Nowe plazmy LG 42PC51

kolbi123

New member
Storm napisał:
U mnie jest zero buczenia a mam dobry słuch. Nie raz słyszę jak rozpędza się napęd w DVD Denon a mojej plazmy nie słyszę. Jestem bardzo zadowolony, że np nie kupiłem Panasonica ze względu na tzw gliniane mordy ( określenie plastyczności i odwzorowania koloru skóry), Samsunga zdyskwalifikowała za wysoka cena, brak trybu 1080P/24 i zużycie energii 400W, natomiast Pioneer odpadł ze względu na wysoką cenę ( 5 tys mogłbym za plazmę zapłacić ale te 8.5 tys to trochę za dużo)

reke se dam obciąść ze twoj takze buczy jestem pewny tego w 100%
 

Storm

New member
LG nie jest takie złe !!!

To zostałbyś kolego bez łapy. Ja jak piszę,że moja plazma nie buczy to tak jest. Zawsze ktoś jest zadowolony a ktoś nie. Takie jest po prostu życie. Już pisałem wcześniej i powtarzam jeszcze raz- jak coś komuś buczy, bzyczy, beczy, trzeszczy to nikt wam nie pomoże z wyjątkiem serwisu. Wałkowanie bez końca tego tematu na tym forum to czysta paranoja !!!
 

sebaku

New member
Wałkowanie bez końca tego, że serwis tu coś pomoże to jest dopiero paranoja !!!
LG ma to wiecie gdzie. A jak już któryś z serwisantów się tym zajmie, to odstawia popelinę, która G...O daje /podkładki, maty itp/, a Ty Storm dobrze o tym wiesz bo jest o tym wiele postów.
Poszli z niektórymi podzespołami po "taniości" i widać tego skutki, a mógłby to być naprawdę fajny TV.
 

clony

New member
42pc51

Oczywiście, bo nie liczą się tylko parametry techniczne ale również i jakość wykonania materiały zastosowane do produkcji danego modelu.
W tym przypadku zaoszczędzono na podzespołach.
 

Storm

New member
LG vs reszta świata !!!

Ludzie jakie oszczęnośći i na czym. Obudowa jest bardzo ładna czego dowodem jest nagroda IF Awards Product Desing za wygląd zewnętrzny, myślę że parametry tego TV w tym elektronika jest na bardzo wysokim poziomie. Problem może być z zasilaczem ( może jakaś wadliwa seria się trafiła) U mnie jest naprawdę cicho i jestem zadowolony. W przypadku reklamacji jest jeszcze skarga do rzecznika konsumentów i droga sądowa. Tak że może w ten sposób sprawa buczenia zostanie przez LG rozwiązana. Pozdrawiam
 

marivs

New member
clony napisał:
Oczywiście, bo nie liczą się tylko parametry techniczne ale również i jakość wykonania materiały zastosowane do produkcji danego modelu.
W tym przypadku zaoszczędzono na podzespołach.
W obecnych czasach gdzie wszędzie widać GLOBALIZM a co za tym podąża OSZCZĘDNOŚCI w każdym sektorze gospodarki należy się spodziewać, że poddostawca podzespołów dla LG też będzie ich szukał i to on zawinił w całej tej sprawie! Bo niby w jaki rozsądny sposób wytłumaczyć sytuację, że u jednych bzyczy a u innych nie ?
Wynik mamy taki, ze jestesmy podzieleni na dwa obozy, tych ktorzy są zakochani w tym modelu i tych którzy nie mogą już na niego patrzyć (słuchać).
 

Storm

New member
LG vs LG !!!

Myślę, że bzyczenie to losowa sprawa. Reklamować usterki do skutku 3 naprawy i wymiana sprzętu na nowy model LG 42PC56 !!!
 

btw

New member
Storm napisał:
... i wymiana sprzętu na nowy model LG 42PC56 !!!
Tylko, że nigdzie w sklepach go jeszcze nie ma (pomijam dwa internetowe z PC55). Sam bym z chęcia go zakupił najlepiej w MM jakby jeszcze był w cenie do 3500PLN :cool: .
 

Storm

New member
LG jest cool !!!

Był u mnie brat stryjeczny oficer naszej super policjii i on ma tylko 4 tys netto pensji na lapkę i powiedział tylko tyle ta plazma że ta plasma jest za pól darmo !!! I co wy na to:) panowie sales menager!?
 

Storm

New member
Jak nie LG to co?!

