Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Myślałem, że już cos więcej wiesz.... :D
Vikingów całkowicie odpuściłeś? Nie wiem czy się brać za to, czy dać spokój
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja obejrzałem, chyba za 2 odcinki i miałem wrażenie, że brakło im pomysłu i trochę na siłę robią....jak już nie będzie kompletnie nic do roboty, to może się obejrzę.
Obecnie chciałbym znaleźć trochę czasu na Penny...., Grę o Tron ( tylko 1 odcinek widziałem ;) ), a tu coraz wiecej ciekawych produkcji się zapowiada....ehhh

Spoko,na pewno obejrzę,tylko dlaczego obsada inna ? ;-)
Przecież większość ludzi nie będzie chciała oglądać Farrella...
Pierwszy sezon, w zamyśle, miał opowiadać jedną zamkniętą historię, kolejny dotyczyć będzie też czego innego, w sumie, to chyba mogli inny tytuł dać, a nie Sezon 2 ;)
A Farrell taki najgorszy nie jest, może nie jest to wybitny aktor, ale mnie nie mierzi ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Przeca ci napisałem ;)
I-szy sezon jest zamkniętą historią, obejmuje ładnych parę lat kiedy zajmowali się tą samą sprawą, w sumie nawet zrozumiałe, że na siłę nie próbują wymyślać jakiejś innej historii dla tych samych bohaterów.
W nowym sezonie ma być zupełnie inna sprawa i inne osoby w nią wplątane....zobaczymy jak się to sprawdzi, może być ciekawie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja to zrozumiałem :p;-) tylko dlaczego nie kontynuują z tymi samymi aktorami dalszego ciągu ?
Scenariusze są pisane na sporo w przód,więc coś musiało być na rzeczy ...:wink:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
W sumie w Klanie to się sprawdziło :D:D
Czasem kontynuacje psują pierwotny efekt, może Matthew lub Woody nie chcieli więcej...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może powinni z tego zrobić więcej odcinków i rozwinąć wątki... ("PitBull" ponad 30 odcinków ,"Służby specjalne" tylko 5) ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No ba, laska łaski nie robi i być musi :D:p

A to widziałeś?
bo ja oglądając trailer odniosłem wrażenie, jakby wszystko to juz gdzieś było :)
[youtube]YfQnRjkuvaY[/youtube]

Tym też chyba się nie chwaliłeś, Piramidy, Faraony.....
[youtube]owsyue_U87o[/youtube]
 
Do góry