Nowe telewizory SAMSUNG seria H

tdx

New member
Bez reklam
Wybrał bym ten co od razu najbardziej wpadnie mi w oko...

Bo ogólnie temat jest ciężki... Są ludzi którzy w bezpośrednim starciu wybierają i polecają tv z 3x niższym kontrastem i są szczęśliwi...
Ja nie jestem bo codziennie szukam + i - każdego modelu.

Poważnie co wybierzesz będzie dobrze bo to nie są TV które dzieli przepaść...
Decydują niuanse.
 

radier

Member
Bez reklam
Wyszła aktualizacja softu. Nowa wersja 1108.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Co zmienia

This firmware update will improve the following:

- Improved browser performance

- Improved app performance

- Improved stability2. Applicable Model 3. Carrier or Corporate Customer
 

przeeemek

New member
Na stronie Samsunga nastąpiła jedna bardzo ważna zmiana. W końcu poprawili opis naszego tv :)

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości:
Clear Motion Rate


  • 400
Ostatnio wyskakiwał komunikat, że 8.05 będą aktualizować samsung apps. Może wzwiązku z tym nowy firmware wyszedł.
 
Ostatnia edycja:

elroy

New member
No to mam dylemat.
Przymierzam się do zakupu modelu: Samsung UE40F6770 w sklepie Euro za 2400zl ale dziś byłem i widziałem też najnowszy model Samsung UE40H6700 za 3000zl. Pewnie i tak kupie na raty 50% ale teraz nie wiem na co się zdecydować!? Niby 600zł różnicy za nowszy model z 2014 roku ale czy ogólne różnice w obsłudze codziennej TV będą aż tak odczuwalne pomiędzy nowszym modelem? Może mi ktoś w skrócie wytłumaczyć co zyskam a stracę decydując się na model UE40H6700 a UE40F6770. ?
Zaznaczam że nie miałem wcześniej TV z takimi bajerami i chcę dokonać dobrego zakupu i mieć spokój na kilka lat wydając sensownie pieniądze.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak się zastanawiasz nad tymi modelami to lepiej zdecydowania w serie H uderzyć
 

przeeemek

New member
Zdecydowanie polecam serię H. Wszelkie zalety zostały opisane już w temacie. Pomijając sprawy techniczne, nowy pilot daje fenomenalne wrażenia.

Z ciekawości sparowałem nowego pilota z 55f6640 i o dziwo wszystko działa jak powinno - wszystko oprócz żyroskopu. Nawet tryb sport, który miał być w serii H nowością :).
 
Ostatnia edycja:

elroy

New member
Czyli rozumiem że seria H model UE40H6700 rozwiązuje niedociągnięcia występujące w modelu serii F UE40F6770? czyli kupując warto dopłacić do serii H w pełni przekonaniu że nic nie stracę tylko zyskam więcej?
A czy youtube facebook i twitter to jedyne aplikacje w serii H bo widzę że seria F poprzednia ma jakby ich więcej w opisie na stronie euro agd. A może opis jest nierzetelny...muszę być pewien na 100%
 

elroy

New member
Interesuje mnie jeszcze czy TV będzie działać z moim WiFi UPC modem Thomson model: TWG870UG mam pakiet internet do 60 Mb/s i 126 kanałów
(29 HD) oraz czy filmy xvid/divx odtwarza bezpośrednio z pendrive usb i czy odtwarza filmy HD z pendrive usb?
 

Pastusiak

New member
Ja sie teraz zastanawiam tylko nad tym czy brac 55H6400 czy 48H6700 ;) czy jest istotna przepaść w jakości lub kątach widzenia? Bo 7 cali to definitywnie przepaść, w życiu jeszcze nie miałem większej kobyły kli mieć nie zamierzam ;) 55 bylo moim marzeniem.. Czy w 55h6400 jest matryca samsunga? I czy micro dimming az tak ulepsza obraz w 6700 wzgledem 6400? I czy czasem nie przesadzam z ta wielkoscia, bo przy obecnym ustawieniu mebli siedze niecałe 2 metry od Tv ;) czy nie przeginam ładując się w 55 cali?
 

przeeemek

New member
Aplikacje są. Nie musisz o nie się martwić.