Może ktoś odpowie na takie pytanie jak w tytule co można kupić za 2999zł bo te wszystkie porównania do modeli innych producentów są śmieszne. Ja odpowiem za innych nic nie można kupić bo nie ma tańszej plasmy. Są tylko dużo droższe ale czy tak naprawdę dużo lepsze? (oczywiście w swojej klasie)
 

radzique

New member
Storm męczysz już tymi swoimi wpisami strasznie.
nikt nic nie pisze oprócz Ciebie, na dodatek bezsensowny post po postem.
Fajnie, że jesteś zadowolony z tv, ale nie musisz się tym dzielić codziennie ze wszystkimi.
 

Storm

New member
Konkrety !!!

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to po co się odzywasz. Zadałem pytanie w tym wątku jaki TV zamiast tej plazmy i w tej klasie można kupić za 2999zł. Może coś doradzisz użytkownikom tego forum?
 

miro.t

New member
Witam.
Ja miałem nadzieję, po tej wypowiedzi kol.Storma:

"Myślę, że bzyczenie to losowa sprawa. Reklamować usterki do skutku 3 naprawy i wymiana sprzętu na nowy model LG 42PC56 !!!"

iż przyjął do wiadomości, że żaden sprzęt w czasach oszczędności wielkich koncernów nie jest bez wad. Jednak nadzieje moje były płonne, bo widze, że kol. Storm w tym dziale zaczyna już rozmawiać sam ze sobą i pisze bezsensowne posty, lub powiela pytania które już zadawał kilkukrotnie. Miałem też nadzieje, iż pojął, że jego kilkustronnicowa wojna z kilkoma użytkownikami tego forum, o to czy TV jest dobry czy nie, nic nie wnosiła do dyskusji.
Kol. Storm, z tego co zauwazyłem, nikt nie neguje jakości obrazu, i wyposażenia tego tv, tylko kilka osób (śmiem sądzić, że wiekszośc) ma problem z uciążliwym dźwiękiem, który LG polska zakwalifikowało jako buczenie. Jeśli to buczenie było by w normie lub poprostu by go nie było, a tylko kilkoro z nas miało urojenia, że TV nam buczy, to nie odwiedzali by nas serwisanci LG.

Chce też poprawić wypowiedź kol. Storma, że nie trzy, a cztery naprawy uprawniają do wymiany TV na nowy lub zwrot gotówki.

Dodam od siebie, że tydzień po powrocie mojego TV z serwisu, zgłosiłem ustarkę ponownie. Serwis bez problemu przyjął to zgłoszenie z ta różnicą, że kazali mi przygotowac wraz z gwarancją dowód zakupu TV, bo beda chcieli mi go wymienic na nowy. Jak to będzie to napewno Was poinformuje, ale narazie sceptycznie podchodze do tego.

Pozdrawiam.
 

radzix

Member
Kolego Storm proszę Cię oto, żebyś już nie wypowiadał się na temat bzyczenia tego tv i wychwalania go ponad niebiosa i nie przypominaj nam o tym codziennie bo to jest nudne, zarówno w tym wątku jak i w innych na tym forum.

Pzdr
 

Storm

New member
Odp.kol Storm !!!

Już nie chcę mi się więcej pisać na temat tego TV bo to jest zwykła rzecz jak pralka czy lodówka ma po prostu działać. Po co się kłócić udawadniać że coś jest lepsze o coś gorsze. LG też ma wady ale jaki sprzęt ich nie ma. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych z tego TV
 

4pac

New member
Storm napisał:
jaki TV zamiast tej plazmy i w tej klasie można kupić za 2999zł. Może coś doradzisz użytkownikom tego forum?

Ja moge doradzić Panasonica THX 37 PV7 dokładnie w MM za 2990 a swego czasu był THX 42 PV7 za 2699 zdaje sie albo nawet za 2599.
 

skryba

New member
witam! a co mnie doradzilibyście?..kupiłem rok temu TV LG 42" plazma, wszystko było ok do teraz..najpierw zatrzymywał się obraz jak na stop klatce, później na czarnym tle ekrany pojawiały się czerwone mrówki aż w końcu na ekranie prawy górny róg zrobił się zupełnie czarny a następnego dnia był juz cały czarny, fonia jest obrazu brak, nadmieniam,że to już będzie jego trzecia wizyta w serwisie, straciłem już nadzieję,że będzie sprawny.
 
Do góry