Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

DaRcO

Banned
Właśnie o tym mrugnięciu mówiłem. Bardzo widoczne zwłaszcza przy jasnych scenach. Przed wgraniem aktualizacji z października nie było tego u mnie.

Słusznie, ja po kupnie tv miałem op. z lipca i od razu wrzuciłem te z października, więc nie przetestowałem na poprzednim.

Na forum Phila został przez moda utworzony specjalny wątek do zgłaszania pozytywów i negatywów firmware i tam na pierwszym miejscu ludzie wymieniają dynamic light flicker bug. Potwierdzają że w sofcie sprzed października było dobrze, więc jest nadzieja że coś z tym jeszcze zrobią. Pocieszające jest to że ludzie duszą ich na maksa i naprawdę pokazują że chcą się postarać. :)

Technical zwrotnego dla FW 150,81 - dla 6/7/8/9000 Series - 2012
 

bady87

Member
u mnie menu home startuje z pozycji 'oglądanie telewizji' mam model 6007H, co do nowego softu jeszcze nie jestem do końca przekonana, nie wydaje się, żeby coś znacząco się poprawiło, a nawet mam wrażenie, że jest gorzej, jak coś to wrócę do starszego

poza tym nie po to TV ma funkcje, żeby je wyłączać, więc mam włączone wszystkie polepszacze i bajery, jest średnio, podczas szybkiego przełączenia kadru/sceny zdarza się poszarpany obraz przez chwilę, dynamiczne podświetlenie jest za mało płynne, często działa na zasadzie skokowej, jest jeszcze sporo do poprawienia

Witam .Po co wstawiali tyle nie potrzebnych ulepszaczy jeżeli trzeba je wyłączyć .Mogli je wogóle nie pakować do telewizora i obnizyc cenę np o połowę.
 

jurasko

New member
Witam .Po co wstawiali tyle nie potrzebnych ulepszaczy jeżeli trzeba je wyłączyć .Mogli je wogóle nie pakować do telewizora i obnizyc cenę np o połowę.
Mogę również dopisać:
Jak dla mnie to 3D i smart TV całkowicie niepotrzebne..Nie korzystam.
Po co pilot taki duży z tymi wszystkim funkcjami jak korzystam raptem z kilku klawiszy+ navigator a resztę mam w dekoderze?
Po co mi dlna .Po co mi ... i tak mógłbym wypisywać że tv jak dla mnie powinien kosztować do 1000zł.
Ale nie ma już "gołych"telewizorów i z tym się trzeba pogodzić.
 

emer

Member
Bez reklam
normalny trend, wymuszony rynkiem i konkurencją
Patrz co dzieje się w komórkach, przecież zasadnicze jej przeznaczenie do telefonowanie ...
 

marsid

New member
Moje spostrzeżenie po wgraniu nowego softu:

- menu ciut szybsze
- brak pikselozy z lewej strony ekranu przy włączaniu TV
- godzina przy logu programu u góry

I na razie tyle. Przyciski Home i Source działają tak jak działały. Oprogramowania wygrywałem po kolei tak jak wychodziły choć nie wiem czy to ma znaczenie...
 

emer

Member
Bez reklam
Chętniej bym zobaczył mniej teatru w kolejnych wersjach FW ...
No i może możliwość szybkiego, jednym kliknięciem, przejście z jednego źródła sygnału na drugi.
 

Tika

New member
Bez reklam
ma ktoś soft 0.150.48.13 lub jakiś inny starszy najlepiej z serii 0.150?
bo z tego co się orientuję archiwalnego softu nie można pobrać ze strony Philipsa

PS. już nie potrzeba, znalazłam w sieci
 
Ostatnia edycja:
Do góry