Nowe telewizory SAMSUNG seria H

tdx

New member
Bez reklam
Jest to osobny moduł w TV więc nie sądzę by był on tylko softowo blokowany w ms... Możesz zobaczyć w MS czy masz SVC>>BT ADDRESS
 

kris615

Member
Już jakiś czas temu tam zaglądałem ale pamiętam, że było puste pole przy adresie BT.
Próbowałem również dodać sterowanie głosem to w menu TV pojawiła się taka opcja ale była nieaktywna.
 
Ostatnia edycja:

drhouse1973

New member
mam od kilku dni 50HU6900 i kilka pytań:
1/ czy nie ma opcji szybkiego przełączania trybu obrazu (dynamiczny/standardowy/naturalny/film) tylko trzeba za każdym razem włazić w menu obrazu? moim zdaniem to podstawowa funkcja i powinna być dostępna i zmieniana z przycisku... z przycisku tylko tryb "piłka nożna działa"
2/ obraz-opcje obrazu-tryb film-wyłączone/auto1/auto2 - zmieniam te ustawienia i nic się nie zmienia...
3/ sterowanie głosem - trzeba najpierw powiedzieć "zmień kanał" a dopiero potem np. "kanał10", samo "kanał10" od razu powiedziane nie działa...
4/ nie można na pauzie powiększyć żadnego kawałka ekranu? w instrukcji jest to opisane ale jakoś nie doszedłem do tego jak to zrobić...
 

tdx

New member
Bez reklam
1. wciskasz tools na pilocie i masz możliwość zmiany trybu obrazu
2. auto1 jak oglądasz film TV stosuje 3:2 pull down dla źródła z przeplotem, auto2 to samo co auto1 dla wersji z napisami
3. zawsze mnie fascynowało że ktoś chce gadać do TV, narysować nr kanału jest szybciej
4. działa tylko w trybie piłka nożna
 
Ostatnia edycja:

drhouse1973

New member
1. wciskasz tools na pilocie i masz możliwość zmiany trybu obrazu
2. auto1 jak oglądasz film TV stosuje 3:2 pull down dla źródła z przeplotem, auto2 to samo co auto1 dla wersji z napisami
3. zawsze mnie fascynowało że ktoś chce gadać do TV, narysować nr kanału jest szybciej
4. działa tylko w trybie piłka nożna

ad. 1
po wciśnięciu TOOLS nie ma zmiany trybu obrazu, gdyby było to bym nie pytał
ad. 2
czyli to działa tylko z DVD lub USB?
ad. 3
mnie też nie fascynuje ale lubię wiedzieć ;-)
ad. 4
a jak to zrobić bo naprawde nie wiem...
 

mafia35

New member
Bez reklam
Ad.1 To prawda, nie ma tego
Ad. 2 Działa na każdym źródlem podającym sygnał z przeplotem

Wysłany z Piątej Galaktyki
 

tdx

New member
Bez reklam
1. Nie wiem co wciskasz :D ja tam mam na każdym jednym TV samsunga od 2005r :)

11.jpg


2. Na usb nie działa
4. Nagrywasz w trybie piłka nożna oglądasz powtórkę
[youtube]NeG3T0UA9Ac[/youtube]
 

drhouse1973

New member
@tdx
ad.1
no niestety po wciśnięciu TOOLS opcji "Tryb obrazu" u mnie nie ma, wszystkie pozostałe są jak u Ciebie...
ad.4
chyba wyczaiłem - u mnie to nie działa bo mam podłączony dekoder nc+ i nagrywanie idzie na dekoder a nie na pamięć podpiętą do TV, czylo funkcja ta działa tylko z wykorzystaniem kanałów z TV naziemnej i pewnie jak wykorzysta się moduł CI zamiast dekodera...

i jeszcze jedno - jak skalibrować TV za pomocą tego co masz w podpisie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry