aktor i az dziw czemu jeszcze nie dorobil sie Oscara .
Wierze ze czeka na niego z upragnieniem i pewnie sie doczeka bo zasluguje na to wyroznienie .

No nie? ; )
 

pantomima

Banned
Haha.
Na weekendzie obejrzalem "Annanbelle" i zawiodlem sie na maxa .
Po filmie "Obecnosc" liczylem na jeszcze wiekszy dreszczyk emocji a tu kila mogila .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Byłem wczoraj na nowym mieszkaniu siostry ciotecznej w Wilanowie.
Mają 65 cali Sony,jednak małyyyyyyyyyyyyyy ;)

Piramida ale w sklepie 65 cali wygląda tak samo - ja bym nawet powiedział że w domu te same cale przez jakiś czas są większe niż w sklepie.. :) a poważnie mało nie mało wielu ludzi marzy o 55 calach... a z różnych powodów nie mogą kupić... także to kwestia spojrzenia... jak ktoś ma w domu 40 cali to taka 65 -tka to kosmos ale jak ktoś ma w domu 80 cali to ma już inne spojrzenie..
 

pantomima

Banned
Buba - nie draznij ;)

To byl uliczny slang zastosowany w jednym z moich ulubionych filmow .
Juz nie tyle co swiadomie skierowany w str Piramidy , a tak zwyczajmie bezcelowo rzucony .
Taki impuls z mojej strony .

Piramida - peace ;).

Buba - chcialbym zauwzyc ze Twoje nagminne zaczepki skierowane w moja osobe, jak rowniez analizowanie wiekszosci moich wypowiedzi zaczynaja ocierac sie o tzw "Mobbing" .

Prosil bym abys unikal tego typu nawiazywania ze mna polemiki wszelakiej masci , poniewaz w mym odczuciu oznacza to tylko szukanie dymu ;)
Zrodzi to tylko niepotrzebny konflikt bo napewno nie pozostane dluzny ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Aaahaaa.
A juz sie zaczalem zastanawiac nad tym, czy moze Cortana splatala Ci psikusa.


Edit do editu Pantonimy.


Buba - chcialbym zauwzyc ze Twoje nagminne zaczepki skierowane w moja osobe, jak rowniez analizowanie wiekszosci moich wypowiedzi zaczynaja ocierac sie o tzw "Mobbing" .

Prosil bym abys unikal tego typu nawiazywania ze mna polemiki wszelakiej masci , poniewaz w mym odczuciu oznacza to tylko szukanie dymu ;)
Zrodzi to tylko niepotrzebny konflikt bo napewno nie pozostane dluzny ;)


Byc moze nie rozumiesz istoty forum. Jezeli cos napiszesz publicznie, musisz liczyc sie z tym, ze ktos zechce skomentowac Twoje slowa. Nikt inny, poza Toba nie jestb za nie odpowiedzialny.
Proponuje abys nie robil z siebie, za wczasu, ofiary. Jak widzisz zartoblowie nawiazalem do Twojej wypowiedzi, ktora nie miesci sie w kanonach wlaciwego zachowania. Poniewaz chuliganska wypowiedz, nie jest w cudzyslowiu, a kontekst, wg mnie, nie pozostawia watpliwosci co do jej charakteru, wg regulaminu, nadaje sie do zgloszenia do moderacji. Ja tego nie zamierzam czynic, tak jak nie mam w zwyczaju komentowac kazdej durnej wypowiedzi.
Polemika z Toba ? Czy Ty aby nie pochlebiasz sobie zanadto? Zwrocilem Ci tylko uwage, ze chyba sie zapominasz z jezykiem.
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
..post pod postem ..trudno ...ale wkurr mnie bugi tego forum ...str 2007 tego tematu to swoisty ukryty pokój :((( wchodzisz i wpadasz na Black Ninja i temat jakiegoś sprzętu :/
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Taka ciekawostka do ewentualnej dyskusji.

Niektóre OST są genialne ale bez obrazu słabiej sobie radzą. Ostatnio kupiłem sobie 2 płyty z OST Romeo + Julliet (z Leo i Danes), bo w filmie ta muza i piosenki rządzą. Okazuje się, że bez obrazu tego klimatu już nie ma... słabo płytki wypadają. Mieliście tak kiedyś?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 
Do góry