Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

emer

Member
Bez reklam
tak sobie mysle, że takich jak mówisz "spryciarzy" wśród rzeszy ludu kupujacych telewizory Philipsa będzie mniej niż promil, czy w jezyku "rzeszy ludu" mniej niz jeden na tysiąc ... IMHO to jakiś mało rozgarniety z supportu Philipsa debilnie próbował cośtam uaktualniać na stronie, namieszał i tyle. Trzeba byc niezwykle podejrzliwym, niczym guru macierewicz, aby dopatrywać sie spiskowej teorii dziejów w takich bzdetach :D
 

phips

New member
tak sobie mysle, że takich jak mówisz "spryciarzy" wśród rzeszy ludu kupujacych telewizory Philipsa będzie mniej niż promil, czy w jezyku "rzeszy ludu" mniej niz jeden na tysiąc

Jakiś link do źródła? Sam należę do owych spryciarzy i znam jeszcze kilku. Chętnie poczytam jak przeprowadzono te badania.

A marketing to nauka. Nauka o tym jak skołować klienta tak, żeby nie mógł wnieść sprawy do sądu. W sumie masz rację, że działania marketingowe można nazwać małymi spiskami organizowanymi przez działy reklamy i marketingu :)

Pozdrawiam
 

phips

New member
@Emer. Zamiast politykować ("guru macierewicz"), obrażać ludzi ("mało rozgarniety z supportu Philipsa debilnie próbował...") i autorytatywnie twierdzić, że Philips w serwisie WWW popełnia błędy, może napisz, proszę, jak sądzisz dlaczego tym razem, dla odmiany od 2 miesięcy, nie ma poprawek licznych błędów, w telewizorach z 2012 roku, nawet tych trywialnych do naprawy, jak np. nazwa menu "Skrócona instrukcja obsługi" zamiast "Szybki start".

Pozdrawiam
 

emer

Member
Bez reklam
po pierwsze "emer" a nie "Emer" ...

dwa - takie teorie spiskowe że Philips powiela te same FW co jakis czas dla kamuflażu że niby cały czas pracuje nad FW, a rzesza kupujacych to obserwuje i docenia , to .... po prostu kojarzy się "politycznie"

trzy - obrażam kogos ? jakiegoś webmastera philipsa że powielił to samo FW ? Niech Ci Kolego będzie - obrażam go :D

cztery - a co mam niby tłumaczyc ? że philips olał juz poprawianie FW modeli 2012 ? Ano oczywiscie że olał i ma na głowie 2013 modele
 

Zielony_M

Member
Nawet głupi SLEEP pod nazwą "automatyczne wyłączanie telewizora" z tego co zacząłem używać ma bug'a.
Dlaczego funkcja jest aktywna podczas każdego kolejnego włączenia TV? Jest tak: ustawiam na noc ten niby SLEEP na 30min i OK, TV się wyłącza za 1/2h. Ale po kiego grzyba jak rano WŁącze TV to znowu mi się sam wyłącza za 1/2h. I tak w koło. Trzeba wchodzić w menu i WYłączyć ten SLEEP. Pierwsze widzę taki cyrk z tak prostą funkcją.
 

jenson

Banned
Nawet głupi SLEEP pod nazwą "automatyczne wyłączanie telewizora" z tego co zacząłem używać ma bug'a.
Dlaczego funkcja jest aktywna podczas każdego kolejnego włączenia TV? Jest tak: ustawiam na noc ten niby SLEEP na 30min i OK, TV się wyłącza za 1/2h. Ale po kiego grzyba jak rano WŁącze TV to znowu mi się sam wyłącza za 1/2h. I tak w koło. Trzeba wchodzić w menu i WYłączyć ten SLEEP. Pierwsze widzę taki cyrk z tak prostą funkcją.

Mylisz dwie różne funkcje:
'Automatyczne wyłącznie TV' - to funkcja, która wyłączy tv, po określonym czasie nieużywania tv,
'Wyłącznik czasowy' - to tak zwany sleep
Szkoda tylko, że o ile do tego pierwszwego można dostać***się***dość szybko, bo naciskając zielony przycisk na pilocie, a do tego drugiego trzeba przebijać się***przez przymulone menu... no ale co się dziwić, chińszczyzna pełną***gębą :???:
 

strzala

Member
Czy ktoś nie mógł się powstrzymać i zainstalował już może to nowe oprogramowanie?:) Zanim sam zrobię upgrade, to chciałbym się upewnić, że niczego nie popsuli;)
 

murzyn997

New member
No ja odrazu zainstalowalem,co zauwazylem, to nie wiem, najbardziej dokucza mi powolne dzialanie tv i to sie nie zmienilo, bebechy chyba schrzanione i softem tego nie zmienia.A na jaka zmiane liczysz?
 

strzala

Member
No ja odrazu zainstalowalem,co zauwazylem, to nie wiem, najbardziej dokucza mi powolne dzialanie tv i to sie nie zmienilo, bebechy chyba schrzanione i softem tego nie zmienia.A na jaka zmiane liczysz?

W sumie patrząc na changelog, to nie widać jakichś istotnych zmian. Jednak zdarza się czasami, że nie wszystkie są wymieniane. Często też potrafią schrzanić coś co wcześniej działało dobrze i bardziej tego dotyczyło moje pytanie:)
Wracając do changeloga, to jeśli chodzi o mnie, to jeśli dobrze przetłumaczyłem z angielskiego, poprawili błąd zmiązany z samoczynnym uruchamianiem się kreatora sieci - zdarzyło mi się to ze 2 razy. Poprawili też niby błąd z pojawianiem się napisu "zakodowane", przy niektórych modułach cam. Kilka razy tu na forum był zgłaszany ten błąd przez użytkowników Cyfry chyba.
 
Do góry