Nowe telewizory SAMSUNG seria H

drhouse1973

New member
opcja pojawia się w Tools w trakcie oglądania filmu np. z USB, ale to nie rozwiązuje problemu bo przydałaby się w trakcie oglądania TV po prostu...
 

darekguma

New member
Bez reklam
Witam, na dołączonym zdjęciu widać na ekranie plamę w środku ekranu lekko z lewej, widac ją na białym , jasnym tle, czy ktos spotkał się z czymś takim?, czy podlega to jakiejś naprawie gwarancyjnej?. Rzadko tu zagłądam, wiec jak taki temat był już poruszany to z góry przepraszam. Tv to Sam 40 h6400. Dzięki. Darek.
 

Attachments

  • 20150109_094128.jpg
    20150109_094128.jpg
    14,5 KB · Wyś: 112

rafaa

New member
Ojciec miał taką plamę wielkości 5zł w w lewym dolnym rogu w Sony. Wymienili mu matrycę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

sp00n

New member
mam obecnie plazmę w domu, ale salon jest zbyt jasny. nie chce wydawać za dużo kasy, za 3200 jest 55h6400 - warto to brać w tej cenie? czy obraz będzie tak bardzo gorszy że będę kląć? to jest direct LED więc nie powinno być problemów z podświetleniem a i czerń chyba w nocy będzie znośna?
 

karimor

New member
Czy ktoś orientuje się jaka jest matryca w modelu 55HU7200 ?! Sprawdzałem w menu serwisowym, ale w miejscu 'panel' nie bylo nic...

a w kodzie nie pamietam czy była '1' czy '6' - w tej chwili nie mam jak spr bo sprzedał sie model wystawowy.
 

sunnysunday

New member
A czy w modelu 48h6670 można gdzieś wyłączyć dźwięk podczas zwiększania/zmniejszania głośności ?
Mam też problem z tv sat, gdzie mam podpięte 2 satelity Hotbird i Astrę przez disect. Otóż nagranie programu może odbyć się tylko wtedy gdy tv jest włączony bądź wyłączony tylko na tym kanale który ma być nagrany. Jest jakaś inna możliwość ustawienia nagrywania różnych kanałów oczywiście nie pokrywających się w tym samym czasie ?
 

conti007

New member
Przewertowałem juz tyle wątków że zglupiałem Moje pytanie brzmi: czy oglądając film z USB na wyjściu optycznym podłączonym do ampli będę miał dźwięk 5.1 jeśli film taki zawiera ? Mam Yamaha bez HDMI tylko opti i coax. Chodzi mi o TV 55H6400 lub 6640
 

gienol

New member
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z napisami do filmów.
Otóż odebrałem dziś UE48H6700 i nie mogę dojść do porozumienia z wyświetlaniem napisów podczas odtwarzania z dysku sieciowego Zyxel nsa310. Przez USB działa ok. Jakiś czas temu miałem przez kilka dni model F6770 i wtedy działało wszystko bez problemu prosto po wyjęciu tv z pudełka.
Na dysku sieciowym jest preinstalowany Twonky Media Server i z poprzednim tv wystarczyło go uruchomić i można było przeglądać na telewizorze zawartość dysku oraz odtwarzać jego zawartość. W menu była dostępna opcja wyboru kodowania napisów i polskie czcionki wyświetlane były poprawnie.
Teraz w H6700 dostępne są tylko napisy "wmuksowane" w film. Nie zmianiałem formatu napisów i używam tych samych plików ale z jakiegoś powodu nie działa tak jak kiedyś.
Czy ma ktoś pimysł gdzie szukać rozwiązania?
Ps. Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość.

Miałem to samo z MyBooklive WD. Wejdź do katalogu storage a nie do udziałów. Ewentualnie zrób wcześniej próbę i zgraj film to katalogu głównego dysku. Powinno zadziałać.
 
witam
Czy udało się komuś 'podmountować' zasoby sieciowe do TV (samba/cifs/nfs)?
Wiem że jest DLNA ale wygodniej by było mieć dostęp do zasobu sieciowego z jakiegoś NAS (np qnap/synology)
 
Do góry