Nowe telewizory SAMSUNG seria H

Rafal7

Banned
Jak tv kupujesz prze neta to możesz go oddać w ciągu 10 dni bez podania przyczyny.Ja przed zakupem poinformował bym o tym fakcie sprzedawce żeby potem nie robił problemów ze zwrotem tv, i zapewne będziesz stratny o przesyłkę w dwie strony.
 

kolaboracja

New member
tdx pisze że matryce można sprawdzić w MS, tymczasem sprzedawcy w MM i EuroRTv mówią że wejście do MS oznacza utratę gwarancji na tv, jak to jest w rzeczywistości?. A swoją drogą w obu tych sklepach sprzedawcy bardzo uparli żeby sprzedawać SONY.

Grzecznie poproś o to stanowisko na piśmie, zaznacz iż pracownik ma się podpisać imiennie przedstawiając oficjalne stanowisko firmy i faja złamana. Kłamcy, kłamcy, kłamcy.
 

yonasz

New member
Czy ktoś mi powie jak sobie poradzić z tvn hd .Mam wersję 6410 z wbudowanym tunerem sat i tvn hd nie działa z modułem cam conax (smit) i kartą smart HD+. Wszsytkie inne kanały tvn działają tvn sd również. Ten sam moduł na tv philips śmiga bez problemu....
Jak zmienić region w tym tv bo przy konfiguracji mam do wyboru tylko austria szwajcaria niemcy. Udało mi sie tylko zmienic region dla smart hub i teraz mam polskie aplikacje... Ale jak zmienic państwo przy konfiguracji tv abym mógł zmienić jak w tym artykulehttp://www.samsung.com/pl/article/telewizja-satelitarna-bez-dekodera/
PS tvp2 HD rónież nie działa .
 
Ostatnia edycja:

kill21

New member
Pytanie do właścicieli Samsung 48U6400 zakupilem w sklepie model z wystawy i otrzymałem z nim tylko pilota smart control , sprzedawca twierdzi ze w tym modelu jest tylko ten , może mi ktoś potwierdzić czy tak jest rzeczywiście czy sprzedawca kłamał (bo np mógł zgubić pilot)
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ma takiego TV jeśli masz H6400 to na stronie jak byk masz informacje
Pilot zdalnego sterowania TM1460A + TM1240A czyli zwykły + smartouch
 

matrixabc

Member
Pytanie za 100 punktów. Czy w H7000 Clear Motion Rate wynosi 800 Hz czy może 600 Hz.
Co jest dziwne wszyscy z aukcji "allegro" podają 800 natomiast strona producenta podaje 600. Gdzie jest błąd?
 
Do góry