Nowe telewizory SAMSUNG seria H

dj crazy

New member
No dobra tylko napisz o co chodzi czy nie działa SM czy np apka to sterowania tv czy np nie działa u ciebie yt remote...

Nic nie działa sm błąd wywala a znajduje tv apka do sterowania znajduje tv i nic więcej nie działa...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak masz PC/lapka zobacz czy działa play to jeśli jakikolwiek serwer dlna masz postawiony nawet domyślny WMP
odpal YT na TV i tą aplikacją sparuj telefon zobacz czy w tą stronę pójdzie :D
 

dj crazy

New member
Zaraz sprawdzę, ale wiem ze następny tv będzie 55'' na bank.

A do nagrywania filmów na dysk dlaczego konieczny jest jego format w tv?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
dysk albo pendrive...
Format w TV dlatego bo to nie jest typowy system plików tylko linuxowy....
 

pan.ms

New member
Witam
Jestem zainteresowanym zakupem tv 55'. Myślałem o F6500 lub F6800, ale znalazłem jakiś nowy model UE55H6650, który jest o 200 zł (mediaexpert) droższy w sklepie internetowym. Niestety na stronie samsunga go nie ma a opisy w sklepie są dość ubogie i niedokonca wiarygodne. Widzę ze ma 600 hz i jest czterordzeniowy procesor. I stad mam pytanie czy on ma wbudowany tuner DVB S2, i czy w stosunku do modeli F warto go kupić.
 

tdx

New member
Bez reklam
ma nawet 2xdvb-t/c/s czyli tak jak F7, ma nowszy smart żyroskopowy pilot i obsługę HEVC. Jest trochę grubszy w stosunku do serii F.

Jak nie robi to na Tobie wrażenia zostań przy F6xxx >> różnią się tylko wyglądem
 

pan.ms

New member
ma nawet 2xdvb-t/c/s czyli tak jak F7, ma nowszy smart żyroskopowy pilot i obsługę HEVC. Jest trochę grubszy w stosunku do serii F.

Jak nie robi to na Tobie wrażenia zostań przy F6xxx >> różnią się tylko wyglądem

Dzięki za szybka informacje. Decyduje się na nowy model UE55H6650. Mam nadzieje ze nie pożałuje tej decyzji. Pozdrawiam
 

yaroray

New member
Pojawił się w końcu UE48H6500 w cenie 3599zł. Jednak porównując go do UE48H6640 czy UE48H6650, które są w tej samej cenie, jest raczej mało atrakcyjny.
 

tdx

New member
Bez reklam
Bo to "nowosc" za tydzien dwa cena spadnie

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

dj crazy

New member
A jak myślicie ceny h6640 jeszcze spadną czy juz nie? Itak sporo spadły jak na moje.. 48 jest za 3599

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja za tyle rok temu kupilem 46f6500 ;-)

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

Koqs77

New member
pewnie do MŚ w Brazylii to nie specjalnie spadną o ile nie podrożeją bo popyt będzie spory. Mogą być dobre promocje , ale chwilę przed już po rozpoczęciu MŚ
 

radier

Member
Bez reklam
Bo chwalenie reszty producentów mu się bardziej opłaca.

Tu chodzi o biznes, obiektywizm jest na dalszym planie. Niestety.
 

dj crazy

New member
Itak każdy wybierze to co jemu będzie odpowiadać bo każdy ma swój gust. A mi na forum brakuje rzetelnych testów wykonanych przez niezależną osobę, która nie czerpie z tego zysku wtedy takie testy można porównywać ze sobą.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

przeeemek

New member
Ja za tyle rok temu kupilem 46f6500 ;-)
Rok temu kupiles za 3600zl a w lutym tego roku kosztował okolo 3 tyś zł. Czyli cena aż tak bardzo nie spadla do czasu pojawienia się nowych modeli. Dlatego nie warto czekać na spadek cen, bo można czekać i się nie doczekać :).
 
Do góry