Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Nie widzisz, bo dobra muzyka skończyła sie w latach 90-tych, a pojedyńcze przebłyski widocznie nie są warte dyskusji :)

Są tacy, którzy twierdzą, że w epoce Bacha ;)
Armanig, nie był bym, aż tak krytyczny, bo tak naprawdę jedyne co zmienia się w muzyce to sposób jej "podawania/odtwarzania" (nie chodzi tu o sprzęt do odtwarzania ;) )
 

WiTT

New member
Bez reklam
Muzyka.... muzyka... muzyka... oglądając/słuchając co nam się podaje na tacy i do przyjęcia jak jest, to dochodzę do wniosku, że pożyjemy jeszcze trochę, a to co załączam teraz do wiadomości będzie muzyką z podziemia /underground/ ... :|

[youtube]ijo0Kzhf5VM[/youtube]
 

eedviking

Banned
Miód i aksamit na duszy ...
sun_bespectacled.gif

Zawsze chętnie takich cudów posłucham.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Leci teraz Nocny jastrzab w TVN HD. Jakie ziarno na obrazie. Ciekawe czy wersja bluray jezeli takowa istnieje tez jest tak kiepska. Film swoja droga bardzo dobry.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ostatnio puszczają dużo takich klasyków. Bardzo lubię te starsze filmy.
Co do gitary, lubię też, kiedy gitarzysta potrafi wydobyć takie dźwięki z tego instrumentu, nie wspomnę o Vaiu, Satrianim, Santanie, Friedmanie czy np. Skawińskim z naszego podwórka, ale jest ich na szczeście więcej.
Z mocniejszych zespołów tu solówka, która bardzo utkwiła mi w głowie, 3:02:
[youtube]V4hzGWI9Mvg[/youtube]
3:02
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Popcorn w pełnej krasie ;)
Widzę Krzysztof, że też doceniasz Kwasożłopy, szkoda, że to z przedostatniej płyty z Litzą, później już tak dobrze nie było.
Jesienią w Poznaniu będzie okazja, żeby zobaczyć ich w oryginalnym składzie z Litzowatym, będą grali Are You A Rebel

A dla wszystkich ceniących dobre dźwięki, kawałek Raz Dwa Trzy z płyty cztery, posłuchajcie jak grają gitary od 2:30 do końca, czapki z głów przed Wojtkiem Waglewskim
[youtube]watch?v=o_eA3T513UQ[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
To żeby było filmowo i muzycznie....
Lada dzień jest polska premiera BR THROUGH THE NEVER
Czy ktoś ma info dot. dźwięku polskiego wydania, czy znowu zaserwują nam okrojone?
Na angielskich wydaniach jest info Audio: English 5.1 DTS-HD Master, English 2.0 DTS-HD Master Audio, a na polskich wydaniach , że jedynie DD 5.1
Może ktoś potwierdzić....
View attachment 9750
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
nawiązując do filmów :D
[youtube]adO1MFr4-7A[/youtube]
A co do Acidów, tak, to moje Cudowne Lata i zgadzam się, że bez Friedricha to już inny zespół, operacja, ziarno i takie tam...
 

alkebab

New member
To żeby było filmowo i muzycznie....
Lada dzień jest polska premiera BR THROUGH THE NEVER
Czy ktoś ma info dot. dźwięku polskiego wydania, czy znowu zaserwują nam okrojone?
Na angielskich wydaniach jest info Audio: English 5.1 DTS-HD Master, English 2.0 DTS-HD Master Audio, a na polskich wydaniach , że jedynie DD 5.1
Może ktoś potwierdzić....
View attachment 9750

W sumie tutaj wystarczy wydanie angielskie bo i tak za duzo dialogow nie ma. Ja poczekam jeszcze troche az cena spadnie i zamowie w UK. Ogolnie koncercik zajebisty mam na dysku w dts ciekaw jestem jak wypadnie w DTS HD MA.
Mam nadzieje ze bedzie czad z dupy :) YEAH!!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeden z lepszych koncertow jakie widzialem, orgia dla sprzetu audio, sam pomysł na koncert genialny.
Ogląda sie jak dobry film, przy czym jest tam wszystko, co powinno byc na koncercie.
Jest glosno, widowiskowo, jest potężny wykop! Jednym słowem pogrom ;)

[youtube]vqlkcRjg9CU[/youtube]
 
Do góry