Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
View attachment 20762 View attachment 20762 Tia, ostatnio obejrzałem "klasyka" z 1978r. pt. "Pluje na Twój grób" i o ile sam pomysł (a był to rok 1978) był ok - samotna kobitka w domku letniskowym vs. napalone miejscowe wsioki, a następnie revenge w wykonaniu tejże dziuni, to tak durnego filmu nie widziałem od lat, ale Żywe trupy się odświeży. Widzę, że są wszystkie części i remaster w DTS-HD
 

Attachments

  • 20221005_192053.jpg
    20221005_192053.jpg
    2,9 MB · Wyś: 25

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tia, ostatnio obejrzałem "klasyka" z 1978r. pt. "Pluje na Twój grób" i o ile sam pomysł (a był to rok 1978) był ok - samotna kobitka w domku letniskowym vs. napalone miejscowe wsioki, a następnie revenge w wykonaniu tejże dziuni, to tak durnego filmu nie widziałem od lat
Bardziej pamiętam te nowsze części I Spit on Your Grave...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Są, ale ta z 78r. to "oryginał" i w swoim czasie ponoć w wielu krajach zakazana.
Powiedzmy, że mocne sceny, chociaż w tamtym czasie widziałem o wiele brutalniejsze filmy.
Tu nawet nie chodzi o sceny, a o scenariusz i dziwaczne zachowanie głównej bohaterki. Generalnie gniot jakich mało.
Lecę z jakimiś niszowymi produkcjami z ciekawości i takie kwiatki się trafiają.

Z filmów które siadły i chyba do końca życia nie zapomnę - to Blair Witch Project i Eden Lake.
Ten pierwszy wiadomo, w tamtych czasach to był killer i coś nowego.
Eden Lake, nie dlatego, że dobry, ale mnie osobiście poruszyła treść, żeby nie powiedzieć wkur....
Nie wiem jak teraz, ale te 15 lat temu z bólem oglądalem ten film, no i ta końcówka...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z filmów które siadły i chyba do końca życia nie zapomnę - to Blair Witch Project i Eden Lake.
Ten pierwszy wiadomo, w tamtych czasach to był killer i coś nowego.
Eden Lake, nie dlatego, że dobry, ale mnie osobiście poruszyła treść, żeby nie powiedzieć wkur....
Nie wiem jak teraz, ale te 15 lat temu z bólem oglądalem ten film, no i ta końcówka...
Blair Witch Project to był kosior.
The Ring i Paranormal Activity także robiły wrażenie.

Eden Lale również bardzo dobry.
Ciekawy był wtedy okres filmów o ludziach,jeżdżących na niekoniecznie udane wycieczki...
Miło wspominam Zły skręt,Wzgórza mają oczy,czy Zejście,na DivX-ach kształtujących światową kulturę :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miło? Miło to się ogląda Albe plumkającą w morzu ; )
Im mniej stresu w życiu tym lepiej, ja omijam sukcesywnie od lat horrory, zresztą te ostatnie które jeszcze widziałem bardziej śmieszą jak straszą.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Piramida, obejrzałem - Wielka woda.
Nie jest arcydzieło na miarę wielkich Hollywoodzkich epopei, jednak spokojnie można obejrzeć. Jest klimat lato 90-tych, czasami troszkę przerysowany. Momentami niektóre sceny przeciągnięte, jednak nie jest źle warto zobaczyć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to obejrzymy.

Miło? Miło to się ogląda Albe plumkającą w morzu ; )
Im mniej stresu w życiu tym lepiej, ja omijam sukcesywnie od lat horrory, zresztą te ostatnie które jeszcze widziałem bardziej śmieszą jak straszą.
Ja jak nie obejrzę dobrego horroru,to nie mogą spokojnie zasnąć :grin:

Dobra,idę pobiegać,bo Olivia czeka ;)
 
Do góry