Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lecisz na sępa, to nie masz ficzerów :grin:

Screenshot_20220928_095116_Chrome.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To powinieneś mieć już status EL Presidente. Mi dla przykładu Marantz za promowanie ich sprzętu przez lata, płacił co miesiąc darmowymi wejściówkami do Sogo ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W sumie to taki sobie ten Bullet Train.
Jak ktoś nie obejrzy,to nic się nie stanie :wink:

39:55 gdzieś już je widziałem :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie to nieudolna podróba Tarantino i Ritchiego, jeden wielki chaos i zmarnowany potencjał, szczególnie, że obsada zacna. Dawno się tak nie umęczyłem. Czekam na "Gra Fortuny" Ritchiego.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolo,przecież pisałem,że to reedycja :grin:

"Jednak nie wszyscy widzowie, którzy zapłacili za bilety na "Avatar", byli zachwyceni tym, co im pokazano. Część z nich sądziła, że obejrzy drugą część hitu. Jakie było ich zaskoczenie, gdy na ekranach zobaczyli dobrze znane sceny. Niektórzy zrozumieli własną pomyłkę i cieszyli się seansem. Inni opuszczali miejsca, żądając zwrotu pieniędzy."
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo,przecież pisałem,że to reedycja :grin:

"Jednak nie wszyscy widzowie, którzy zapłacili za bilety na "Avatar", byli zachwyceni tym, co im pokazano. Część z nich sądziła, że obejrzy drugą część hitu. Jakie było ich zaskoczenie, gdy na ekranach zobaczyli dobrze znane sceny. Niektórzy zrozumieli własną pomyłkę i cieszyli się seansem. Inni opuszczali miejsca, żądając zwrotu pieniędzy."
Ooooo panie, kiedy ja ostatni raz w kinie był. Chyba wtedy jak próbowałeś mnie łapać za kolano. :p


Obejrzałem ostatnio Top Gun. Nie wiem co wy tak psioszycie na dziadka.
Mnie tam film się podobał. Taki normalny. " zabili go i uciekł ".
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ooooo panie, kiedy ja ostatni raz w kinie był. Chyba wtedy jak próbowałeś mnie łapać za kolano. :p


Obejrzałem ostatnio Top Gun. Nie wiem co wy tak psioszycie na dziadka.
Mnie tam film się podobał. Taki normalny. " zabili go i uciekł ".
Niedługo wpadniemy do Ciebie z Armanigiem,na customa Maverica z bezstratnym dźwiękiem i muzą Take My Breath Away :lol:

Lolek,Ty serio myślisz,że te trailery są oficjalne ? ;-)
 
Do góry