Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja przez ostatnie dwa dni zaliczyłem trzy filmy z tv. Wszystkie dla dorosłych i świadomych widzów, a nie dla takich ćwoków jak piszący w tym wątku (poza mną) ;-)
Wszystkie trzy inne, inteligentne, intrygujące i mądre. Do tego przenikliwe. Do dwóch pierwszych jednak nie zamierzam wracać (bo przy okazji były nudne). Zatem:
- Force Majeure
- Gra (tego samego reżysera co Force Majeure)
- This is 40 (z moją ukochaną Leslie Mann ;-))

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Raccoon,ale kogo to obchodzi co oglądasz ? Przeproś wszystkich i wyjdź.
A tak na poważnie :),to obejrzyj koniecznie (wiem że lubiesz animacje) "W głowie się nie mieści".Po trailerze spodziewałem się zupełnie czegoś innego,a dostałem mądrą opowieść ze świetnym scenariuszem,która porusza wyobraźnię,temat przyjaźni oraz daje mnóstwo emocji - wesołych,smutnych oraz sporo innych :) Wydaje mi się że starsi widzowie znajdą w tej produkcji o wiele więcej smaczków niż ci najmłodsi.Nasuwały mi się także pewne porównania do "Incepcji" Nolana.
Jak dla mnie perełka :)

P.S.
Obejrzałem właśnie połowę "Bone Tomahawk" i musiałem zrobić sobie przerwę.Trochę to nużące...
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
W głowie się nie mieści kupuję w 3d. Ale jak cena spadnie do 50/60 zeta. Zakup obowiązkowy :)

A co do Force Majeure to rok temu wrzucales trailer. Okazało się jednak, że trochę inny klimat jednak w filmie. Mocna psychologia. Nudny aczkolwiek paradoksalnie intrygujący.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Force Majeure" miałem kiedyś na oku,jednak nie mogłem się zabrać.Może się skuszę....

A oglądał ktoś "Youth",z cały czas sexowną Rachel Weisz ? :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
"400 dni" - omijac z daleka!
Bary z ceratka na rozchybotanym stole, potrafia czasem smacznie nakarmic. W tym przypadku jednak trailer, to zgrabna reklamowka sh1tu 3-ciej kategorii.
Drugi z filmow "Uncanny" , mimo iz z amatorskim budzetem i drewnianna laską, ma pewien potencjal i radze nie zrazac sie po pierwszych 15 min. Ode mnie 3+ na zachete, w szkolnej skali ocen.
Obejrzalem wczoraj tez "Ziarno prawdy" i jestem pozytywnie zaskoczony, tym ze w Polsce kreci sie takie zgrabne kryminaly. Podejrzewam, ze to zasluga ksiazki. Wzialem juz autora na celownik. Dzieki za cynk Panowie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
"Minionki" w końcu obejrzane.
Akcja dzieje się przed wydarzeniami z pierwszej części...
Rozbrajają mnie te małe stworki,ich wygląd,spontaniczne gesty i żarty.Przez większość czasu znów miałem banana na gębie :)
Polecam obejrzeć na Blu-ray.

P.S.
Po napisach końcowych jest jeszcze ponad 2-minutowa scena.
Oczywiście też obejrzane, ale... poprzednie bardziej kręciły mnie jako dorosłego dzieciaka. Bo mojemu młodszemu oczywiście się podobało ;)
W głowie się nie mieści kupuję w 3d. Ale jak cena spadnie do 50/60 zeta. Zakup obowiązkowy :)
No jasne, w empiku i smyku jz za 40 zł, 50 zł z zawieszkami :), ale DVD :D
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście też obejrzane, ale... poprzednie bardziej kręciły mnie jako dorosłego dzieciaka. Bo mojemu młodszemu oczywiście się podobało ;)

Mi osobiście jedynka najmniej przypadła do gustu.Co do trzeciej części,to pomimo że śmiechowa :mrgreen::D (przynajmniej dla mnie ;-)),może zostać trochę krytycznie odebrana za scenariusz,który w pewien sposób pochwala zło,co dla niektórych rodziców niekoniecznie jest pozytywne,gdy oglądają to ich pociechy... ;)
Z animacji,które miały/będą miały premierę w 2015r,muszę jeszcze zobaczyć :
"Mały Książę","Hotel Transylwania 2","Dobry dinozaur",no i może "Baranek Shaun",chociaż średnio mi podchodzi taki "plastelinowy" rodzaj animacji ;-)
Co do Oscara,to mylę że zgarnie go "W głowie się nie mieści" :D;-)

Obejrzalem wczoraj tez "Ziarno prawdy" i jestem pozytywnie zaskoczony, tym ze w Polsce kreci sie takie zgrabne kryminaly. Podejrzewam, ze to zasluga ksiazki. Wzialem juz autora na celownik. Dzieki za cynk Panowie.

No pewnie :D;-)
Z tego co pamiętam,to oglądałeś niedawno także "Jack Strong","Służby specjalne" oraz "Fotograf"...
To również zaliczyłeś ? (kiedyś polecaliśmy) :
https://www.youtube.com/watch?v=QWbO0_wPbz0
Jeśli chodzi o polskie klimaty - sensacja,kryminał czy thriller,to trzeba będzie obejrzeć także "Demon","Czerwony Pająk","Anatomia zła" oraz "11 minut",chociaż w tych dwóch ostatnich przypadkach,ludzie są średnio zachwyceni.No ale trzeba będzie samemu sprawdzić... ;-)















 

bubafat

Active member
Bez reklam
No ten byl inny. Niby hollywoodzki, ale jakos gladko wpasowany w polskie realia. Nie mam wprawdzie zbyt wiele porownan, bo pomiedzy Palipmsestem, a ubieglorocznymi produkcjami z tego gatunku, chyba niczego nie widzialem. Mimo ze byl daleki od doskonalosci, wszystkim widzom w domu sie podobal.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
No ten byl inny. Niby hollywoodzki, ale jakos gladko wpasowany w polskie realia. Nie mam wprawdzie zbyt wiele porownan, bo pomiedzy Palipmsestem, a ubieglorocznymi produkcjami z tego gatunku, chyba niczego nie widzialem. Mimo ze byl daleki od doskonalosci, wszystkim widzom w domu sie podobal.
A Drogowke widziałeś?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No jasne. W ubieglym roku. Niestety u nas w kinie nie pokazywali i musialem czekac do wydania BD.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
No widzisz zbananialem na tej obczyznie. Teraz ubiegloroczne zamieszki na Swieto Niepodleglosci, ogladam jak kryminal.
Rece precz od Smarzowskiego!
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Wolny jestes. ;)
Wyprzedzajac Twoje kolejne pytanie. Nie. Nie widzialem jeszcze Inside Out, pomimo licznych rekomendacji. Pewnie obejrze kiedys. ;)
 
Do góry