Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz same Aidy mamy :) jeszcze kiedyś im Kolego pokażemy :) tylko 6 tki kilka osób ustrzeli ..
 

venomas200

New member
Bez reklam
Dla tych co planują Doktorka kupić nie za miłe info daje... tj "Disnej " zmienił dźwięk z DTS HDMA na DTS HD HR dzwoniłem do Galapagos powiedzieli że żadnego na to wpływu nie mieli, a święcie przekonani byli, że będzie to wersja z DTS HD MA .. Na czeskiej stronie niby dalej widnieje że ma być DTS HD MA ale na ich stronie dalej np widnieje że nie ma daty na SW RO a już jest data kiedy na BR wyjdzie.. natomiast w RP w kilku już przypadkach już to zostało zmienione jeśli chodzi o doktorka w porównaniu do dnia wczorajszego...
Również Pani powiedziała że całkiem jest możliwe że np USA dostanie wersję z DTS HD MA .. ale nie oznacza ze tak będzie..
Polskie dystrybucję to jest jakiś dramat.
Potem się oszołomy dziwią dlaczego ludzie ściągają z zagranicznych torrentów filmy . Jak po prostu w naszych polskich wersjach jest patologiczna wręcz jakość.
Ciekawi mnie skąd ta moda na kastracje filmu być może oszczędzają na nośnikach blu zamiast dwóch warstw upychają na jedną?


Ps Lolek ja też wolę tę agentke [emoji1]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Troszkę w tym winy są dystrybutorzy na świecie że tną na nasz kraj , ale to też bierze się z tego, że oni dobrze wiedza ile takich czy innych filmów się sprzedaje w Polsce.. Wg mnie nawet jakby np. Przełęcz ocalonych była w Atmosie to i tak gro ludzi by ściągała z neta ten film.. zapomnij że nagle 30% z tych ściągających to by leciała do sklepu i kupował ten film.. :) nawet patrząc tylko na to forum kto ma kupić to kupi a kto ściągnie to i tak to zrobi.. pomimo ceny 62 zł..

A w przypadku Doktorka to tak jak napisałem w cale to nie oznacza ze będzie źle tylko może być gorzej niż miałoby to miejsce w przypadku np DTS HD MA ale w cale nie koniecznie.. za 3 tygodnie będzie wiadomo.. :) Mało to filmów w DTS HD mA jest średnio zrobionych pod względem dźwięku ...

a propo agentki to ja jestem pod wielkim wrażeniem tej aktorki bo naprawdę rewelacyjnie dba o formę i wygląda w tych filmach świetnie.. aż chce się patrzeć..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Manchester by the Sea - zaliczone.
Manchester by the Sea (2016) - Filmweb
Lubię dramaty, rzekłbym, że to jeden z moich ulubionych gatunków, ale ta pozycja na pewno się do nich nie zalicza.

Mnie póki co pierwsza połowa nie zachwyciła,dlatego zrobiłem sobie małą przerwę (jutro dokończę resztę) :wink:
Z dramatów mam jeszcze Portmanówną (Kennedy) do obejrzenia,a lada moment Denzel będzie śmigał w latach 50 - tych Ameryki (wraz z Natalie nominowani do Oscarów) :wink:
fe25fences.jpg


Piramida to zdjęcie z jakiego filmu?

Rok po "X-Men 2" grałeś z nią w tym filmie :grin:

Panie Piramida widział Pan już?
Sprzymierzeni (2016) - Filmweb

Skusiłem się,ale nie oglądałem z wielkimi wypiekami na twarzy :wink:

Pewnie, lepiej śmiać się niż płakać...

Otóż to :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do Jackie nie mogę się jakoś przekonać, może w wolnej chwili.
Denzel zawsze i wszędzie, to kozak, czystej niczym nie zmąconej murzyńskiej krwi ;)

Generalnie co tam w planach na przyszłe miesiące?
Zrobiłbyś lepiej zestawienie jak ostatnio, a nie bawił się w odrabianie lekcji ;)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
@Bubafat, pytania "z innej beczki".

1. W Deepwater Horizon masz banding w kilku pierwszych scenach filmu? Chodzi o głębiny. Bo wydanie Monolithu ma.

2. In the Heart of the Sea widziałeś w 2d czy 3d? Bo 3d w tym filmie stawiam w ścisłej czołówce ever. Do tego mega audio. A pamiętam jak pisałeś, że się pospałeś i jakoś nie mogę się z tym pogodzić ;-P

3. Oglądałeś Descent 1 i/lub 2? Tam jest 5.1 lpcm i.... rany, ale to daje czadu :)

Zaliczyłem też The Signal z Niemiec, Cabin in the Woods z Australii oraz Deliver us from Evil i Harlock Space Capitan 3d z UK. Wszystkie solidne, ale bez rewelacji. Wszystkie z wyjątkiem The Signal poszły już do nowego właściciela.

Edit, a najnowsze Final Fantasy to... jeden z gorszych filmów jakie widziałem. Nie podszedł mi. Owszem, ostatnie 20-30 minut to czysta radocha, ale... to za mało.