Seria f pokazala, ze nie ma większych różnic miedzy f6500 bez MD a f6640 z MD. Kwestia ustawień obrazu.

Szwagier ma 55 cali i również okolo 2 metry do kanapy. Telewizor jest wielki. Siedzisz jak w kinie ale wrażenia są pozytywne. Szybko się przyzwyczaisz. Znajomi, którzy widzą pierwszy raz są lekko oszołomieni wielkością z początku.

U siebie mam z pół metra więcej i 48 cali i powiem, że telewizor mały mi się wydaje. A przesiadłem się z 32. Większym bym nie zgardził.

Co do porównania h6400 do h6700. Pewnie za szybko na to bo dopiero sie pojawiły i mało kto ma. Trudno powiedzieć czy h6700 będzie robił aż taką różnicę. Ja chyba brałbym większy. Ale h6700 nie widziałem i nie mam porównania.

@tdx skąd wiesz co zmieniono w nowym firmware? Ja u siebie różnic nie zauważyłem po wgraniu. Trzeba resetować smarta po aktualizacji, żeby zmiany zaczęły być widoczne?
 

elroy

New member
Chyba rzeczywiście zdecyduję się na serię H model UE40H6700 bowiem wczoraj kosztował 3099zł a dziś patrzę że 2899zł - w 1 dzień 200zł mniej !! Poczekam tydzień lub dwa :) może będzie kolejna obniżka lub jakaś promo w euro agd.
 
Ostatnia edycja:

przeeemek

New member
Chyba rzeczywiście zdecyduję się na serię H model UE40H6700 bowiem wczoraj kosztował 3099zł a dziś patrzę że 2899zł - w 1 dzień 200zł mniej !! Poczekam tydzień lub dwa :) może będzie kolejna obniżka lub jakaś promo w euro agd.

Nie sądzę, żeby to była obniżka. Raczej czasowa promocja. Tak samo było z cenami 46f6500 kiedy się nim interesowałem. Cena w marketach skakała w przedziale 2900zł - 3400zł. Jednego dnia było 3000zł, a po tygodniu np. 3200zł i tak w kółko.
 

Pastusiak

New member
Z jednej strony przykro, z drugiej się cieszę, bo przekonałem się i zdecydowałem na model 55-calowy ;) dylemat ukrócił mi się o tyle.. że po prostu nie mam tyle pieniędzy :) co kieruje mnie do euro po raty 0% no a z 3 produktów, którymi byłem zainteresowany, tylko jeden kwalifikuje się na takowe raty i jest to ue55h6700.. może i dobrze - mniej główkowania czy oby ten a może tamten a czy warto było, umówmy się, że nie było wyjścia i już ;) (brałem pod uwagę także philipsa 7109 oraz sony w829) mam do was dwa ostatnie pytania bo nie wyczytałem odpowiedzi w temacie;

-czy model 55-calowy H6700 ma wyłącznie matryce samsunga?
-czy te telewizory (seria H) są Direct-Led czy po prostu bardzo dobrze wykonane? bo podobno jakość podświetlenia jest super.
 

sawcio

New member
- witam, proszę powiedźcie mi, czy w tegorocznych samsungach też można liczyć na to, że wyposażone są w matryce półmatowe, tak jak miało to miejsce w ubiegłorocznych "F". Nie byłem jeszcze oceniać samsungów "H". Wskażcie mi proszę modele o jak najbardziej matowej powłoce - jeśli oczywiście takie są w nowych tv.
 

barteck

New member
witam
czy jest możliwość zmiany regiony w tv ue48h6400 jak było w tv serii F poprzez menu serwisowe?
Telewizor z niemieckiej dystrybucji
 
Do góry