Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Heh. Ale gdzie tak mowia?
Film w kinach za pol roku. W tym czasie jeszcze konkurencyjne, oscarowe pozycje beda wyswietlane. Nie za wczesnie troche na takie oceny/przewidywania?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że to mówią ala redaktorzy inerentowi ( w necie to wyczytałem)... wiec traktuje to z przymrużeniem oka ale wydaje się oczywiście teoretycznie że może mieć chociaż nominację za tę rolę o ile będzie dobrze zagrana i sam film będzie jednak miał coś w sobie. Po trailerze to tylko może się wydawać że coś może być fajne lub coś może być złe..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja nie mam watpliwosci, ze bedzie zajefajne I rozumiem, ze prawie kazdy zyczy dobrze Leo, bo najwyzsze laury mu sie naleza od dawna (poczatku kariery). Troche mnie drazni natomiast takie bezmyslne powtarzanie za wczasu, jakby byl tylko jeden skazany na sukces l,gracz, albo mialaby to byc nagroda pocieszenia. Dzisiaj juz wszystkie media zachowuja sie jak brukowce - napisza/powtorza cokolwiek glupiego, byleby bylo nośne. Choc informacja jest prawdopodobna, sposob jej prezentacji przypomina "szmate", piszaca o bzdurach, czy osobnikach z BigBrothera. Ot tyle. Sam czekam z niecierpliwoscia.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś w C+ albo na HBO oglądałem taki program z ludźmi z branży filmowej i oni mówili że to na dwoje babka wróżyła czy dużo gadanie o danym filmie pomaga w zdobyciu tej upragnionej nagrody w USA czy tez nie... byli tacy co twierdzili że tak ale i byli tacy że wręcz przeciwnie bo wtedy bywa że wygrywa film które miał słabsze rokowania... zobaczymy jak tutaj będzie mam nadzieję że będzie fajnie ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego nie zrozumiałeś mnie to co napisałem w ostatnim poście to dotyczyło generalnie filmów USA i typowania do tej naj naj nagrody ... to nic nie miało wspólnego z tym filmem o którym rozmawiamy ..


A to co napisałem wcześniej do Armanigato pisali ludzie ala redaktorzy z portali wp itp. pewnie na takiej zasadzie typują jak i my albo może lubią Leosia i chcieliby żeby dostał..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale to nie byl komentarz toTwojego ostaniego postu, tylko argument ostatecznie ucinajacy leb sprawie. Na jeden czy 2 przedpremierowe eventy nie moga zalapac sie wszyscy "krytycy"ktorzy akurat zaczeli delibwrowac nad qysokimi szansami Leo w dniu ukazania sie trailera.
Mam nadzieje, ze teraz juz wszystko jasne.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Krzychu dla mnie II cz. 300 jest nawet lepsza od I cz po d kilkoma względami ale może i dlatego ze grała w tym filmie E. Green :) którą lubię.. ale i I cz. miło się oglądało..

300 1 i 2 obowiązkowo na półkę do kolekcji. Dla mnie obydwie części zrobione bardzo dobrze z przewagą na cz.1. Natomiast w 2cz. scena orgii wyszła naprawdę dobrze...:p
 

eedviking

Banned
Ad. Bonda. Już był, dajemy mu własne życie. :mrgreen:;)

Dobra niech Ci będzie, wrzucę to dla Ciebie. ;)
[youtube]vBnGxAkdh_k[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
01-09-2015 w USA i George Miller, zapowiada, że wydanie na Blu-Ray będzie zawierać "najlepszą możliwą wersję filmu".
Dwupłytowe wydanie Blu-ray i DVD posiadało będzie następujące dodatki:

- Maximum Fury: Filming Fury Road
- Mad Max: Fury on Four Wheels
- The Road Warriors: Max and Furiosa
- The Tools of the Wasteland
- The Five Wives: So Shiny, So Chrome
- Fury Road: Crash & Smash
- Deleted Scenes

W Polsce są plany około października.

Zapowiada się dobry dramacik z R. Reynoldsem. :D

[youtube]Ooca5idaNSk[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I ciekawy jestem czy tylko wydanie będzie 2d/3d czy też dla tych co nie interesuje film w 3d będzie osobno tylko wydanie 2d...oczywiście chodzi mi o RP


 
Ostatnia edycja:
Do góry