A jeszcze The Witch. Solidniak. Obejrzeć, zapomnieć, nie wracać. Fajny klimat i... to wszystko.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nienawistna 8-ka w C+ z takimi pasami że szok ...ja nie pamiętam czegoś takiego.. sam film warto obejrzeć,fajne teksty,muzyka,aktorstwo na odpowiednim poziomie... ale pasy w tv psują widowisko ....
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Oj Loluś, Loluś, przecież Buba o tym pisał. Ten film kręcony był właśnie pod kino. Oldschool. A w tv po prostu zachowali OAR. I za to im chwała. Na bd jest to samo. Jakbyś zapodał Lawrenca z Arabii czy Ben-Hura to zobaczyłbyś to samo :)

Tymczasem polecam Ci film z posta powyżej - W samym sercu morza 3d. Tam obraz masz na cały ekran :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nienawistna 8-ka w C+ z takimi pasami że szok ...ja nie pamiętam czegoś takiego.. sam film warto obejrzeć,fajne teksty,muzyka,aktorstwo na odpowiednim poziomie... ale pasy w tv psują widowisko ....
To teraz juz wiesz dlaczego takie filmy oglada sie tylko w kinie. Ciesz sie, ze nie docieli do 16:9. ;)

Raccoon.
Nie pamietam ale sprawdze. Banding widze na okraglo w VoDach, ale nawet na nowych BD tez sie zdarza, wiec calkiem mozliwe, ze jest wszedzie, bez wzgledu na pochodzenie wydania. Woda czy niebo zawsze sprawia problem i chyba tylko UHD moze byc wolne od tej przypadlosci. Tej pozycji w UHD nie mam (sprzedalem). Na In the Heart of the Sea (2D) przysnalem, bo takie czasy. Czlowiek przepracowany chodzi, a poza tym, jak to mowia, starosc nie radosc ;).
Tez lubie Sygnal i wlasnie sie zastanawiam komu pozyczylem i nie oddal.
Descenty widzialem. Dzwieku nie pamietam (jeszcze raz -starosc, nie radosc), ale o ile kojarze sporo filmow z dobrym LPCM widzialem, glownie starszych, ale nawet nowsze pozycje czasem jeszcze ukazuja sie z taka sciezka obecna na plycie, glownie u azjatow.
Niedawno odswierzalem House of Flying Daggers, ktory pomimo obrazu na poziomie DVD, mial na tamte czasy demonstracyjna wrecz sciezke dzwiekowa wlasnie w LPCM. Teraz nie robi ona juz wrazenia, bo mixy audio mocno ewoluowaly, ale 10 lat temu to byl kozak.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Generalnie co tam w planach na przyszłe miesiące?
Zrobiłbyś lepiej zestawienie jak ostatnio, a nie bawił się w odrabianie lekcji ;)

Na Adultempire trochę tego jest :grin:

Z innych filmów :wink: :
passengers-poster-4.jpg

CyTNTuuXcAAZF5l.jpg

collateral-beauty_poster.jpg

sing_ver5_xxlg.jpg

Assassins-Creed-Poster-Empeliculados.co_.jpg

http://grinvich-kino***/images/kinopoiskru-live-by-night-2864284.jpg
fantastic-beasts-poster.jpg

patriots-day-uk-poster-1.jpg

cx3zloiucaedlkj-jpg-large.jpeg

planet-earth-ii.59212.jpg

rogueone_onesheetA.jpg

1080x1514.jpg

Wolyn_article.jpg

Plakat-Pitbull-NK.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oj Loluś, Loluś, przecież Buba o tym pisał. Ten film kręcony był właśnie pod kino. Oldschool. A w tv po prostu zachowali OAR. I za to im chwała. Na bd jest to samo. Jakbyś zapodał Lawrenca z Arabii czy Ben-Hura to zobaczyłbyś to samo :)

Tymczasem polecam Ci film z posta powyżej - W samym sercu morza 3d. Tam obraz masz na cały ekran :)

Wiem że pisał ale nie myślałem że to aż tak.. ale teraz już wiem.. :) ale jakbym kupił BR i tak miałbym to już ciśnienie by mi się podniosło :)

W samym sercu morza oglądałem na BR w 2d ..

A dzisiaj obejrzałem Tata kontra tata.. w sumie może być - kilka razy się pośmiałem i generalnie Ci co maja taka sytuację w życiu - warto obejrzeć- bo czasem faktycznie nie warto rywalizować z biologicznym ojcem..:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisaliśmy o tym sporo, jak dla mnie super.

Piramida, dzięki za stronę. Nie znałem jej, a otworzyłem ją przy ludziach ;)
Teraz już wiedzą z jakimi zbereźnikami przychodzi obcować ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najnowszy Bond będzie kręcony między innymi w Dubrowniku, jeszcze trochę to miasto będzie światową stolicą kina :) ... ale jest urokliwe i ma coś w sobie -trzeba to przyznać .. myślę że Ci co byli podobne mają zdanie..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiem że pisał ale nie myślałem że to aż tak.. ale teraz już wiem.. :) ale jakbym kupił BR i tak miałbym to już ciśnienie by mi się podniosło :)

Lolek,a gdybyś miał do wyboru oglądać filmy na 55 calach bez pasów,lub powiedzmy na 70 calach z pasami,to którą opcję byś wybrał ? :wink:

Piramida, dzięki za stronę. Nie znałem jej, a otworzyłem ją przy ludziach ;)
Teraz już wiedzą z jakimi zbereźnikami przychodzi obcować ; )

Trzeba było powiedzieć,że to nie Twója ręka trzyma ten telefon :grin:
 

venomas200

New member
Bez reklam
Lolek,a gdybyś miał do wyboru oglądać filmy na 55 calach bez pasów,lub powiedzmy na 70 calach z pasami,to którą opcję byś wybrał ? :wink:



Trzeba było powiedzieć,że to nie Twója ręka trzyma ten telefon :grin:
Ja też nie znałem i na szczęście zobaczyłem adult i przy dzieciakach nie otworzyłem strony
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, ale Zieloną Latarnie oglądałeś? Zapuściłem to przypadkowo na Netflixie, co by się przekonać jak audio wypada (całkiem całkiem), no i dociągnę chyba do końca. Te początki w tych przebierańcach są zazwyczaj całkiem fajne, potem w drugiej połowie zazwyczaj zaczynają się kwiatki i odpuszczam.
 
Do góry