Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venomas200

New member
Bez reklam
Lolek, ale Zieloną Latarnie oglądałeś? Zapuściłem to przypadkowo na Netflixie, co by się przekonać jak audio wypada (całkiem całkiem), no i dociągnę chyba do końca. Te początki w tych przebierańcach są zazwyczaj całkiem fajne, potem w drugiej połowie zazwyczaj zaczynają się kwiatki i odpuszczam.
Ja widziałem chyba że 3 razy. I zawsze podziwiam Lively Blake w tym filmie. Chyba jej najkorzystniejsza kreacja i nie mam.na myśli aktorskiej kreacji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, ale Zieloną Latarnie oglądałeś? Zapuściłem to przypadkowo na Netflixie, co by się przekonać jak audio wypada (całkiem całkiem), no i dociągnę chyba do końca. Te początki w tych przebierańcach są zazwyczaj całkiem fajne, potem w drugiej połowie zazwyczaj zaczynają się kwiatki i odpuszczam.

Mam specjalne wydanie z okładką w 3d :) audio jest spoko w tym filmie..Dla Ciebie w większości takie filmy to odpadają ..Ty możesz oglądać Deadpoola czy choćby Strażników z galaktyki, może Logan najnowszy Ci podejdzie bo będzie bardziej ludzki, a tym samym sam film będzie bardziej surowy- klimatyczny... co do audio to Thor, Kapitan Ameryka też są fajne.. Underworld ostatnia część też możesz zobaczyć - mam nadzieję że w kwietniu jak wyjdzie najnowsza tez audio będzie fajne..

ps. ja http://www.filmweb.pl/person/Blake+Lively-150729 lubię ją :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do Jackie nie mogę się jakoś przekonać, może w wolnej chwili.

Wczoraj się skusiłem :wink:
http://www.imdb.com/title/tt1619029/
W komentarzach dużo osób pisze o nudzie podczas oglądania.
Osobiście nie doświadczyłem tego zjawiska.
Kamera w charakterystyczny sposób skupiała się na głównej bohaterce i jej emocjach,a to co działo się dookoła,wydawało się mniej ważne...
Sama Natalka zagrała bardzo ciekawie.Jej sposób chodzenia,mówienia (przeciąganie końcówek wyrazów) i gesty,przypominały te prawdziwej Jacqueline Kennedy,chociaż może były zbyt przerysowane...
W ogóle lubię oglądać kobiece role pierwszoplanowe.Pewnie też po części dlatego,że jest ich sporo mniej,niż tych granych przez facetów :wink:


Bubafat,"Taboo" zaliczone ? :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie Kolego mi nie płacą za oskary tylko za myślenie w pracy :) a poważnie to pewnie nagram :) albo zaraz będzie powtórka, a do tego wiesz pewnie dużo zdobędzie lalaland :) więc to nie moja bajka..
 

wucash

Active member
Bez reklam
Sama Natalka zagrała bardzo ciekawie.Jej sposób chodzenia,mówienia (przeciąganie końcówek wyrazów) i gesty,przypominały te prawdziwej Jacqueline Kennedy,chociaż może były zbyt przerysowane...

Polecam oryginalne nagrania ze zwiedzania Białego Domu (dostępne na youtube) - Natalie odwzorowała Jacqueline wręcz 1:1 nic tu nie jest przerysowane.
Film nie jest łatwy i pewnie większość spodziewała się czegoś innego, jak dla mnie rola "oscarowa" jeśli można tak napisać...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze nie. Wczoraj wieczorem wprawdzie wlaczylem ostatnia czesc, ale zaliczylem zgon w 3 minucie. Dzisiaj bede twardszy. :)

Obejrzę jeszcze zaległego wojskowego Billego oraz Fantastyczne zwierzęta,które nagle pouciekały z klatek i biorę się za oglądanie :wink:

Polecam oryginalne nagrania ze zwiedzania Białego Domu (dostępne na youtube) - Natalie odwzorowała Jacqueline wręcz 1:1 nic tu nie jest przerysowane.
Film nie jest łatwy i pewnie większość spodziewała się czegoś innego, jak dla mnie rola "oscarowa" jeśli można tak napisać...

Słuchałem nawet nagrania z reporterem,gdzie Natalka,jak i prawdziwa Jackie "zmieniają" głosy ;-)
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
A ja kończę 3 sezon Breaking Bad.
Jestem zakochany w serialu zwroty akcji i wszytko inne nie do pobicia.
I mam taki wniosek że Pinkman to najgłubsza postać w historii kinematografii.
Bez jak ale takiego bohatera nigdzie chyba nie było.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Oczywiście że miał od początku tyle że nie miał zdjęcia [emoji14] Swoją drogą ten serial jest tragiczny.
Ten Polski serial z Małaszyńskim po pierwszej reklamie w tv wiedziałem że to będzie kupa gówna. Nawet jie brałem się za oglądanie. A opinie tylko mnie przekonały w mojej pobieżnej ocenie .
Teraz z dzieciakami oglądam The Goonies
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem drugi raz Zjawę i powiem że dalej jestem zafascynowany jakością obrazu.. podoba mi się obraz w Hobbicie czy też np w najnowszym Tarzanie ale to co ma Zjawa to bajka.. a szczególnie kiedy np pokazywane są drzewa..
 
Do góry